Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AAH 2.8 174 PS VS. BMW 525


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi

panowie,jakie macie zwyciestwa i porazki z BMW 325 lub 525 ,waszymi A4 ,kolega sie ze mna kluci ze wciagnie moje A4 AAH 174 PS jakomś BMW 525 z 94 raoku,jak to wyglada? szybsze sa te BMK-i?? prosze o wasze recenzje uliczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

REX (B6 1.8TQ po programie ok 200Km i 300Nm)ostatnio scigal sie z 325 E36. Wciagnal ja nosem... po 2 starcie w BMW uszkodzil sie uklad chlodzenia (ehh to wisko :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murzyn

pre_pl, ja bylem zaskoczony, ale ta bejca wogole nie jechala.

1-but no i jasne quattro odeszlo o 1 dlugosc

2-przewaga wyraznie sie zwiekszyla.

Nie wiem :rolleyes: jak dla mnie to 325 przegralaby z 1.8T bez programu - REX niech sie wypowie, bo on startowal... jordan233, trzeba ustawic sie na kreske i sprawdzic :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądaja masy tych aut, ja skłonny jestem powiedziec na sucho że raczej BMW wciagnie Cie nosem, albo uchem, mocniejsze, i pewno lżejsze choć nie jestem pewien, zalezy jaka wersja nadwozia etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
jordan233, trzeba ustawic sie na kreske i sprawdzic

i to by było najbardziej miarodajne :twisted: trzeba się ścignąć i zdać relację na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REX (B6 1.8TQ po programie ok 200Km i 300Nm)ostatnio scigal sie z 325 E36. Wciagnal ja nosem...

Ale B6 po wirusie to jednak nie B5-tka z AAH pod maską :cool:

Po mojemu wyrównane szanse (0-100 km/h) były by przy takim zestawieniu: E36 320 - B5 AAH

Po mojemu AAH jeżdzi lepiej od stu, niż do stu.

Pozdrawiam!

[ Dodano: 06-05-2007, 13:53 ]

jordnan, to ma 189 kucy ? Jak tak, to wciągnie Cię nosem :)

A chyba nawet 192 z Vanosem, bez chiba tylko 170 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiem, to te BMW mają 192 konie... ale chyba na papierze...

Zgoda, na 1 i 2 pali gume niemiłosiernie to fakt, ale pamiętajmy że tam jest napęd na tył - i to dość starej jak na tą chwilę - daty.

Jestem gotów założyć się o praktycznie każde pieniądze, że auto z napędem na przód o podobnej mocy jak to jego BMW, zmuli dużo mniej.

Widze jordan233, że Ty nie masz Q, więc dlatego może być Ci trochę trudniej. Ale cóż, jak już tu ludzie napisali, nic tylko się z taką Betką mierzyć :smile:

W przypadku pojedynku 1.8TQ bez programu i takiej Bejcy, to pokusiłbym się o stwierdzenie że przy dobrym starcie Audiczka powinna wygrać.

[ Dodano: 06-05-2007, 14:01 ]

Po mojemu wyrównane szanse (0-100 km/h) były by przy takim zestawieniu: E36 320 - B5 AAH

Po mojemu AAH jeżdzi lepiej od stu, niż do stu.

staniek, powiedz mi 2 rzeczy:

1 - Masz automat?

2- Jeśli nie, to z ilu obrotów startujesz jak się ścigasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staniek napisał/a:

Po mojemu wyrównane szanse (0-100 km/h) były by przy takim zestawieniu: E36 320 - B5 AAH

Po mojemu AAH jeżdzi lepiej od stu, niż do stu.

staniek, powiedz mi 2 rzeczy:

1 - Masz automat?

2- Jeśli nie, to z ilu obrotów startujesz jak się ścigasz?

Ad1. nie mam- nie posiadam.

Ad2. Panie ja nie streetracer :cry: , i rzadko się ścigam 0-100, ale jak chce jako tako ruszyc to obroty kiele 3,5krpm-4krpm.

To czy ruszam dobrze, czy źle nie zmienia jednak faktu, że AAH potrafi zdziwic, na minus oczywiście, niejedną osobę, która będzie się sugerowała jedynie pojemnością siłnika.

Możliwe, że dobry driver w AAH dołoży marnemu w 325 (192kunie), ale napewno dobry w AAH (nawet quattro), nie dołoży dobremu w 325 na dobrej-przyczepnej nawierzchni.

Takie jest moje zdanie (niestety nie poparte praktyką), ale mimo wszystko będę się tego trzymał i przynajmniej chwilowo go nie zmienię :twisted:

Pozdro!

Edit: dane techniczne BMW: http://www.bmw-orr.org/historia/Historia_bmw_dane.html

325 E36 coupe waży 1330/ 192kunie / coś koło 245Nm

moja B5-tka 1430/ 174kunie / 245Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dobry driver w AAH dołoży marnemu w 325 (192kunie), ale napewno dobry w AAH (nawet quattro), nie dołoży dobremu w 325 na dobrej-przyczepnej nawierzchni.

Takie jest moje zdanie (niestety nie poparte praktyką), ale mimo wszystko będę się tego trzymał i przynajmniej chwilowo go nie zmienię

mi się również też tak wydaje...

http://www.zeperfs.com/duel89-649.htm

wszystko zależy jakie dane ma ta bejca (nie orientuję się dobrze w nich...)

masa, do 100, na 400.... kucyki...

[ Dodano: 06-05-2007, 15:09 ]

przy takich obrotach to tylko burn out-a zrobisz. radze zostac grubo ponizej 3.... i poza tym twoje sprzeglo ci za to podziekuje :wink:

my Tu mówimy o wyścigu, także należy jak najszybciej wystartować i się o sprzęgło nie martwić. Bo jak nie, to po co się ścigać ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my Tu mówimy o wyścigu, także należy jak najszybciej wystartować i się o sprzęgło nie martwić. Bo jak nie, to po co się ścigać ? :twisted:

ok ale co mu to da ze zrobi piekna zadyme a i tak bedzie w miejscu stal. on nie ma Q..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my Tu mówimy o wyścigu, także należy jak najszybciej wystartować i się o sprzęgło nie martwić. Bo jak nie, to po co się ścigać ? :twisted:

ok ale co mu to da ze zrobi piekna zadyme a i tak bedzie w miejscu stal. on nie ma Q..

Ja akurat mam Kolego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale co mu to da ze zrobi piekna zadyme a i tak bedzie w miejscu stal. on nie ma Q..

schiller, to nie jordan233 swoją B5'ką zrobi zadymę przy starcie z 4 tys. (po prostu koła zaczną się dość mocno slizgać), a jego kolega tą Betą. Gwarantuje, że ta 525 spali duuuuużo więcej gumy niż Audiczka i na starcie to jordan233 powinien uzyskać przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

czytam tą dyskusję i dochodzę po raz drugi do wniosku, że trzeba się na kreskę ustawić a nie gdybać :cool:

Ja chcę zobaczyć filmik z pojedynku!

Dzwoń do kumpla z bety i ustawiaj się na "zaraz" z nim. Dzisiaj dobry dzień na kreskę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...