Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Wy na to ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item183196269_mondeo_st220_2004_krajowy_bezwyp_1_wl_f_vat_22_.html

jak wam się podoba ten tekst - oto najważniejsze zdanie opisu St220 :

"Silnik V6 rewelacja, pięknie dotarty, nie gazowany na zimno – z pod świateł bierze o jedną długość Mustanga 2003r V8 260KM w automacie, Audi A8 D3 V8 4.2 335KM – ciężkie audi odstaje jeszcze bardziej, ale bardzo możliwe że to wina zatankowanej PB 95 bo serwis audi nic nie wykazał. "

na jednym ze zdjęć nawet widać chyba te A8 - ale z tego co wiem to nie jest ono wcale takie ciężkie żeby je fordem objechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

kurde to ostatecznie zaważyło na mojej opinii. Juz nie szukam krążownika Audi A8. Teraz celuję w Forda Mondeo - tańszy, lepszy, szybszy, lżejszy (choć stalowy) i wogóle naj naj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wygląda teoretycznie

dzięki pre_pl a tak wogóle patrząc na tą tabele to myslałem że audi będzie dużo dużo lepsze a widać różnica nie jest jakaś powalająca.A z drugiej strony biorąc pod uwagę że to flagowy model forda i patrząc na jego osiągi to mi się wydaje że to żadna rewelacja porównując do mojego 10 letniego A4 które niczym nie powala ( moment i przyśpieszenie do 100km/h wydaje mi się bardzo zbliżone ) ciekawe jak to w realu bo ogólnie bardzo ciekawy model forda ( ciekawe jak to jejździ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy już go rdza wzięła , tak jak każde nowe mondeo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy już go rdza wzięła , tak jak każde nowe mondeo

Hugo aż tak źle z nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78 dosyć zle jest z mondeo ,czytalem kiedys artykul w auto-swiecie ze pewna Pani po 2latach zglosila sie do serwisu bo miala zgnite progi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do blach to sie zgodze , ale to nie problem na perforacje 12 lat

Ale co do auta to Mondeo to naprawde udane autko, moze silnik troche przestarzały ale własciwosci jezdne nie do porównania (bajeczne), mam takie 2, z 2003,2004r tyle ze słabsze silniki bo 1.8 benzyna, seryjne felgi i opony 205/55 R16 jezdzi sie zaje fajnie, lepiej niz A4 choc trudno to przyznac :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo aż tak źle z nimi ?

kolega_1, miał Mondka z 2002 (w zeszłym roku go sprzedał) i robił blachy (drzwi)

kolega_2 ma Mondka i ma ten sam problem (rdza pod drzwiami)

kolega_1, kupił w 2006 Mondka z 2004 i robił już w 2007 drzwi (rdza)

A niby model 2004 miał już nie mieć tych problemów.

Oboje w tym roku zamierzają zmienić auta na niemieckie (BMW, VAG).

[ Dodano: 12-04-2007, 13:08 ]

ale to nie problem na perforacje 12 lat

Tylko, że co roku musisz pojechać do ASO i zrobić diagnozę (czy jak to się nazywa)

Inaczej kupa (służe oficjalnym pismem Ford Polska) z gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie problem na perforacje 12 lat

na uniaka stary tez mial 8 lat gwarancji na blache ale nie bylo wizyt w ASO i po 6 latach rdza zjadla drzwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zla bajeczke sobie koles wymyslil :rotfl:

jakos trzeba zachęcic ludzi do kupna :rotfl: ,hehe ale pozniej troche sie moze gosciu jadąc niemilo zaskoczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uniaka stary tez mial 8 lat gwarancji na blache ale nie bylo wizyt w ASO i po 6 latach rdza zjadla drzwi

to i tak wolno ..ja miałem uniaka nówke z 95 roku i do 2000 roku już łądnie była wcieta tylnia klapa, nadkola i progi..a to wszsto ładnie było widać ( kolor biały )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze .... moc to nie wszystko :)

ida podobnie

ale kolega ma crxa vteca 150KM + lekkie mody = ok 160KM moze ciut wiecej ( nie mylic tego vteca z vtecami w civicu 125KM ani z crxami 125KM [ inna sprawa zeby nie mylic silnika z civica 125 KM z crxem 125 KM ) i objezdza auta ktore na gtechu robia setke w 6.5s :) nieduzo ale objezdza, mam nadzieje ze niedlugo zamontujemy jemu gtech i zobaczymy ile wyjdzie ( seria ma 7.0s do 100km/h )

a8 4.2 quattro tez dostala od niego na 1/4 mili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...