Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekam na propozycje zmian, bez ingerencji w "fundament samochodziku" ( myślę o karoseri).

Światła z tyłu mi troszke nie leżą , ale takie już były.

Autko jest na 15 calówkach i oponoach zimowych, Alusów nie dostałem :(

Co sądzicie?

Ja uciekam do pracy .Wieczorkiem się odezwę

Pozdrowienia

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 07-05-2007, 11:13 ]

kolego to nie ten dział :wink:

tak więc przenoszę

no i gdzie te zdjęcia :question:

[ Dodano: 07-05-2007, 11:21 ]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/032b1588d9373411.html

Opublikowano

wygląda na zadbaną serię.

Wywal te lampy tylne bo są obrzydliwe :wink: po II lifcie są świetne!

Opublikowano
  • Autor

d367419da92bb020m.jpg ae6eb86abae416eem.jpg 6e402cd27e29d3e9m.jpg

39669d0acd90f27fm.jpg 55c3093ea61219fcm.jpg

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-05-2007, 12:28 ]

temat był zły - poprawiony

Opublikowano

fajna seria ale lampy tyl porazka :wink:

Opublikowano

dodatkowo fele jakieś ładne muszą być. no i z przodu przynajmniej soczewki.

Opublikowano

Po zmianach bedzie wyglądać całkiem całkiem :a4fan: Minimum 17 fele zmień lampy i juz bedzie o niebo lepiej :wink:

Opublikowano

Poszukaj ładne felgi i będzie ładnie :a4fan:

Opublikowano

Powitac Kraków, naprawde widac ze ładna seria , co do lamp mam mieszane odczucia , zmień przednie lampy na soczewki co do felg no to wiadome 16"-17" :) pozdr

Opublikowano

ładna tylko te lampy z tyłu zmien(zarejstrowałeś juz?)

Opublikowano

Mażnij lusterka na kolorek autka. Możesz dołożyć brewki na przedenie światełka i blende na tylną szybke.No i alu-podstawa,bo jak chłopaki z forum Cie spotkają na tych plastikach to drżyj :bicz:

Poza tym cacy :lol:

Opublikowano

Ogolnie przyjemna ta :a4fan: alu to 17'' to podstawa + ori. soczewki Valeo i bedzie piekna :twisted: a na tyl to jednak zalozylbym 2 lift :wink:

Opublikowano
  • Autor

auta jeszcze nie zarejestrowane.Blachy mam na miesiąc(chyba przesadziłem:).

Wiem że cło musze zapłacić do 7 dni, ale nie wiem od jakiej daty.Jesli wiecie to mi napiszcie.

Alusy oczywiscie musze założyć , ale ze względu na to że nie lubię przesady więc chyba będą to 16 , co sądzicie.Jesli macie cos na oku przeslicjie linka.

No i jakies oponki do tego? kręce się w okolicach krakowa i tarnowa, więc najlepiej coś tutaj znaleść.

lampy-przód raczej nie zmienię bo ponoć trzeba coś w przerabiać.

a tak wogóle to nie wiem czy jej nie sprzedam

ok.wracam do pracy.odezwę sie wieczorem

Opublikowano
a tak wogóle to nie wiem czy jej nie sprzedam

Ja Ci k.....a sprzedam :twisted: :bicz::bicz::bicz::bicz:

Felgi mogą być 16 ,byleby bez rantów.

Opublikowano
Wiem że cło musze zapłacić do 7 dni, ale nie wiem od jakiej daty.Jesli wiecie to mi napiszcie.

od "daty" przekroczenia granicy PL

ładna seria i lampy tylne też nie najgorsze chociaż ładniejsze są ori po 2. lifcie

Opublikowano

Od przekroczenia granicy oni sie pytają kiedy granice przekroczyłes

Opublikowano
Od przekroczenia granicy oni sie pytają kiedy granice przekroczyłes

nie pytają się ale tak jest nie liczy się7 dni od daty na umowie tylko 7 dni od daty przekroczenia autem granicy PL

Opublikowano
alvaroalvaro78, u mnie sie pytaja

pytają się jeśli jest dłużej niż 7 dni od daty na umowie...

Opublikowano

alvaroalvaro78, nie u mnie jak robisz dokumenty w agencji celnej pytaja sie jaką date przekroczenia granicy panu wpisac ja juz z 200 aut cliłem i pomagałem oclic chyba ze u ciebie jest inaczej

Opublikowano

tak jak koledzy piszą, felgi, duże felgi :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.