Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje a4 tdi 110ps fele 17'' klimatronic elektryka 4 airbagi,

S5030230.jpg S5030236.jpg

S5030233.jpg S5030235.jpg

S5030232.jpg S5030237.jpg

S5030234.jpgJD600005.jpg

Opublikowano

No ładnie się prezentuje :wink: ten zderzak... ehhh kurcze też chcę :rolleyes::a4fan:

Opublikowano

ładne :a4fan: podoba mi sie zderzaczek miodzio :twisted: ile chcesz za nia :question:

Opublikowano

Spoko fura a czemu sprzedac ladna jest nie szkoda ???

Opublikowano

śliczny furak :a4fan:

jak coś to za przystępną dopłatę mogę się wymienić na zderzak :cool:

Opublikowano

fajna :a4fan:

jakby co to ja też chętnie bym zderzak wziął :cool:

Opublikowano

Super 4-ka :) jak nie bedziesz sprzedawał to wymień sobie przednie lampy na zespolone po lifcie. graty

Opublikowano

Autko ładnie się prezentuje, a jakie kolejne plany :question: , wg mnie proszą się jakieś soczewkowe na przód lub ksenonik, i pomalowanie dokładki tylnego zderzaka i lusterek. Wtedy to będzie dopiero miód :wink:

Opublikowano

Ładny zderzaczek :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

za 23tys ją sprzedam taniej nie

Opublikowano
  • Autor

tam niemiec w te tłumniki włożył dużo pieniędzy,jestem ciekaw czy podnaszą moc :question:

Opublikowano

bardzo ładny przód i godne podziwu zadbane wnętrze 10/10 pozdrawiam Robson :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

jakże miałaby mi się nie podobać skoro mamy kilka tych samych detali :wink:

Ale masz chętnych na przedni zderzaczek - zrób licytację.

I możesz sobie zdjąć te tylne odblaski - odrazu widać że autko było sprowadzane bo w niemczech przy montażu tylnych lamp które są u Ciebie takie odblaski to obowiązek ( miałem to samo ) a bez nich napewno będzie ładniej a bez dodatkowych kosztów.

Opublikowano
  • Autor

miron78, dzięki za pochwałe :exclaim: :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

aaaaaaaah ten zderzak robi swojeeee poluje na taki

Opublikowano
  • Autor

martin a4, zderzak tez ale fele i te łezki na lampy ,,kamei'' tez robią swoje :a4fan:

Opublikowano

no wiesz ja bym brewek nie zakladal do swojej niuni a felunie tez fajne :wink::wink:

Opublikowano

trzeba zmienic kiere bo ta jest obleśna..dołozyć halogeny..no i zrobić coś z tymi lusterkami (najlepiej wymienić na chormy), leciutko obniżyć..no i może będzie dobrze wyglądało..a i jeszcze te naklejeczki czerwone z tyłu out..

Opublikowano
  • Autor
leciutko obniżyć
co??????? to juz dosyc taczka jest i jeszcze obniżać mam ją.To są 17'' i wystarczy i tak jest juz dosyc sztywna a z tą kierownicą mi sie wygodnie jeżdzi i nie zamierzam zmieniać a lusterka albo chromy albo maluje w kolor
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.