Treść opublikowana przez audia4s4
-
500-konna Fabia Coupe
Tył mnie sie nie podoba
-
Potrzebuję informacji odnośnie wezwanie na Policję
Fotoradar albo ktos kogos rozjechał twoim autem
-
[B5 ADR] Moja A4 just seria
ładna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
chevrolet Lacetti dizel 120km??
Tak wytrzyma 100tys i sie rozleci
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
Ładne te fele sławek78
-
Moja niunia 2.5 TDI jeszcze za niemca
Ładniutka ta a4czka
- [B5 1.8] AUDI
-
czy to możliwe? audi a3
pre_pl, dwie pary dzrzwi by wymieniali bo moze rok przerobiony bo we francji i belgii tak robią
-
Kasowanie inspekcji przez odłączenie akumulatora
Ja w poprzedniej a4 tez tak zrobiłem [ Dodano: 10-05-2007, 14:50 ] Jak sie robi pokrętłami
-
[B5 AVG] wskaźnik temperatury
Czujnik od temperatury
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :exclaim:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jozymek24, witaj ale z tym zawiasem to do innego działu
-
czy to możliwe? audi a3
chłopcy to nie jest 99r bo ma stare klamki
-
Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
wunder baum
-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
ładna tylne lampy zmien
-
A4vsCinquecento
Ja na ciebie tukan2000
-
[ALL B5] Problem z klimą
a moze bezpiecznik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[ALL B5] Problem z klimą
no to wymien ten przekaznik sprawdz go
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Jak na Mazurach odzyskuje się A4
Co to za koles ze samochód na noc otwarty zostawia i z kluczykami, niezłe prezenty złodzieją robi
-
Wymiana przedniego zderzaka na nowszy,czy to warto:)?
Mnie tez to sie nie podoba
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Ja kiedys kupiłem do a3 przedni kierunek DEPO to nie chciał za bardzo pasowac to samo w b4 miałem
-
2,5 TDI 150 KM - kopci na biało
Piterex, moze jakies złe paliwo wlałeś?