Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. No rowerzysci to podnoszą cisnienie,zwłaszcza gdy jadą we dwoch obok siebie
  2. Ja bym se kupił taką oseme ale z silnikiem 3.3TDI.Wie ktos jak to sie sprawuje?
  3. basen no tak po 16tej to by bylo gut
  4. Mi 27-28 by pasował. No to mozemy pod M1.Albo pod Poznan Plaza?
  5. Wszystkiego najlepszego dla prezydenta A adamoo nie krzycz na forum
  6. Silnik lipa ale reszta jest gut
  7. W lewo sie kręci. Albo zróbmy ankiete w którą str kreci sie ta panienka
  8. Najlepiej paliwa typu orlen verwa czy tam inne odczuwa sie w słabszych silnikach.Ja wA4 tdi 90km odczuwałem a w 110 juz nie
  9. Dlaczego golasek? Przeciez wypas podobny jak u twojej. Escorcina za***ista i A4 też
  10. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja tez se kupuje telefonikw niemcach jest duzo promocji
  11. Nie dobijajcie chłopoka.Przeciez ma zajebistą fure. Co z tego ze 94r a lepszy komfort jazdy niz A4 00r. Jak dla mnie fura
  12. W tej TV to wymiatają zakleją znaczek i nie ma reklamowania marki
  13. Wersja limitowana jedyna S4 z silnikiem 2.5TDI
  14. A moze mamy mroczka w klubie tylko sie pod jakims nickiem ukrywa???
  15. No to jeszcze tylko daszek na klape i bedzie S4 2.5TDI
  16. ,,A co z autkiem?'' hmm..trzeba jezdzic
  17. Ja poprzednią A4 110ps objechalem 1.8,sie scigalismy do 120km/h.Nie wiem czemu moze miałem chipa
  18. audia4s4 odpowiedział(a) na audia4s4 temat w Audi A4 B5
    Ok,dzieki
  19. audia4s4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Kolega ma A4 ATJ 115ps w sedanie, jedno nas dziwi ze jak odkreci sie korek od oleju na chodzącym,ciepłym silniku to dymi, i chlapie olejem (małe kropki sie pojawiają na szybie,poktywie itp) Wie ktos jak to jest z tym ATJ?
  20. Znajomemu do Vectry 2.2DTI wlali PB ale sie skapł i wogole jej nie odpalał i na lawete do mechaników i spuszczali Pb , przepłukali i chodzilo
  21. Dwóch kolesi: -Walisz konia? -Nie bije zwierząt.
  22. A ten animek na dole to co.. :polew: Co tam sobie robi?
  23. alvaro trudno cos takiego podłaczyc?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.