Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ale mnie wk....li te gebelsy :bicz3: ,czemu heifelda taką taktyką nie poprowadzili. Co oni se jaja z tego Kubicy robią?????
  2. Ano trzeba umiec jezdzić ,tobie tez mało pali[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 13:25 _________________________________________________ [br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 12:46 _________________________________________________Audi sprzedane, ale rzuciłem ostatnie foty z trasy na parkingu w niemczech
  3. Ja zamiast tych felg zakładac to wolał bym normalne zderzaki seryjne i niech se tam nawet 15'' bedą
  4. Dobrze ze na Vw zmieniłes (przynajmniej ta sama grupa) gozej jakbys sie na jakies daweoo przesiadł
  5. Kurde, takiego wynalzku zderzaka jeszcze nigdy nie widziałem w A4 Juz lepiej zmien na ori zderzaki a felga niech zostanie
  6. W polsce to lepsze auta niz w niemczech.U mnie miasteczko 20tys mieszkanców nibi krzyczą ze bida a tu audi q7,porshe cayeene, najnowsza S-klasa,CLk cabrio,
  7. Super Auto. Sinik miód.
  8. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Eeee tam podium chyba nie bedzie.Nie dopuszczą go tak łatwo.Musi jeszcze uwazac na heifielda bo tuz za nim
  9. Moje pierwsze Audi to A80 B3,dawno to było chyba koło roku 93 czyli 14lat temu ;( Miałem kiedys B4 avant 95r i miało 2 airbagi swietna deska jest.
  10. Moze czujnik temperatuty
  11. Przyjedz do mnie do Koła tu jest zagłebie Francuzów Cała Lagune tu mozesz kupic
  12. Tylko uwazaj na A2 do poznania bo tam nie tylko passatem łapią
  13. nie wiem ..szukałem ale rozbolała mnie głowa od aut na tej stronie ...obrośnietych w tony szpachli Czego to ludzie nie wymysla o Boże jakie paskudstwo
  14. uzupełnij profil
  15. A ja patrząc na wyświetlacz komputera mówie czemu tak mało [br]Dopisany: 22 Sierpień 2007, 16:07 _________________________________________________Albo ona do mnie mówi czasmi ,,Bitte tanken'' :polew:
  16. Ładny kapiec załóż i juz sie wyglądzik poprawi
  17. Nie no lepszej nie trzeba
  18. B4 super wózki miało sie kiedys parę sztuk :th:
  19. Dajcie jeszcze więcej takich linków do symulatorów
  20. W golfie 4,borze,leonie,toledo 150km miały oznaczenia całe czerwone tdi. Ja mam a3 Tdi 131ps 02r i mam tylko ,,I'' czerwone
  21. To nie jest pasja tylko do A4-ek.To jest pasja do wszystkich modeli tej marki
  22. W którym miejscu mnie widziałeś?[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 09:40 _________________________________________________Ja taką szarą A3 po lifcie na belgijskich blachach
  23. Ja 11.08 w sobote jechałem z nad morza i na prostej pod koszalinem chciał mnie brac a4 w avancie srebrna na rej bydgoskich CB ..... to ktos z naszych? Ps:nawet nie zdążył przeczytac znaczków 1.9 TDi na mojej klapie
  24. Mi tam na polskich blachach pstrykło na nimieckich próbnych i nic do domu nie przyszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.