Treść opublikowana przez audia4s4
-
[AFN] Prosba o Diagnoze
U mnie tak nie jest i w poprzedniej tez nie miałem zadnych sladów oliwy nawet jak umyłem silnik i zrobiłem kilkanascie tys.km
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
Fajny avancik i fotele mi sie podobają
-
Audi A6, 2,5 TDI, 155 KM, 2002r.
Fajna a6tka ten motorek super
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
no fajna
-
[B5 AFN] moja kosa z niemiec
No ładne
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
odlot jest piekna i fele miodzio
-
[S4 2.7T] rozkodowane radio, czy jakoś tak :)
co to jest kondon?
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
dokładnie tak jak mówi tukan2000
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
co wy sie tych brewek tak czepiacie dla mnie są ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Brewki na lampy, zgodne z prawem czy nie ??
ja mam ori KAMEI i mnie sie podoba nie narzekam
-
[A6 1,9TDI 98r.] Problemy z przegrzewaniem silnika.
Moze nie odpowietrzona ja kiedys b4 sprowadziłem i tez tak miała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
jednym słowem odlot
-
[ALL B5] podłokietnik do Audi z passata , pasuje ?
Ale w passacie jest inny kształt podłokietnika
-
A4 1,9 TDI AJM 2000 r Jakie koszty ekspoatacji
Jak ma 160tys to powinno chodzic jak zegarek
-
[B5 1,9 TDI AFN] Moje A4 w sedanie
hm...ale piekna i fele
-
SPALANIE V6
nie krzycz na forum :exclaim:
-
Kopci przy starcie A4 B5 1.9 TDi 90km
Moze jej za mocno przycisłes
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
No fajniutka i jaki wypas
-
[B5 1.9TDI Avant] MOJA PIERWSZA :)
Ładny avancik :exclaim:
-
[B5 1.6 96r.] Moja ADI -zdjęcia
ładna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Bolec,
-
od czego jest gniazdo w tylnej popielniczce??
Od kompa