Treść opublikowana przez audia4s4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale 30.03 tez bedzie spocik bo na 16.03 nie zdąrze z niemiec wrocic
-
CZY AUTO KUPIONE NA FAKTURE PRZEZ KOMIS TRZEBA ZGłASZAC DO SKARBOWEGO?
Nie trzeba
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
To mnie powaliło :laghing2: , albo mopa z TV-szopu
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Eno odlotowa Tylko te liczniki mnie sie nie widzą przypominają mi Alfe
-
[B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
Kurde ludzie wy widzicie temat tego wątku????? :ranting1: Mi chodzi o B6
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
To ja moze powiem o znajomym, zalał na Lotosie kiedys A6 2.5TDI 155ps i straciła moc , pozniej wlał na orlenie i było dobrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mistrze....a nie dało by rady przełozyc na 30,03??
-
[B5 1Z] Duże Spalanie ( Z 8 litrów Napewno;/ ) Proszę O Pomoc
Ja miałem 1z-ta w avancie i mi 5-6l palił a AFN ponizej 5l a jak jezdzilem jak wariat to 5l mozecie wierzyc mozeci nie ja i tak wiem swoje :>
-
[ALL B6] Gałka zmiany biegów - zmiana
Ja w A3 2001rok miałem gałke s-line tez nie wiedziałem jak ją sciągnać
-
[B5 AHU] Czy ustawiać kąt wtrysku ??
No w tych serwisach to są nie raz jelenie. Bosch ma dobre paski i inne czesci :th:
-
Urodziła się córka ! ! !
Gratulejszon ojciec i witaj w klubie Tatusiów
-
[B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
Ale ty masz B5 a ja B6
-
[B5 ALL] Lakierowanie elementów kokpitu
Ja tam bym sie w takie spraye nie bawil bo mozesz tylko zepsuc wnętrze i wyjdzie wieś
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Brwi to pól bidy , ale te chromki porażka załoz grill od S4
-
Zimowe fotki naszych autek
- [B5 AFN] dwa intercoolery w afn-nie
To ty moze masz BI-Turbo- [B5 ADR] oto moja furka
Ladna a4 :th:- [B5 ABC] Wskażnik temperatury silnika pokazuje jak chce :(
Czujnik, albo spróbuj poprawic wtyczke, mialem podobny problem- Jakie opony polecacie?
Ja miałem w tdi 110ps opony 215/40/17' i było super :th:- [B5 AEB] po czym poznać że ma się chipa
A ja bym znalazł goscia co ma na 100% serie i bym sie nia przejechał i wyczuł czy gorzej idzie- Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
Fajna tylko troche brudna, wez te kuminy przypiłuj bo za mocno pieją- [B5 AFN] Silnik odpala na 2 sekundy a potem gaśnie na ciepło i na zimno.
Kurde...troche duzo tych problemów jak na Audi, podepnij VAG i zobacz co wykarze- [B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
Niedługo bede sie brał za wymiane listwy progowej, chciałbym sie dowiedziec czy trudno tą listwe sie sciąga (chodzi mi o tą szarą).- [B5 AJM] komunikat na komputerze
Zmien sobie język na Fis-e- 2 urodzinki naszego klubu :)
Forum dobra sprawa duzo rzeczy mozna sie tu dowiedziec , niech rosnie w siłe A4 klub :oklaski: - [B5 AFN] dwa intercoolery w afn-nie