Treść opublikowana przez audia4s4
-
A4 B7 2.0 TDI DPF 170 KM
Ja jechałem a4 2.0TDI 140km rakieta
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
Gratulacje!!!! Narodziła sie fochomania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Muzyka silnika
golfik 4
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
Ja miałem na handel golfa IV SDI 00r klima wszystkie bajery 5dzrzwi i nikt mi tego badziewia nie chciał kupic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
jeszcze mysle nad grilem od s4
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
w poprzedniej plackiem psikałem ale na krótko pomogło dobiero czarną tasiemka izol. pomogło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam opinie w dziale ,,moja a4''
-
Moje kochane B5 1.9 AFN [po drugim lifcie]
aaaa fajniutka
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
Jak kogos interesuje to audi pisac na PW [br]Dopisany: 29 Maj 2007, 18:54 _________________________________________________Jak nie sprzedam to jeszcze lusterka chrom zrobie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam,fotki nie w tym dziale
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
no sprzedam ale dopiero za dwa miesiące a soczewkach mysle
-
B5 AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
ładne fele
-
AAH 2.8 V6 174PS A4 1995r
ładna seria
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam ale foty w innym dziale
-
[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...
Czemu ona miała odblaski jak z tyłu ciemnych lamp nie było?
-
[B5 1.8 1995 sedan] Ładna Audi A4
Fajna ładne fele te lampy z tyłu są ok
-
Oświetlenie wewnętrzne nie działa, żarówki wymienione i nic
Ja tez miałem bezpiecznik walnięty
-
Porownanie B5 1,6 (101KM) vs 1,9TDI (90KM)
panowie macie racje, ja poprzednim a4 w avancie tdi 90ps odsadziłem kolege a4 1.6,a teraz co obecnie posiadam TDI 110ps objechałem kumpla a4 1.8 20V
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam