Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8 QT] Mój Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Sorrki że tak dlugo to trwalo ale nareście mogę przedstawić wam swoje autko.

Audi A4/S4 2.8 Quattro Tiptonic 98r. Przebieg 107 tys. Bose + zmieniarka na 6cd, Tempomat, podgrzewane fotele, klimatronik,kładzione tylne fotele, 5 oryginalnych felg + prawie nowe opony. Cena 35 tyś.

Wiecej info na PRW

Jest to kolejna moja Audi i jestem z niej bardzo zadowolony, Silnik + Tiptronic + Quattro - REWELACJA !

Na zdjęciach autko jest na kołach 15", na których obecnie siedzą zimówki, na lato beda założone 17" felgi.

Pozdrawiam

P.s. Autko niestety :cry: będę sprzedawał lub zamienie na Avanta w takiej samej opcji.

Mam małe dziecko i pieska, który niestety podróżuje w bagażniku lub pod nogami i ani jemu sie to niepodoba , ani mi. Wiec niestety zmiana jest konieczna.

Przodem.jpg przod.jpg bok.jpg

bok2.jpg ty_322_.jpg srodek.jpg

srodektyl.jpg

Opublikowano

ładny samochodzik, oczywiście avant będzie lepszy :grin:

Opublikowano

Ładny ten Twój sedanik :wink:

Opublikowano

ile bedziesz cenil? ;)

Opublikowano

Ładne autko, super skorka, ale to drewno ... :mrgreen:

Opublikowano
ile bedziesz cenil?

No własnie Dawaj cene Bo może sie skusze :razz:

Opublikowano

no dla mnie zestaw marzenie :cool: ..prawie bo do szczęścia brakuje żeby był po '99 i avant :wink:

piękna bryka :!: nawet z drzewem - przy 2.8q + q + tip - wybaczam :razz: :smile:

kiedy będziesz sprzedawał, na wiosnę :?:

Opublikowano
Audi A4/S4 2.8 Quattro
nie bardzo to rozumiem?????????????????? albo S4 albo 2.8 q , ale fajne autko
Opublikowano

świetne autko a ja bym wolał sprzedac psa niż to cacuszko :wink:

Opublikowano

Piękna wersja ;)

Opublikowano

z PEŁNYM SZACUNKIEM!!!!! :wink:

dla Pieska takiej Perełki bym nie zmieniał.....

PIęKNA JAK CHOLERA !!!! szkoda :cry:

POZDROWIENIA GORĄCE ~skulcz~

Opublikowano
  • Autor

Furke będę sprzedawał na wiosne.

Cygann a ty byś tak chciał podróżować :mrgreen: DSC00651.jpg

Opublikowano

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dobre

ALF juz nie widzi nadzei na lebsze czasy.. :mrgreen:

nie no przekonałeś mnie.....szkoda Futrzaka..... ale mine ma wywaloną...Hehheee

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

auto marzenie :D gdzie stawiasz? :P nie no zartuje :) ale nawet dla rocznika 99 bym nie zamienil jesli by mial mniejszy silnik i bez skor... pierwszy raz mi sie drewno spodobalo, to chyba w tym zestawieniu ze skora :P

[ Dodano: 16-11-2006, 11:35 ]

e0e3cd6621b5ade4.jpg

jakby do tego wstawic ten silnik albo wnetrze :P.. oj rozmarzylem sie :]

Opublikowano

Autko super ale piesek jest" w deche" :lol::lol:

Opublikowano

no prosze Cie....dla yorka caly bagaznik :lol: w schowku sie zmiesci ;) no nic auto jak ta lala

[ Dodano: 21-11-2006, 21:43 ]

aha i 2 pytanka

...autko masz przed 2 liftem a lampy przód zderzak (maske z tego co widze to nie) po 2 ....Twoje male rezanko czy takie zakupiles?

co Twoja wersja ma wspolnego z S4?? chyba chodzilo Ci o s-line(kiera fotele)

Opublikowano
  • Autor

Co do Avanta to moja rodzinka potrzebuje wiekszego autka, puść yorka na skóraki to zobaczysz co po nich zostanie :mad: . Szkoda ich bo sa super.

Co do drugiego pytania to S4 miala wbite w Brifie i w salonie tez tak gadali, a jak jest do końca sam nie wiem. Gość w salonie twierdzil ze takie modele tez wychodzily ale pod zamówienie. Mi poprostu pozostalo cieszyc sie Wilczkiem i nie wnikać w szczegóły. :mrgreen:

Pozdrawiam

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, po długiej nieobecności na forum.

Załączam zdjecia autka w nowej odsłonie.

Z zalem musze przyznać ,że autko jest na sprzedanie.

http://www.allegro.pl/item195027118_audi_a4_s4_quattro_2_8_v6_bose_igla_.html

ty_.jpg BOK.jpg bok2.jpg

Musze autko sprzedać gdyż buduje dom i potrzebuje gotówki. :cry:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 12-05-2007, 18:08 ]

scalone

Opublikowano

Ładna niunka szkoda ze sprzedajesz :a4fan:

[ Dodano: 12-05-2007, 17:44 ]

Daj ogloszenie do dzialu Sprzedam moze jakis klubowicz zaopiekuje sie twoja niunia :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.