Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
Przeciez nowe RS4 jest w avancie tez sam widziałem
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Cor72z, juz nie dawaj wiecej fotek to audi jest poprostu swietne co tu gadac piekne
-
jak popsuc wyglad A4
Nie orginał ale na za dobrze ten silnik chodził
-
[B5 2.6] Nie dzialajace kierunki,swiatla i klima
cos z elektryka sprawdz u jakiegos mechanika
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
alvaroalvaro78, nie u mnie jak robisz dokumenty w agencji celnej pytaja sie jaką date przekroczenia granicy panu wpisac ja juz z 200 aut cliłem i pomagałem oclic chyba ze u ciebie jest inaczej
-
jak popsuc wyglad A4
no przebieg miało około 250tys to 2.5tdi było a te fotele to były od s4
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
alvaroalvaro78, u mnie sie pytaja
-
wentylator na chłodnicy
przeciez jest juz ten temat poszukaj
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
Od przekroczenia granicy oni sie pytają kiedy granice przekroczyłes
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Fajny avancik i te fele robią swoje
-
jak popsuc wyglad A4
pet3r, ja widziałem to audi na zywo to było w lollar
- [B5 1.8]Moja A4 ;)
-
[B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
Ale odlocik
-
[audi a4 b5 1,6] Czerwoniutka A4 (nowe zdjęcia dodane)
No ładna
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
ładna tylko te lampy z tyłu zmien(zarejstrowałeś juz?)
-
Badanie techniczne pojazdu
Ja wchodze czesc czesc kłade papiery na biurko kase płace i wychodze.Wszyscy mnie znają tam
-
Nie działa wentylator od chlodnicy
pre_pl, mój kolega w a3 miał cos z bezpiecznikiem
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
[ Dodano: 06-05-2007, 17:30 ] ykk, rozumiesz juz teraz
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
ykk, dobrze są te znaczki, przed 99r miały wyzej [ Dodano: 06-05-2007, 17:26 ] ykk, moze sobie napis TDI wymieniła bo ma z chipowany ten silnik
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
Te nakładki nie pasują masz racje Szewczenko7
-
Nie działa wentylator od chlodnicy
A moze bezpiecznik albo przekaznik?
-
AAH 2.8 174 PS VS. BMW 525
Ja jechałem dawno dosyc bmw 535i 93rok chyba to 240km/h szła
-
audi a4-kradzieze
tomaszust, no tak masz racje tylko ja nie miałem okazji kupic garazu a tera dom koncze to juz mi nie potrzebny
-
[B5 1.9 TDi 110km 1996] tak wygląda moja niunia!
Ładny TDI w avancie
-
[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
ah piekna