Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.5TDI] Moja S4 w wersji zimowej...:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lato sie skonczyło...

1.jpg

...przyszla niestety zima...

pict0041.jpgpict0038.jpg

pict0044.jpgpict0046.jpg

Oponki 225/45/17 .

Ciekawe jak bedzie na sniegu... :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam

PS. Zapomnialem dodac '' S4 " :lol::lol::lol:

Opublikowano

coś pięknego :cool:

Opublikowano

ładna stylizacja na S4 :)

Opublikowano

Pieknie , pieknie :roll:

Opublikowano
  • Autor
wszystko fajnie ale to nie jest S4 tylko S-line :)

S4 była tylko 2,7 Bitturbo 265 KM

Nie widziales mojego dopiska w cudzyslowiu...?? :wink:

Niestety to tylko 2.5 v6 .

Opublikowano

niezle niezle...Wojtek_A4, przypominam o nazewnictwie tematow...

Opublikowano

przeładna :mrgreen:

Opublikowano

piękny avancik :cool:

Opublikowano

pikne jeszcze ladniej bedzie w sceneri zimowej odwazne kapciochy na snieg

Tomboy kazdy by chcial miec S4 nawet nas prezes ma na swoim traktorze S4 :mrgreen:

Opublikowano

Cudeńko w moim guście... Słowa uznania :razz:

Opublikowano
kazdy by chcial miec S4 nawet nas prezes ma na swoim traktorze S4 :mrgreen:

Prezes ma super kolor traktorka...

Opublikowano

robi oko, ladnie na zimówkach wygląda :cool:

jednak co avant to avant :wink:

Opublikowano

jak bym byl toba to bym chial zeby zima trwala caly rok :) :)

Opublikowano
  • Autor
jak bym byl toba to bym chial zeby zima trwala caly rok :) :)

EEE na lato bedzie cos ekstra :twisted:

Dziekuje wszystkim za pozytywne opinie ...oby do lata panowie... :mad: :wink:

Opublikowano

Wojtek, zauwazylem zmiane w Twoich relingach z czarnych na srebrne. Czy moglbys napisac jak to zrobiles ? Wymieniales relingi, czy je polerowales... chromowalec... a moze czyms oklejales ? Widzialem kiedys fotostory z polerki, ale niestety bez opisu :sad: a bardzo by sie taki przydal, bo efekt byl super.

Opublikowano
Widzialem kiedys fotostory z polerki, ale niestety bez opisu a bardzo by sie taki przydal, bo efekt byl super.

Tak, tak ale ciekaw jestem jak z trwałością takiego rozwiązania - sądze że nawiosnę będzie koloru rudego..

Myślę że jedyne rozwiązanie to wymiana na oryginalną wersję chrom :!:

Opublikowano

Cilek, mniem, ze relingi sa aluminiowe wiec nie wiem ska ten rudy mialby sie wziasc.

Mozna oddac do firmy zajmujacej sie polerowaniem.

Opublikowano

ok Pikuś ale mówiliśmy o polerowaniu na własną rękę a wydaje mi się, że jak nie rudy co bardzo słusznie zauważyłeś to na pewno szybko pory zajdą jakimś nalotem, zrobią się matowe i będzie d*pa,

Co innego jeżeli zrobi to profesjonalna firma, efekt może być nad wyraz ciekawy (będzie wysoki połysk :!: )

Opublikowano

Cilek, samemu tez mozna to zrobic. Co do nalotu do co miesiac mala polerka pasta i po problemie.

O jakich porach mowisz :?: Masz na mysli nierownosci :?:

trzeba to tak wypolerowac, zeby nie bylo nie rownosci tylko lustro.

Ludzie felgi poleruja i zyja. :razz:

Opublikowano

Właśnie - co jakiś czas czeba poprawiać, wypolerowałem sobie ori końcówke wydechu i fakt wygląda świetnie ale co jakiś czas.. jednak czeba poprawiać, aa alu jeszcze nie polerowałem więc z braku doświadczenia przyznaje Ci rację :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.