Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nówka fura Ojca dajrektora...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nareszcie się ojciec poznał, co dobre.....;D Obajrzyjcie wiadomości - nowe :audi: w rydzykowej stajni:D

Opublikowano

No pomimo że jestem na Anty dla Ojca i jego ferajny, to tu ma u mnie plusa, w końcu podjął bardzo dobrą decyzje i kupił sobie :audi: :oklaski: A6 za 250 tyś zł

Podróżowanie po polskich drogach jest bardzo ryzykowne. Wciąż przewodzimy w statystykach wypadków drogowych. Tak ważna dla ludzi osoba jak ojciec Rydzyk, która często kursuje między Toruniem a Częstochową, nie powinna narażać pochopnie życia.
Opublikowano
  • Autor

jeszcze troche i ojciec zawita na naszym forum i będzie jeździł na zloty;D Na których to będziemy słuchać i oglądać... Kochani Klubowicze...a może tak zrzucić sie po kilka złotych, kupić mu breloczek ze św. Krzysiem i wysłać razem z zaproszeniem na forum?? :dance: Dobra reklama dla klubu, nie Hugo :D

Opublikowano

Kochani Klubowicze...a może tak zrzucić sie po kilka złotych, kupić mu breloczek ze św. Krzysiem i wysłać razem z zaproszeniem na forum?? :dance: Dobra reklama dla klubu, nie Hugo :D

:polew:

Opublikowano

jeszcze troche i ojciec zawita na naszym forum i będzie jeździł na zloty;D Na których to będziemy słuchać i oglądać... Kochani Klubowicze...a może tak zrzucić sie po kilka złotych, kupić mu breloczek ze św. Krzysiem i wysłać razem z zaproszeniem na forum?? :dance: Dobra reklama dla klubu, nie Hugo :D

:polew: Tak i wymysli moze zebym my mu pózniej składke zrobili na paliwo bo bieda :polew::kox:
Opublikowano

może gratis ochrzci wszystkie :audi::polew:

Opublikowano

Wstyd, hańba i nie wiem co jeszcze. Sprzedaję Audi :P

Nie ma to jak ascetyczne życie duchownych... Mam nadzieję, że kiedyś coś znajdą na tego gnoja i zamkną go na wieki wieków

Amen

:)

Opublikowano

grunt to zycie w skromności :polew: :polew:

Opublikowano

wolałem jak Adaś miał a4ke.

temu typowi nie pasuje takie auto. mógł sobie kupić bmw :wallbash:

Opublikowano

co za typ... temu gościowi się na prawdę nieźle poje*ało we łbie. w sumie to ciekawe komu bardziej - jemu, czy jego sponsorom?? :mysli::wallbash:

Opublikowano

Takie te babcie są na świecie że zamiast wnukom auto, to auta Ojcu Dyrektorowi kupują <lol2>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.