Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie wewnętrzne nie działa, żarówki wymienione i nic


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - oświetlenie wewnętrzne nie działa, żarówki wymienione i nic. Pewnie bezpiecznik ale nie wiem który to Czy ktoś życzliwy mógłby wskazać który bezpiecznik sprawdzić ? No i w ogóle gdzie są te bezpieczniki ? :shocked::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

U mnie był bezpiecznik wywalony, nie wiem czy masz avanta czy sedana ale u mnie w avancie to pod anteną woda leciała prosto na lampkę podświetlenia z tyłu i to tam był największy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był bezpiecznik wywalony, nie wiem czy masz avanta czy sedana ale u mnie w avancie to pod anteną woda leciała prosto na lampkę podświetlenia z tyłu i to tam był największy problem.

Żeby było śmieszniej to właśnie mam Avanta i jako jedyna lampka wewnątrz świeci się właśnie ta nad bagażnikiem reszta nie działa, więc chyba bezpiecznik jest OK ale oczywiście sprawdzę bezpiecznik nr 14, A MOŻE SĄ ODDZIELNE BEZPIECZNIKI OŚWIETLENIA Z PRZODU I Z TYŁU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie bagażnika ma bezpiecznik nr 38, wnętrza 14, i nie ma podziału na pdzód i tył. W ogóle Ci sie lampki w środku nie świecą, czy przy otwieraniu drzwi nie, ale jak właczysz je np na stałe to świecą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie bagażnika ma bezpiecznik nr 38, wnętrza 14, i nie ma podziału na pdzód i tył. W ogóle Ci sie lampki w środku nie świecą, czy przy otwieraniu drzwi nie, ale jak właczysz je np na stałe to świecą ?

Wogóle w żadnej pozycji przełączników nie działają i przy otwieraniu też nie działają jak by

nie było prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz wypiętą kostkę w lampce w podsufitce.odkręć i zobacz .ja tak miałem bo komuś przeszkadzało widocznie .teraz wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą się palić .Mam dokładnie takie samo światło w podsufitce i teraz zmodernizowałem je na takie co ma dodatkowe włączniki. Fotka poniżej.

f498d732e1f07670.jpg

Tak powinno wyglądać światełko by boczne lampki działały(zaznaczone x nie przeze mnie hehe).Musisz mieć po prostu dodatkowe włączniki i przewody doprowadzające prąd.Ja wykorzystałem zestaw od avanta ze szrotu i wyciąłem sobie otwory i wkleiłem włąćzniki ,założyłem żaróweczki w otworki i działa. Fotostory zrobię niebawem bo może się komuś przyda jak będzie chciał zrobić małe rzezanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był przepalony bezpiecznik nr 14 albo celowo włożony przepalony gdyż albowiem bezpiecznik ten jest również od odłączenia alarmu i zaznaczony był przez poprzednika białym papierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam ten wątek i jest prawie to samo co u mnie, więc spróbuje sie podpiąć pod temat:

u mnie było tak ze gdy otworzyłem pilotem drzwi to zaświecało sie swiatełko z przodu i z tyłu też z tego co pamietam (żeby można bylo łatwiej kluczem do stacyjki trafić) i to samo działo sie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki:) gorzej jest teraz bo cos mi ta opcja nie chce działać :bicz:- zaświeca sie tylko lampka nad bagażnikiem (avant) i gdzies tam pod kierownicą:/ dodam, że lampki swiecą jeśli włączę je ręcznie:/ prosze o porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...