Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] problem z temperatura cieczy


raflik31

Rekomendowane odpowiedzi

Powinien zalaczyc sie po wlaczeniu klimy, jezeli nie chodzi to sprawqdz dwa grube przewody pod pokrywka zbiorniczka plynu od wspomagania-sprawdz czy jest tam napiecie, moze to byc przyczyna chociaz u mnie jak mialem walniety went. elektr. to tylko klime mi wylaczalo ale temp. silnika nie wyszla poza 90st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. bardzo mi pomogłes. klima podczas postoju auta wyłacza sie i włacza i to moze byc z powodu tego wentylatora. a ta wzrastajaca tmperatura to moze byc wisko. mysle ze to moga byc 2 odrebne sprawy. jutro to sprawdze, a co steruje tym wentylatorem od klimy? jakis czujnik? pytam jakby sam wentylator okazał sie dobry. pozdrawiam i dziekuje za pomoc!![br]Dopisany: 24 Sierpień 2007, 19:19 _________________________________________________witam ponownie. juz wszystko mniej wiecej wiem. mam walniety ten eektryczny wentylator sprawdziłem na krotko i nie działa, zapewne przez to wylacza mi sie tez klima a wisko chyba tez do wymiany bo sie nie blokuje nawet jak jest 110stopni. czy wisko trzeba kupowac orginalne? czy podrobki tez sa dobre?? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...