Treść opublikowana przez audia4s4
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
No rowerzysci to podnoszą cisnienie,zwłaszcza gdy jadą we dwoch obok siebie
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Ja bym se kupił taką oseme ale z silnikiem 3.3TDI.Wie ktos jak to sie sprawuje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
basen no tak po 16tej to by bylo gut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi 27-28 by pasował. No to mozemy pod M1.Albo pod Poznan Plaza?
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Wszystkiego najlepszego dla prezydenta A adamoo nie krzycz na forum
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Silnik lipa ale reszta jest gut
-
Ciekawy test na półkule mózgu
W lewo sie kręci. Albo zróbmy ankiete w którą str kreci sie ta panienka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli przy M1?
-
Stacje paliw 123
Najlepiej paliwa typu orlen verwa czy tam inne odczuwa sie w słabszych silnikach.Ja wA4 tdi 90km odczuwałem a w 110 juz nie
-
[B6 AVF] A4 Avant s-line
Dlaczego golasek? Przeciez wypas podobny jak u twojej. Escorcina za***ista i A4 też
-
telefony komórkowe
Ja tez se kupuje telefonikw niemcach jest duzo promocji
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Nie dobijajcie chłopoka.Przeciez ma zajebistą fure. Co z tego ze 94r a lepszy komfort jazdy niz A4 00r. Jak dla mnie fura
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać nowego
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
W tej TV to wymiatają zakleją znaczek i nie ma reklamowania marki
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wersja limitowana jedyna S4 z silnikiem 2.5TDI
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
A moze mamy mroczka w klubie tylko sie pod jakims nickiem ukrywa???
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No to jeszcze tylko daszek na klape i bedzie S4 2.5TDI
-
Idzie zima - a co z autkiem
,,A co z autkiem?'' hmm..trzeba jezdzic
-
1.8 nie jest takie wolne...:-)
Ja poprzednią A4 110ps objechalem 1.8,sie scigalismy do 120km/h.Nie wiem czemu moze miałem chipa
- [B5 ATJ] dymi z odmy
-
[B5 ATJ] dymi z odmy
Kolega ma A4 ATJ 115ps w sedanie, jedno nas dziwi ze jak odkreci sie korek od oleju na chodzącym,ciepłym silniku to dymi, i chlapie olejem (małe kropki sie pojawiają na szybie,poktywie itp) Wie ktos jak to jest z tym ATJ?
-
[TDI] PB zamiast ON
Znajomemu do Vectry 2.2DTI wlali PB ale sie skapł i wogole jej nie odpalał i na lawete do mechaników i spuszczali Pb , przepłukali i chodzilo
-
Strefa Śmiechu
Dwóch kolesi: -Walisz konia? -Nie bije zwierząt.
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
A ten animek na dole to co.. :polew: Co tam sobie robi?
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
alvaro trudno cos takiego podłaczyc?