Treść opublikowana przez audia4s4
-
Seriale
,,Zmiennicy'' :> i ostatnio ,,Odwróceni'' szkoda ze sie skończyli
-
Podziekowania dla Sprintera
Sprinter porządna firma :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[B5 AFN] moja A4
No ładniutka
-
[B5 ABC] Moja A4 :) Srebna Strzała
Witam kolege z wlkp, ładny avancik :oklaski:
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Tych 150km jest mnóswo popsutych w niemczech. O 2.5 to trzeba dbac to bedzie za***iście latał. A powiedzcie mi czy te 180konne są lepsze (nie chodzi mi o moc)?
-
Audi A4 B6 1.9 tdi 130KM vs Ford Mondeo 2.0 tdci 130KM
Ja sie scigałem (siedziałem obok) na autostradzie tylko ze passatem b6 Tdi 131ps z mondeo i passat baty dostał o pół długosci samochodu w tyle byl. Tak do 190-200 sie bralismy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurde nie wiem czy dam rade koledzy jakby co to jeszcze napisze czy bede napewno
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Pierwsze słysze zeby w wydziale komunikacji tablice zabierali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No chłopoki moze bym podjechał do poznania co prawda A3 ale tez audi wkoncu. Pościgali bym sie bo jest czym 131ps
-
Najgorsze auto jakim jeździłem
A ja tam z Fordami nie miałem problemów
-
Nówka fura Ojca dajrektora...
Tak i wymysli moze zebym my mu pózniej składke zrobili na paliwo bo bieda
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Ładna felga i silnik miód
-
Link do oglądania filmów bezpośrednio z netu
Nie zancie takiej strony tylko ze z polskimi filmami?
-
Samsung E900
Ja mam Samsunga X640 dwa lata i nic sie nie psuje
-
[B5 ABC] Czas sie pochwalić..
Ładna, tylko skórki troche wygniecione
-
Czas się pożegnać na jakiś czas.
To mogłes przed rozwodem na kogos innego auto przerejstrowac
-
[B5 ACK] moje audi
ładna, ładna a czemu przednia lewa fela jest inna?
-
[B5 AEB] Moje niemrawe malenstwo :) Kilka nowszych fot str 1 :D
Zajbiste audi prawie identyczne jak moje poprzednie (o zderzak mi chodzi i o lampy) super fura odlot
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac nowego
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Ładna furka,jezdziłem piątkami e39 świetnie sie jezdzi
-
tak wygląda Golf4 z polskiego salonu
To golf SYNCRO,lub 4 MOTION
-
[B5 AFF] Moja A4
Ładna,ładana zmien radio na ori i felge ładną No bchr wreszcie kupiłes :th:
-
[B6 AVF] A to moja pociecha.....
Ale rakieta za***ista!!! Super kolor,super fela
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Nie no te koła to do wymiany(kołpaki najbardziesz szpecą) Ładne zmiany sie szykują
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
No fela super jak załozysz to zapodaj fote