Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Ale 30.03 tez bedzie spocik bo na 16.03 nie zdąrze z niemiec wrocic
  2. To mnie powaliło :laghing2: , albo mopa z TV-szopu
  3. Eno odlotowa Tylko te liczniki mnie sie nie widzą przypominają mi Alfe
  4. Kurde ludzie wy widzicie temat tego wątku????? :ranting1: Mi chodzi o B6
  5. To ja moze powiem o znajomym, zalał na Lotosie kiedys A6 2.5TDI 155ps i straciła moc , pozniej wlał na orlenie i było dobrze
  6. Mistrze....a nie dało by rady przełozyc na 30,03??
  7. Ja miałem 1z-ta w avancie i mi 5-6l palił a AFN ponizej 5l a jak jezdzilem jak wariat to 5l mozecie wierzyc mozeci nie ja i tak wiem swoje :>
  8. Ja w A3 2001rok miałem gałke s-line tez nie wiedziałem jak ją sciągnać
  9. No w tych serwisach to są nie raz jelenie. Bosch ma dobre paski i inne czesci :th:
  10. Gratulejszon ojciec i witaj w klubie Tatusiów
  11. Ale ty masz B5 a ja B6
  12. Ja tam bym sie w takie spraye nie bawil bo mozesz tylko zepsuc wnętrze i wyjdzie wieś
  13. Brwi to pól bidy , ale te chromki porażka załoz grill od S4
  14. To ty moze masz BI-Turbo
  15. Ladna a4 :th:
  16. Czujnik, albo spróbuj poprawic wtyczke, mialem podobny problem
  17. Ja miałem w tdi 110ps opony 215/40/17' i było super :th:
  18. A ja bym znalazł goscia co ma na 100% serie i bym sie nia przejechał i wyczuł czy gorzej idzie
  19. Fajna tylko troche brudna, wez te kuminy przypiłuj bo za mocno pieją
  20. Kurde...troche duzo tych problemów jak na Audi, podepnij VAG i zobacz co wykarze
  21. Niedługo bede sie brał za wymiane listwy progowej, chciałbym sie dowiedziec czy trudno tą listwe sie sciąga (chodzi mi o tą szarą).
  22. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Zmien sobie język na Fis-e
  23. Forum dobra sprawa duzo rzeczy mozna sie tu dowiedziec , niech rosnie w siłe A4 klub :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.