Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czas sie pochwalić..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł czas żeby sie pochwalić.

Standardowa wersja (na razie bez zmian).

Wyposażenie:

-elektryczne lusterka

-podgrzewane siedzenia (przednie)

-skóra

-elektryczne lustra (podgrzewane)

-orginalne radio ze zmieniarką (radio Delta CC)

-telefon (chociaż nie kożystam z niego - ale zamierzam go uruchomić)

-klimatronik

-oczwiście FIS

Silnik:

-2.6 ABC

-skrzynia automatyczna (5HP19)

Autko z instalacją gazową produkcji Elpigazu (sekwencja oczywiście) od 7 tyś km.

pict0005lj3.jpg

pict0007tl0.jpg

pict0008wr1.jpg

pict0009qc0.jpg

pict0010td7.jpg

pict0011ml1.jpg

Opublikowano

Ładna, tylko skórki troche wygniecione

Opublikowano

super kolorek,autko 1 klasa tylko ta skora troche zaniedbana,calosc :th: :oklaski:

Opublikowano

bardzo ladne autko - proponuje jako pierwsze wymiane migaczy na biale - autko do prania z regeneracja skory!! a potem sie cieszyc i gotowac kaske na kolejne mody!! :thumbup:

Opublikowano

widze że już grill zmieniony na poliftowy :th: a tak to ładna seria z ładną kierownicą :thumbup:

Opublikowano

wyglada prawie jak moja ;D ten sam kolor buda kombi ten sam wypas ... prawie :( bo ja nie mam skory i telefonu.

:a4fan:

Opublikowano

Ładny kolorek , troche zmian i bedzie git. Widze tempomacik - fajna sprawa :thumbup:

Opublikowano

autko daje rady

:a4fan:

Opublikowano

Furka piękna na fajnym wypasiku kilka zmian stylistycznych i bedzie :thumbup:

Opublikowano

Czy mi sie wydaje czy tyl jakos dziwnie siedzi? Koniecznie zainwestuj w dystanse. Albo kup inksze fele.. :th:

Opublikowano

Ładny avant :a4fan:

Kieruneczki wymień i większe felgi przy tym silniku mogą być :th:

Opublikowano
  • Autor

Czy mi sie wydaje czy tyl jakos dziwnie siedzi? Koniecznie zainwestuj w dystanse. Albo kup inksze fele.. :th:

Też mi się tak wydaje.. byłem na badaniu technicznym i powiedzieli że jest ok.. ale ja myśle że spręzyny czas wymienić (w końcu autko dostało butle gazową - a to dodatkowe obciążenie)...

Felgi też będą zmienione na 17 (teraz są 16), albo 18 (czas pokaże) - ale to w przyszłym roku.

Opublikowano

Kieruneczki wymień i większe felgi

i już będzie dużo lepiej :th:

Opublikowano

tak jak koledzy pisza kierunki ,lampki przod no i ta kratka w zderzaku :gwizdanie:

Opublikowano

Czy mi sie wydaje czy tyl jakos dziwnie siedzi? Koniecznie zainwestuj w dystanse. Albo kup inksze fele.. :th:

Też mi się tak wydaje.. byłem na badaniu technicznym i powiedzieli że jest ok.. ale ja myśle że spręzyny czas wymienić (w końcu autko dostało butle gazową - a to dodatkowe obciążenie)...

Felgi też będą zmienione na 17 (teraz są 16), albo 18 (czas pokaże) - ale to w przyszłym roku.

Autko bardzo fajnie wyglada w seri ;] A co do opadajacego tylu...to skas to znam ;/ Po zalorzeniu butli mam to samo

Opublikowano

Autko bardzo ladne :) zmien lapmy na poliftowe z produ i kierunki boczne ;)

Opublikowano

Elagancka furka :thumbup: Jak dla mnie to tylko fele wieksze zarzuc i bedzie git :th: kolorek zajebi...i motor to samo :notworthy: P.S: nie zaluj silnika on lubi dostawac po zaworach :evil:

Opublikowano

ładny avancior, potężny silnik, szkoda, ze skrzynka automatyczna:(:(:(

kolorek piekny, wieksze felgi i bedzie super!!

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia automatyczna bo ja takie lubie (to nie pierwsze moje auto z auftomatem :P). Po prostu leniwy jestem..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.