Treść opublikowana przez Cygann
-
[B5 2.5TDI] Moja S4 w wersji zimowej...:)
PIęKNA PIęKNA!!!!!!! UZNANKO!!!!
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
ŁADNA!!!! pozdrowienia
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
ładne BARDZO ŁADNE!!!!!!!!!! :!: piękne te ryjki teraz robią..... MIŁEGO ŚMIGANIA Pozdrowienia
-
[B5 1.8] moja niezla a4
Ładny kolorek..... napewno niebedziesz oszczedzał na aluski po powrocie z Ciężką Kasą to jakies chromy wpadną........ :mrgreen: POWODZENIA i Pozdrawiam....
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre ALF juz nie widzi nadzei na lebsze czasy.. :mrgreen: nie no przekonałeś mnie.....szkoda Futrzaka..... ale mine ma wywaloną...Hehheee
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
z PEŁNYM SZACUNKIEM!!!!! dla Pieska takiej Perełki bym nie zmieniał..... PIęKNA JAK CHOLERA !!!! szkoda POZDROWIENIA GORĄCE ~skulcz~
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
CYGARO ma coś w sobie .... KWADRACIK ale z Duszą...! POZDRAWIAM I DZIęKI!!!!!!! :smile:
-
[RS6] Audi RS6
.......RODZINA V8 róznica koników... ale klimat Ten Sam!!!!!!! POZYTYWNIE POZAZDROSZCZONE!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: POZDROWIENIA!!!!!!!
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
DZIęKI CHŁOPAKI....! fajnie ze V-osemka sie jeszcze Podoba!!! A odnośnie Spalania To Jak Pisałem : POTRAFI SPALIć WSZYSTKO!!! :twisted: i potrafi spalić 8 z groszami (SZCZERZE) dla niedowiarków niejest to az tak stary silnik żeby CHLAŁ wiadrami, a audi w tej budzie nie jest taka cięzka czyli przy spokojnej Bujance potrafi wciągnąć Tyle... KLUBOWICZ: SKULCZ-KOŁOBRZEG moze Wam potwierdzić Spalanko Bo sam miał jakiś czas V8 o takiej pojemności...... i razem ćwiczyliśmy soalania... :mrgreen: POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!!!!!!! DZIęKI WIELKIE ZA OPISY!!!!!! ~cygann~
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
SPALANIE......... :mrgreen: jak masz NERWA to pali.... prawie WSZYSTKO!!!! :twisted: :mrgreen: :twisted: a tak powaznie To da sie ze spali ok 8,5 l a i potrafi więcej...
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
UWAZAM ZE DO V8 AUDI CHEVROLET I DODGE Mają Daleko.... od kiedy w Koncernach mieszają Hinole czy Japońce..... POZDROWIENIA!!!!!
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
MOZE stara ale DRESZCZE Idą po Ciele Kidy pomruk 8 garneczków Mruczy na swiatłach... Kiedy nie masz oznaczen i Ktoś za Lub Obok ciebie sie NIEZNA to uwaza ze stare (CYGARO) czyli Dawna Audi 100...i tu Niespodzianka..ZIELONE i znikasz mimo seryjnych Tłumników nie da sie wygłuszyć V8 przy 6000tyś/obr RYK jest nieziemski a nogi Drrrrżą jak po pierszym Razie wiezcie Mi Koledzy...jak na 1994rok to robi wrazenie (mina kolesi z BMW lub innych sportowych fórek) jest najpiękniejsza w tym Wszystkim... POZDROWIENIA DLA POSIADACZY AUDI!!!!!!!!!!!!!!!! ~cygann~
-
[B5 1.8T] Zmiana silnika na 2.7 bi-turbo
ZGADZAM sie z Kolegami...... Duzy KOSZT!!!! niepotrzebne ćwiczenia.... troche zabawy z przednim pasem i innymi wymienionymi sprawami jakie pisali juz chłopaki... Szybciej kupisz S4 i lepiej to wyjdzie finansowo jak i Przy sprzedazy Puźniejszej... więc Wybór do kolegi należy... POZDRAWIAM!!! ~cygann~
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
CZY MOZNA WPASC NIE AUDI A4 lecz Innym MODELEM??????? [ Dodano: 31-10-2006, 17:01 ] CHYBA ZE BRAT Z KOŁOBRZEGU MNIE Zabierze,...... [ Dodano: 31-10-2006, 17:06 ] DAJCIE KOLEDZY ZNAC.....