Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
Dobra wyluzuj
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
to dopiero spalanie !!, po krótkim rachunku 38 x 100 km wychodzi 3800 L/100km no to No jak czołg
-
Drżenie silnika przy gwałtownym przyśpieszaniu.
Albo sterownik pompy,ja takie B4 kiedys kupiłem tak samo sie działo ,ale jeszcze u mnie targało gałką zmiany biegów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze na parkingu przy Poznan Plaza zrobimy cos?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Świetne .Ja tez juz nie długo jade do niemiec po audiczke
-
Jakie dywaniki wybrać
Moze ori poszukaj ja w kazdej audi a4 miałem ori dywaniki
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
To ja mam bore 00r tdi kombi na sprzedanie i mi też nie pokazuje l/h
-
[B5 AFN] Odkopalem dzis aparat na urlop i.....
audi ładne,te koła zmien
-
[B5 AVV 1,8]First time z zielonym avancikiem ;)
ładny avant :th:
-
Wypadeczek i % - czyli jak wqr..c Murzyna
Szkoda auta,ale to ,,żelazko'' czyli tico to musiało byc ładnie rozp......Przeciez to blaszki ma jak żyletka
-
[B5 1.9 TDI 90KM ] zuzyty pasek rozrządu po 1600 km..fotki
Moja rada: kupujcie paski do rozrządu CONTITECHa. Nigdy nie zawiodły, uważam, że to jedne z najlepszych pasków na świecie, o ile nie najlepsze. Jeżdzą na nich samochody w firmie transportowej mojego znajomego (sam przy okazji prowadzi warsztat w Markach k. w-wy - SZCZERZE POLECAM, jakby co to walcie do mnie) i nigdy nic mu się nie stało. Siedzi w częściach od wielu wielu lat (współpracuje z INTERCARSEM więc jakby co to części też mogę pomóc załatwić taniej) i wie coś w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie Łukasz Popieram ja tez kupuje paski tej firmy
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5,0
-
Spotkania na drodze
A jaka autostradą wracałes?
-
Spotkania na drodze
Ja widziałem w czwartek A4 avant B6 szary metalic w niemczech na autostradzie 2, miało podkładki pod tablice a4 klub
-
Czyzby kawalek tajemnicy o niemieckich wozach-sami ocencie
Miałem 10 aut z silnikiem TDI (90,110ps,130ps) żadne z nich mnie nie zawiodło :th: A ten co to napisał tak to niech sobie kupi Dacie albo koreańczyka jakiegos i niech sobie chwali
-
Jakie pierwsze Audi???
Ja miałem jeszcze sporo B3,B4,A3
-
Spadek Mocy :( 1.9 TDi [AFN] 97r
Tez tak mysle ale to tylko domysły :gwizdanie:
-
Jakie pierwsze Audi???
O to widze ze nariazie ja najszybciej zacząłem z
-
Jakie pierwsze Audi???
Jakie było pierwsze wasze Audi i kiedy to było.To ja pierwszy:Audi 80 B3 2,0i 112ps 91rok, miałem ją w roku 1994
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Podgrzewane fotele,i mocy więcej
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
aaaaaaaaaaaalllleeee odlot :shocked: A jaki motor rakieta :th:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2007, 15:00 _________________________________________________śliczna
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
Nie wiem czy bedą te brewki mnie sie podobają są ori Kamei ładnie leżą nie jak jakies podróby polskie,szkoda troche ich wyrzucac,ale jak kupie lampy soczewki to sie zobaczy, jak załoze lampy i gril to wrzuce foty
-
Czas urlopów.gdzie?
O to moze jakis spocik nad morzem?
-
Czas urlopów.gdzie?
Ja nad morze do Darłówka
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
Nie sprzedaje Juz nie długo bede zamawiał soczewki i grill od s4