Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
gosia, no to czemu od razu nie piszesz :biggrin:
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
ładna szkoda ze nie 110 lub 115ps ale fajna bo po lifcie
-
[A4 B5 tapicerka] jak ściągnąć ??
którą od wnetrza czy z zewnatrz
-
[A4 B5 tapicerka] jak ściągnąć ??
jak ściągnąć tapicerke od pasażera??
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
gratulacje :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim:
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
co z briefa a gdzie w briefie masz przebieg
-
Strefa Śmiechu
talib1990, he synek to kolesie mojego syna to dorwali se goscia i na czole mu to narysowali
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
no własnie ja tez mam poprzerabiane te tłumniki i tez troche nie raz smierdzi,ale ciąga ma lepszego :biggrin: :biggrin: :biggrin:
-
Użytkownicy pokażcie swoje silniki
oto moja 110tka po 188tys km [ Dodano: 02-05-2007, 20:08 ] No cos sie wstydzą motorków ze fotek nie wrzucają :biggrin: :biggrin: :biggrin: dalej klubowicze dawac fotki
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
98igo, a jak sie kata wywali to nie bedzie kopcic wiecej??
-
dziwny dźwięk z klimy
przeciez to normalne w kazdym a4
-
[B5] 94r. Stukanie pod deską rozdzielczą
w mojej poprzedniej a4 tdi tez tak stukało jak odpalałem i moze sie to wydaje smieszne ale to były dwie rurki od klimy sie zetkły podłożyłem kawałek gumki i ok u ciebie nie koniecznie musi byc to
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam posiadacza tdi
-
Rysy na aucie i na sercu...
zaprawki na samym srodku sie nie zrobi gdyby to byl inny element to jeszcze
-
[B5 1.8] ... na 17' - Nowe fotki
ale buty odlot
-
fajne halogenki..
wit.s, lipne takie troche
-
[A4 B5] Moja Niunia 2
ładna, a te lustereczka do mojej by sie przydały (ile dałeś to nakładki czy całe lusterka kupiłeś?) :biggrin:
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
zderzaka nie licytuje bo co do swojej założe???
-
Rysy na aucie i na sercu...
papierem wodnym i spróbuj wypastowac podjedz do lakiernika i niech ci tak zrobi i zobaczysz efekt,czy zejdzie
-
Zderzak z S4 Do A4
z halogenami to 1000zł kzryczą a nie raz nawet bez kratek sprzedawają za 500martin a4, dobrą masz cene powinienes wziąśc go,co z tego ze bez halogenów dokupisz sobie
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
dobra chłopcy nie kłócić sie lepiej piszcie na jej temat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 1.9 TDI AFN 98r - AVANT] Oto moja czwóreczka ;)
ładny avancik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
co??????? to juz dosyc taczka jest i jeszcze obniżać mam ją.To są 17'' i wystarczy i tak jest juz dosyc sztywna a z tą kierownicą mi sie wygodnie jeżdzi i nie zamierzam zmieniać a lusterka albo chromy albo maluje w kolor