Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Dobra wyluzuj
  2. to dopiero spalanie !!, po krótkim rachunku 38 x 100 km wychodzi 3800 L/100km no to No jak czołg
  3. Albo sterownik pompy,ja takie B4 kiedys kupiłem tak samo sie działo ,ale jeszcze u mnie targało gałką zmiany biegów
  4. Moze na parkingu przy Poznan Plaza zrobimy cos?
  5. Świetne .Ja tez juz nie długo jade do niemiec po audiczke
  6. Moze ori poszukaj ja w kazdej audi a4 miałem ori dywaniki
  7. To ja mam bore 00r tdi kombi na sprzedanie i mi też nie pokazuje l/h
  8. audi ładne,te koła zmien
  9. ładny avant :th:
  10. Szkoda auta,ale to ,,żelazko'' czyli tico to musiało byc ładnie rozp......Przeciez to blaszki ma jak żyletka
  11. Moja rada: kupujcie paski do rozrządu CONTITECHa. Nigdy nie zawiodły, uważam, że to jedne z najlepszych pasków na świecie, o ile nie najlepsze. Jeżdzą na nich samochody w firmie transportowej mojego znajomego (sam przy okazji prowadzi warsztat w Markach k. w-wy - SZCZERZE POLECAM, jakby co to walcie do mnie) i nigdy nic mu się nie stało. Siedzi w częściach od wielu wielu lat (współpracuje z INTERCARSEM więc jakby co to części też mogę pomóc załatwić taniej) i wie coś w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie Łukasz Popieram ja tez kupuje paski tej firmy
  12. 5,0
  13. A jaka autostradą wracałes?
  14. Ja widziałem w czwartek A4 avant B6 szary metalic w niemczech na autostradzie 2, miało podkładki pod tablice a4 klub
  15. Miałem 10 aut z silnikiem TDI (90,110ps,130ps) żadne z nich mnie nie zawiodło :th: A ten co to napisał tak to niech sobie kupi Dacie albo koreańczyka jakiegos i niech sobie chwali
  16. Ja miałem jeszcze sporo B3,B4,A3
  17. Tez tak mysle ale to tylko domysły :gwizdanie:
  18. O to widze ze nariazie ja najszybciej zacząłem z
  19. Jakie było pierwsze wasze Audi i kiedy to było.To ja pierwszy:Audi 80 B3 2,0i 112ps 91rok, miałem ją w roku 1994
  20. Podgrzewane fotele,i mocy więcej
  21. aaaaaaaaaaaalllleeee odlot :shocked: A jaki motor rakieta :th:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 15:00 _________________________________________________śliczna
  22. Nie wiem czy bedą te brewki mnie sie podobają są ori Kamei ładnie leżą nie jak jakies podróby polskie,szkoda troche ich wyrzucac,ale jak kupie lampy soczewki to sie zobaczy, jak załoze lampy i gril to wrzuce foty
  23. O to moze jakis spocik nad morzem?
  24. Ja nad morze do Darłówka
  25. Nie sprzedaje Juz nie długo bede zamawiał soczewki i grill od s4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.