Treść opublikowana przez audia4s4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
A4 2.8 V6 rok 1995
Fajne welury
-
[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl
Ile dałes za grill od s4 bo ja tez mysle o takim bo tez mam zderzak od s4 i brakuje mi jeszcze grilla od s4
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
ale sdi miał chyba 68km,ja miałem 2 miesiące temu golfa 4 SDI 00r na sprzedanie +opłaty to cięzko go było sprzedac.Przyspieszenie to tragedia w takim aucie za to mało pali[br]Dopisany: 25 Maj 2007, 10:27 _________________________________________________W A4 to był DI a nie SDI
-
PROBLEM Z REJESTRACJĄ AUTA
Gdzie masz biurokracje w niemczech?? wiesz ile sie rejstruje samochód w niemczech 10min,i dajesz brief a nie jak u nas jakies skarbówki akcyzy
-
[B5 1Z] wymiana pompy wody
Nawet nie wiadomo jakie to audi
-
moja przepiękna niunia[B5 1.8 T]
ładna
-
[b5] Moja niunia - kiedyś i dziś
audi wporządku,kolego profil uzupełnij jak ci Szewczenko7 napisał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam,a i uzupełnij swój profil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam,ale to forum to jest chyba dla użytkowników audi a4 lub a6
-
Oznaczenia TDI
Vw to stosował DI lub golf tdi 150ps miał TDIwszystko czerwone
-
[C4] "przeróbka" na 1,9 TDI PD (z forum AKP)
to a6 boze po co to komu, tylko czekac az sie zacznie psuc bo z takimi przeróbkami to róznie bywa
-
Blenda-jak ją przykleić
przyklej klejem do szyb
-
moja niunia b5 1.8T
no świetny avancik
-
stukanie w przednim zawieszeniu
mnie sie wydaje ze cos masz z tymi wahaczami cos nie tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
- [B5 1.6 96r Sedan]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Klima, cały czas gorące powietrze.
Chodzi wentylaror?
-
[B5 AFN] Nie działa nabita klima
A wentylator od klimy chodzi?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[AFN] Prosba o Diagnoze
ale nie W przewodach tylko na wierzchu nie miałem nic