Treść opublikowana przez audia4s4
-
Kujawski i oranżada
moze verva na 2.5 tdi tak nie działa,ja natomiast lałem bp ultimate i nic nie polepszyło sie
-
[A4 B5 TDI 90PS] mój były avancik
to moje poprzednie a4 avant tdi 90ps 97rok :frown:
-
Kujawski i oranżada
lejcie opałek i but :exclaim: :biggrin: [ Dodano: 11-04-2007, 17:25 ] Yelo, dokładnie tak yelo
-
Kujawski i oranżada
no ja swoją poprzednią tdi 90ps tez szalałem jak jechałem z granicy idzie okrutnie na vervie
-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
Loucast, popieram tak jak umnie zderzaczek od s4
-
Kujawski i oranżada
ja do poprzedniej lałem (90ps) i czuć było sami spróbujcie dla mnie jest ok.Musze teraz jak bede jechał do tej 110tki wlać
-
Kujawski i oranżada
wlej verve na orlenie
-
Kujawski i oranżada
ja w niemczech lałem rzepaku do 90ps a4 i 110ps nic sie nie dzieje tylko śmierdzi jakby placki piekł,a na oranżadzie tez sie jezdzi
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
mam tak samo ale nic nie robie bo po dwóch stronach tak jest.Po 97r były lepsze te materiały bo miałem nowsze i sie z tym nie spotkałem
-
[B5 1Z] Problem z odpaleniem silnika
no właśnie
-
[a4 b5 1.9di] di di
światła ciemne są ładne ale takie jak ja mam od modelu po 99roku
-
[B5 1Z]+17''-stki
Szewczenko7, ile to ma ps???
-
[a4 b5 1.9di] di di
no ktos se tu jaja robi albo zdjecia zrobił jak było niezarejstrowane
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
fajne to a6
-
[B5 110KM TDI limo] nowy grill
zderzaczek od s4 proponuje
-
[a4 b5 podłokietnik] jak dokręcic????
dzieki
-
[a4 b5 podłokietnik] jak dokręcic????
jak dokrecic podłokietnik przedni w a4 b5??
-
[B5 2.5 tdi] mój avancik
piekna
-
Avant przeceniany?
popieram kolege ja przedtem miałem a4 b5 w avancie tylko ze 90ps ale avant jest piękny
-
[B5 AFN] Gwiżdzący tłumik
mi to nie przeszkadza ale byłem ciekaw co tam jest założone [ Dodano: 24-03-2007, 09:32 ] ale tak turbina w zadnym tdi tak nie gwizdze a wiem bo juz miałem pełno audi tdi i nie tylko
-
No i skasowania lalunia:(
żeby dobrze zrobic to musisz tył wstawić tu nie ma co klepać drodzy klubowicze
-
[B5 AFN] Gwiżdzący tłumik
ja mam proste ale gruba końcówke załozoną
-
olej w intercoolerze
kolego patrze i to dobrze i mówiłem juz ze wy macie liczniki pocofane
-
[B5 AFN] Gwiżdzący tłumik
a ma podwyższoną moc [ Dodano: 23-03-2007, 16:09 ] kolego ale ja cie nie prosze o rade co mam kupywac
-
[a4 b5 1.9di] problem z silnikiem
uszczelniacze na zaworach