Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ste1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mialem cos podobnego, wymienilem drazki kierownicze i pomoglo
  2. Witam Od 2 tygodni walcze z pewnym halasem dochodzacym hmm... z pod maski wymienilem 2 lozyska tarcze i klocki no i dzisiaj mechanik stwierdzil ze to odglos dochodzacy ze skrzyni, dodam ze biegi chodza normalnie zadnych objawow poza halasem ktory jest identyczny z tym jak zuzyte lozysko, olej w skrzyni sprawdzony, prawdopodobnie jest to cos z mechanizmu roznicowego.. I teraz pytanie czy jest tam lozysko lub elementy ktore moga wydawac taki dzwiek czy sie to wymienia a jak tak to jaki moze byc koszt tego? Dodam ze jutro jade na diagnoze do mechanika ktory sie zajmuje tylko skrzyniami, ale jestem w UK a tu z fachowcami roznie bywa
  3. moze ten typ tak ma, ale jak kupilem czyli jakies 5 misiecy temu to nie bylo sladu oliwy, moze to czy ja widac uzaleznione jest od tego jak ciezkiego buta ma wlasciciel, bo jezeli tak to wszystko jasne
  4. Ok przepraszam za zamieszanie ale pierwszy serwer mial jakies zabezpieczenia..
  5. Witam, Ostatnio wymienialem olej i mechanik rozkrecajac waz od ic zauwazyl ze jest w srodku troche oleju, nie wiem czy to normalne czy cos zaczyna padal lub juz padlo.. lekko tez widac olej chyba kolo EGR zamieszczam fotki
  6. Alzak http://www.preisskandale.de/Joomla_1/Joomla_1/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=2&Itemid=3
  7. tak dla przypomnienia: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5610 ja mialem wybor albo chip z allegro albo nic, nie oplaca mi sie inwestowac w samochod ktorym bede jezdzil rok, wiec wybralem allegro, mam zamiar kupic a4 max 5-cio letnie wtedy bede myslal nad hamownia i prof chipsem.
  8. Tylko ze ja podobnie jak ty na UK-rainie siedze, i nie jest tu prosto znalezc elektronika ale poszukam..
  9. mam dwa chipy i dwie podstawki, niestety lutownicy nie mam a koszt zakupu pewnie podobny do kosztu montażu
  10. Witam, Kupilem chipa z allegro, teraz potrzebuje fachowej rady jak go wymienic, czy moge sam czy raczej udac sie z tym do jakiegos elektronika?
  11. panowie a wiecie o istnieniu malego przycisku ktory wylacza czujniki ruchu? znajduje sie w slupku na dole
  12. Mam juz podlaczone zasilanie stale i z kluczyka, radio to niestety byl pionieer deh-6800 teraz mam radyjko IN PHASE na stalym zasilaniu po sciagniecu panela swiecilo to co jest pod panelem po podlaczeniu poprawnym jest ok, a pradu pozyczyl mi przelacznik od awaryjnych
  13. Zdecydowanie nowe, ostatnio ukradli mi pionieera i pewnie ktos go kupi jako uzywanego Ale znalazlem bardzo fajne radyjko w polsce raczej nie znane firma IN PHASE model IPS 920 SD w posce mozna kupic za posrednictwem Pixmani Opis: Radio samochodowe CD/MP3 USB/SD IPS920SD Inphase pozwoli na skorzystanie z muzyki. Radio samochodowe CD/MP3 USB/SD IPS920SD posiada wzmacniacz 4x60W, to wspaniala jakosc dzwieku, wyjscia 4kanalowe i keson basow. To takze liczne dostosowania i mozliwosci w dziedzinie łączy do sluchania MP3 z walkmana, katy SD i z Ipod ! Radio samochodowe CD/MP3 USB/SD IPS920SD Inphase to tuner RDS. Mozna skorzystac z ekranu LCD o matrycy Dot, wybierzesz 30 presets,to takze system AMS. Skorzystasz takze z equalizera Bass/Treble/Balance/Fader i tryb DSP az 4 rzgulacjami (Classic, Pop, Rock et Flat). o jakosci dzwieku napisze jak sie nim dokladnie i dluzej pobawie ale narazie jest bardzo dobrze
  14. po przekreceniu kluczyka swieci podswietlenie od swiatel awaryjnych i wyswietlacz klimatronika, teraz jak sie dostac do przycisku swiatel awaryjnych? jak sie go wyciaga? [ Dodano: 07-11-2006, 20:42 ] juz mam znalazlem TUTAJ
  15. w radiach pionieer jest to proste, ale tracisz pare funkcji np automatic brightnes w moim startym 6800 w nocy bylo denerwujace mocno niebieskie swiatlo z wyswietlacza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.