Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

NIe martwicie się.Jeśli ją sprzedam to napewno zostane wierny naszej marce:) Nikt nie chwali na forum tej jednostki.Może jednak poszukam 1.8.Tracę juz głowę:)

Co chodzi o cło , to widać nie ma żadnego problemu kiedy pojadę.Skąd oni będą wiedziec kiedy przekroczyłem granicę.Powiem że 3 dni temu i po problemie.

Wracając do autka.Oglądało kilka fachowców i wygląda na bezwypadkowe.Przebieg 106 tysiecy, silniczke pracuje równiutko,suchutki i czyściutki, zawieszenie bez zastrzeżeń, amortyzatory na 57 %, >NIepokoi mnie jedna rzecz.Sprzęgło bierze wysoko--bardzo wysoko.., i troche ciężko wchodzi wsteczny.

Opublikowano
lampy-przód raczej nie zmienię bo ponoć trzeba coś w przerabiać.
jesli zostawisz audice sobie to naprawde nie ma problemu ze zmianą lamp!
Opublikowano

ładna , tlko te lampy troche mi sie nie widza :cool:

pomysl o ładnych felach

Opublikowano
  • Autor

Fajnie że wam sie podoba.Na razie "dziewica" ale sie ja rozdziewiczy nie długo.Już się rozglądam za jakimis alusami a w przyszłości pewnie lampy tylne zmienię na te po lifcie.

Dino Twoja fureczka jest cacy-Francja elegancja.Jak dla mnie czerń lub srebro numer one

Opublikowano
Na razie "dziewica" ale sie ja rozdziewiczy nie długo.
:rotfl:

Tylko zrób to delikatnie :biggrin: Tzn. mam na myśi żebyś nie przesadził ze stylizacją i nie zrobił z czegoś nic.

Opublikowano
  • Autor

Felga aluminiowa taka lub podobna

ea47227850f265a2.jpg

Lusterka i klamki na kolor samochodu i tylne lampy na te po II lifcie.

tylko że chyba tego sam nie zrobię, tylko musze do lakiernika sie udać, bo malowac to drzwi drewniane w domu potrafię.Heheh.

Ewentualnie przyciemnię szyby ale nie wiem czy pasuje.Jeśli już to tak nie wiele przyciemnię ale nie wiem czy tak się da.

Jak na razie muszę go oclic i zarejestrować.Dzisiaj dałem dokumnty do tłumaczenia.Procedura zatem zaczęta:

Pozdrawiam i czekam na propozycje zmian , Najleepiej ze zdjęciami.

Chetnię oglądne wasze sreberka i nie tylko

Opublikowano

ladne sreberko :a4fan: ,nic mu niebrakuje :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.