Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. audia4s4 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    ,,Zmiennicy'' :> i ostatnio ,,Odwróceni'' szkoda ze sie skończyli
  2. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Sprinter porządna firma :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  3. No ładniutka
  4. Witam kolege z wlkp, ładny avancik :oklaski:
  5. Tych 150km jest mnóswo popsutych w niemczech. O 2.5 to trzeba dbac to bedzie za***iście latał. A powiedzcie mi czy te 180konne są lepsze (nie chodzi mi o moc)?
  6. Ja sie scigałem (siedziałem obok) na autostradzie tylko ze passatem b6 Tdi 131ps z mondeo i passat baty dostał o pół długosci samochodu w tyle byl. Tak do 190-200 sie bralismy
  7. Kurde nie wiem czy dam rade koledzy jakby co to jeszcze napisze czy bede napewno
  8. Pierwsze słysze zeby w wydziale komunikacji tablice zabierali
  9. No chłopoki moze bym podjechał do poznania co prawda A3 ale tez audi wkoncu. Pościgali bym sie bo jest czym 131ps
  10. A ja tam z Fordami nie miałem problemów
  11. Tak i wymysli moze zebym my mu pózniej składke zrobili na paliwo bo bieda
  12. Nie zancie takiej strony tylko ze z polskimi filmami?
  13. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam Samsunga X640 dwa lata i nic sie nie psuje
  14. Ładna, tylko skórki troche wygniecione
  15. To mogłes przed rozwodem na kogos innego auto przerejstrowac
  16. ładna, ładna a czemu przednia lewa fela jest inna?
  17. Zajbiste audi prawie identyczne jak moje poprzednie (o zderzak mi chodzi i o lampy) super fura odlot
  18. Powitac nowego
  19. Ładna furka,jezdziłem piątkami e39 świetnie sie jezdzi
  20. To golf SYNCRO,lub 4 MOTION
  21. Ładna,ładana zmien radio na ori i felge ładną No bchr wreszcie kupiłes :th:
  22. Ale rakieta za***ista!!! Super kolor,super fela
  23. Nie no te koła to do wymiany(kołpaki najbardziesz szpecą) Ładne zmiany sie szykują
  24. No fela super jak załozysz to zapodaj fote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.