Tomigsi

S-Tronic
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Tomigsi

Reputacja

1. Wydaje się że nic jeśli to będzie jednorazowo, bo jeżeli ciągła praca z paliwem z odrobiną powietrza to wtedy mamy do czynienia z KAWITACJĄ , czyli taki pęcherzyk sprężony z paliwem tworzy małe detonacje i powoli pompa umiera. 😁😁
  2. Ja już z tym się zmagam dłuższy czas, po nocy wiem że będzie dłużej kręcić około 3 sek. błędów brak , czyli mechanicznie , obstawiam cofanie się paliwa i plan mam zabudować zaworek zwrotny na przewodzie w okolicy filtra, który jest pod autem jak się nie mylę .
  3. Tomigsi

Aktualizacja map MIB Audi

Na wstępie, dzięki za poradę dałem rade , aktualizacja softu do 3344 , wyżej nie można było uruchomić czyli 3346, dalej M.I.B 3.3.3 z paczesem 3344. Zielone menu uruchomiłem OBD11, bo było zablokowane , i tam dwie pozycje uruchomione i mapa. dziękuję i pozdrawiam.
  4. Tomigsi

Aktualizacja map MIB Audi

Witajcie, walczę z aktualizacją , pytanie co robię źle bo już pomysły się kończą. Moja wersja mib pobrałem 3.7.1 , i do folderu Patches, wrzuciłem 20230412mib patches niby się procedura udała ale zmiany wersji nie ma , jedynie zielone menu zmieniło się z GEM 3.6 na 4.12s i brak linijki z napisem MIB pod production. Wersja MIB 3.3.2 też nic nie zmienia . proszę o poradę.
  5. Tomigsi

[B5 AFN] logi

witam , auto kolegi pokazuje błędy 519 i standardowo 575 , przewody podciśnień wymienione , chłopak daje buta więc nie sądzę zapieczone turbo, jakiś tam wirusik ,czujnik map w kompie, logi na 3 i 4 biegu. proszę o opinie .
  6. to się pospieszyłeś bo mam też nową BRD ale za 1900, jak nie sprzedam to pakuje ją do siebie,
  7. nie mam pojęcia jaki numer, ja operuję symbolami , jednomas z silnika 1Z lub AHU, ja dałem używany
  8. ja testowałem u siebie sprzęgło LUK , niestety ,tarcze zmieliło na trasie daleko od domu :gwizdanie:, teraz latam na komplecie Sachs i jest ok. no i ścigne się czasem na 1/4 mili, nie do zajechania sprzęgiełko, 380NM to żaden problem
  9. tu nie ma co się zastanawiać , w tym rejonie polski to tylko Dynosoft , ciekaw jestem co będzie jak wymodzisz coś nowego w aucie i będziesz chciał zrobić korektę to zaś trza gonić autem przez całą Polskę :gwizdanie:
  10. takie pytanie już było , sam je kiedyś zadałem, wystarczy szukać! , http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_pytanie_dotyczace_fmic_oraz_dalsze_mody_173km_359nm_dynosoft_wroclaw-t16421.0.html
  11. ale ciekawe czy pasuje bez problemów i nic nie trzeba przerabiać Żeby mechanik się nie zdziwił przeróbka będzie jedynie na skróceniu lub wymianie śrub mocujących koło zamachowe , ja skróciłem i dałem je na klej do gwintów .
  12. w moim przypadku to jest zestaw od 1z / ahu , czyli koło zamachowe jednomasowe+docisk i tarcza sachs , byłem zmuszony na zmianę bo dwumas zaczynał wpadać w drgawki przy większych mocach http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_173km359nm_dynosoft_wroclaw-t31862.0.html od vr6 nie podejdzie tarcza sprzęgła inny jest wałek w skrzyni , takie zmiany nie w audi
  13. hehe dobre , przecież ja kolektora nie mam od AWX, nadal jest seria, a nie powiem też był w planach
  14. chyba koniec bo jak na razie szkoda mi pchać dalej kasę , teraz mam nowe hobby, motocross, a tu też trzeba sporo kasy żeby brnąć do przodu . pozdro.
  15. Tomigsi

Spocik Lubuski :)

-popatrz dobrze to jest S4 ( 2,7 bit) tylko ma zderzaki od rs i przerobione przednie błotniki . - u mnie ten zderzak ,to może i jest nie to samo co seria ale przy najmniej calizna a nie to pocięte ori g.... , zmieniać nie będę na inny bo auto zeszło na dalszy plan , teraz stawiam na motocross a co do organizacji imprezy to była super ! w porównaniu z poprzednimi spotami na lotnisku, ten kto był na poprzednich to wie