-
1.8 Turbo Strzelanie podczas zapalania
nie logow niestety nie robilem
-
1.8 Turbo Strzelanie podczas zapalania
to to zrobilem zaraz po wymianie. zero bledow wszystko wporzadku a jednak strzela czy to moze zalezec od tych swiec i kabli???
-
1.8 Turbo Strzelanie podczas zapalania
no wlasnie wszystko jest ok. nic nie robilem oprocz wymiany swiec i kabli do swiec po ich wymianie autko nawet lepiej jezdzi takie mam odczucie ale strzela :confused: nie wiem o co chodzi
-
1.8 Turbo Strzelanie podczas zapalania
siema mam taki problem. Gdy na przyklad wylacze moja niunie na cieplym silniku na taki moment ze silnik nie zdazy znaczaco ostygnac gdy ponownie zapalam przy pierwszym obrocie jest wystrzal paliwa :confused: ale autko zapala O co chodzi??? autko jezdzi bezproblemowo dodam ze wymienilem swiece i kable czy w tym tkwi problem???
-
felgi czy pasują
pierscien i jest po sprawie. tylko nie zaluz dwa pierscienie na jedno kolo tak zrobil jeden koles przy omedze i skarzyl sie ze mu jedno kolo bije
-
bicie opony
przy duzych predkosciach opona robi sie cieplejsza i w niektorych miejscach robi sie mieksza po pewnym zuzyciu bieznika z tad tzw bicie opon lub tez tak jak poprzednik potwierdzam poszlo opasanie
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
mi sie podobaja 1 i 2 z przewaga na 1
-
Sposób na obowiązek zapalania świateł ;)
a jak policja mu kaze swiatla wylaczyc?? co za osiol to ja mam pomysl wydrukuje sobie neony pod podwoziem efekt bedzie porazajacy
-
Spadaja obroty [B5 audi 1.8 T]
sprawdz te kable ja mialem przebicie i dlatego tak sie dzialo
-
[B5 ADR] Falujące obroty
tez to slyszalem ze 12V jest slaba
-
[ALL B5] Migająca kontrolka "żółta z zarysem samochodu"
vag i po problemie... * uzupełnij proszę profil - lukaszr
-
[b5 - 1,6] Dziwne nieregularne gasniecia silnika
a gdzie tankujesz???
-
Na jakich felgach jeździmy
17 ale kazdej chwili mozna zmienic
-
Folie do szyb
co ja bym oddal zeby znalesc takiego avanta w takim kolorze ahhh...piekna furka
-
[B5 1.9 TDI AFN 98r - AVANT] Oto moja czwóreczka ;)
fajne autecko...ahh ten avancik wrzuc jakies 17 zawieszenie w dol i bedzie cycus glancus ladna seryjka
Gregory88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta