Treść opublikowana przez audia4s4
-
[B5]końcówki drążków kierowniczych
mrog, dobrze mówisz kolego
-
zmiana oleju na olej o większej gęstości
nie raczej nie to nic niema wspólnego
-
filtr kabiny
ja tez wymieniałem w poprzedniej jak uważasz ze powinnaś go wymienic to wymień(sprawdz w ks. serwisowej kiedy klima była sprawdzana)
-
Audi iceman - Kille !!
ale tą bmw odsadził
-
Czy ten Concert będzie pasował do B5?
nie widze zdjęcia z tyłu
-
[A4 B5 TDI 90PS] mój były avancik
no fajne było rok sie jeżdziło avant jest dobry podobają mi sie audiki avant
-
[B5 1.8] 1998r.
ładne tylko szkoda ze bez klimy
-
Kujawski i oranżada
ja do swojej nie raz wleje ale nie cały czas (lepszy opał niz odbarwiona ropa)
-
zamiana 17" na 17" Co wy sądzicie?
no te drugie ładne tylko tak tłucze na 17'' ja tez mam po wertepach to wolniutko
-
[TDI AFN] Czy coś da wym turbo na większe
nie warto duzo wyciskac z motoru
-
RADIO AUDI GAMMA-Ręczne wyszukiwanie stacji
mi nie wyskakuje zadne man tylko od razu mam juz manualne wyszukiwanie [ Dodano: 12-04-2007, 18:33 ] obydwie strzałki trzymaj
-
B5 1,8 20V ile pali takie cudo??
zależy jak bedziesz jezdził jak poludzku to około 8l
-
Co Wy na to ?
gościu co to mondeo sprzedaje to jest w szoku
-
[A4 B5 TDI 90PS] mój były avancik
no tak ale o tym 2.5 tdi pisaliscie a to tez jego byłe auto było [ Dodano: 12-04-2007, 18:36 ] avant jest ładny ładniej sie prezentuje(nawet b4 )
-
[A4 B5 TDI 90PS] mój były avancik
rob, dokładnie
-
[B6] AWX czy aby napewno 130 KM?
alvaroalvaro78, moze kolega tamten słabiej jej cisnął? [ Dodano: 11-04-2007, 20:22 ] alvaroalvaro78, tak naprawdę to masz śliczną tą audiczke podoba mi sie tez musze sobie kupic b6(przepraszam pomyłka z tym b5)
-
[B5 1.8] Moje A4 AVANT
kierownica nie jest jescze tak wytarta ale to siedzenie to tragedia
-
[A4 B5 TDI 90PS] mój były avancik
spedyt, to moje poprzednie audi juz je sprzedałem
-
[B6] AWX czy aby napewno 130 KM?
aha
-
Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie
ok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj bogusiu :exclaim: jak tam twoja a4
-
[B6] AWX czy aby napewno 130 KM?
a czemu na pokrywie nie masz czerwonego DI a ty masz tylko I czerwone moze ty masz 115ps albo 101ps
-
Nowicjusz - wątek powitalny
tylko audi witajjurekpogoda
-
Spoilerek do mojej niuni - wasze opinie
ta niebieska to jest twoja a czemu na zdj. jest kiera z prawej strony
-
[A4 B5 TDI 90PS] mój były avancik
jakby paliwo było tanie to bym 2.8 bądż 2.6 jezdził jak za dawnych czasów np.(audi 90 2.3 w 1994r) [ Dodano: 11-04-2007, 19:10 ] no dalej klubowicze opisujcie czekam