Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI AFN 98r - AVANT] Oto moja czwóreczka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto kilka zdjęć mojej :a4fan:

Jest to całkowita seria, chętnie bym zmienił kółka, przyciemnił szybki i zmienił lampy ale zawsze się pojawiają ważniejsze wydatki :frown: Może kiedyś się trafi większy przypływ gotówki :wink: Ale też może się komuś za bardzo spodobać i mi odjedzie w nieznane :wink: No ale na razie jest tak jak jest a i tak podoba mi się bardzo bo to w końcu :audi::a4fan:

I jeszcze mały opis:

- silnik 1,9 TDi (110 KM) AFN, 188kkm przebiegu (na dzień dzisiejszy),

- felgi alu ori 15 cali,

- klimatronik,

- podłokietnik,

- dzielona kanapa s podnoszoną siatką,

- foteliki bardzo fajne i wygodne (widać na fotkach),

- radio seryjne chorus, dobrze gra i pięknie się komponuje w desce,

- szyby el. przód domykane, el. regulowane lusterka,

- 4x airbag,

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

Opublikowano

Ładna Audiczka, faktycznie seria mimo to ładna :a4fan:

Opublikowano

Zgadza się zawsze są inne wydatki dokładnie ale tak jak mówisz zmienisz lampy, przyciemnisz szybki będzie ładnie wyglądał bo audianka jest ciemna, no i większe kółka 17 i będzie już inaczej się prezętowała. Dla mnie troszkę słaby silnik jak na na avanta pomyśl nad chipem.

Opublikowano

ładna laleczka musze teraz taką kupić rodzina mi sie powieksza HURRA :-D

pozdrawiam

Opublikowano

ciekawe wyposazenie

Opublikowano

lepiesz obszyć kierownice, założyć konkretne aluski, puścić chrom na szybach, założyć ksenonki i laleczka jak malowana

pozdawiam

Opublikowano

ładna seria :wink:

Opublikowano

mcm00, kiera już skórą obszyta na zdjęciu to widać, ale reszta musi zaczekać na przypływ kaski niestety :cry: A że czeka mnie wyprowadzka do innego miasta to napewno zmiany się odwleką na sporo czasu...

Opublikowano

Fajny Avancik :a4fan:

Opublikowano

fajna bryczka.jak zmienisz kółka na aluski to wrzuć fotke :a4fan:

Opublikowano

ładna, AFN w avanciku- niedościgniona klasyka w B5

też mam takie foteliki i potwierdzam że ekstra się siedzi

chorus- dobre radio, lecz lepiej się prezentuje concert I, u siebie takie włożyłem i jest ok :a4fan:

Opublikowano

nie masz co narzekać, idealny model wyjściowy do dalszych przeróbek :wink:

Opublikowano

fajne autecko...ahh ten avancik wrzuc jakies 17 zawieszenie w dol i bedzie cycus glancus :wink::wink::wink:

ladna seryjka

Opublikowano

A4 jak A4 każde jest piękne :lol:

jak bedziesz miał przypływ kasiorki to pierwsze co bym zmienił to lampy przednie na ori valeo zespolone ( soczewki )

pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.