Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomsta

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja jeżdziłem z odłączoną przepływką bo tez mi muliło, mozna smigać nic się nie stanie. Wrócisz wymienisz . Pozdro.
  2. to może sprężarka jest uszkodzona, choć nie znam dokładnie problemu, ja miałem problem ze sterownikiem, ale mi sie nie zapalala gwiazdka a u Ciebie sie pali, także niby jest ok. Może kable z tyłu sterownika nie stykają, czasami taśmy nie stykają, mój sterownik np. mrugał dopuki nie kupiłem drugiego na allegro i wsio ruszyło łącznie z klimą. Pozdrawiam
  3. być moze walnięty jest czujnik cisnienia klimatyzacji tzw. presostat
  4. tomsta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Witam jesli chcesz sprawdzic czy to łożyska, bierzesz na podnosnik do góry koło w którym chcesz sprawdzic łożysko koło musi sie swobodnie kręcić), odpalasz, właczasz bieg najlepiej 2 i od razu 4 dajesz po garach i szybko gasisz silnik i słuchasz czy wali w kole (koło się swobodnie kręci). Jak wali to łozysko do wymiany. Pozdrawiam.
  5. Miałem ten sam problem, musiałem kupić sprawny sterownik. A co do tego czujnika (chodzi pewnie o presostat - czujnik wysokiego ćisnienia jesli się nie mylę) też miałem niesprawny, a bez podłaczenia do kompa to jak pisali koledzy wyżej to sie nie obędzie. pozdrawiam
  6. Maciej CIN to dawaj namiar na tego gości bo tez będe musiał kupic jedną sztuke na przód do mojej A4 Z góry dzieki
  7. To to ja też wiem, ale chodziaż tak nie słychać :biggrin: ale tak poważnie chyba musze kupić nową oponke choć ta tez jest 1 sezon, choć może łozysko wcześniej siadało a ja myślałem że to opona, choć na zimówkach było ok a po zmianie od razu waliło to pewnie opona
  8. Witam Czy możliwe jest aby dobrze wyważona opona nadal biła, w wulkanizacji powiedziano mi że zdażaja sie takie opony niby dobra i wyważona a wali oczywiście przy wiekszych prędkościach i obawiam sie że uszkodziłem sobie przez to łożysko zanim przełożyłem ją na tył. Pozdro dla wszystkich
  9. G.ARY dzięki ale wczoraj własnie kupiłem z allegro za 250 ciut drozej ale chodzi i juz chłodzi. Gdybyś dał znac dzień wczesniej pewnie dobilibysmy targu. Pozdro.
  10. A4 B5 Witam Czy można wymontowac i wymienic sprężarkę nie rozszczelaniając układu czy musze najpierw jechać odzyskać freon
  11. dzieki za podpowiedzi ale to pewnie nie to bo dzisiaj dowiedziałem sie (wyjąłem klimatronik) że mam model z rocznika 96 a ja mam A4 z 98 i podobno nigdy by nie chodził bo posiada inne oprogramowanie i chyba pochodzi z benzyniaka V6 :frown: ktos zanim kupiłem sprytnie go podmienił
  12. a bez kodowania sie nie obedzie wolałbym żeby wsio grało, bo już wywaliłem 500 na naprawe (tacy u nas sa elektrycy-elektronicy), że niedopatrzyli sie ze mam sterownik z auta z 96 r. a moja A4 jest z 98 i nigdy klima nie zadziała bo to są juz 2 rózne sterowniki pod wzgledem oprogramowania. A do disela 1.9 musi być chyba 8 L0 820 043 B lub D
  13. A nie 8 LO 820 043 B ?? tak mi podał gość z allegro który programuje sterowniki
  14. Czy moze ktos wie jaki numery powinien mieś sterownik klimatronik w A4 1.9 Tdi 9 ja mam (8DO 820 043 H a powinno sie zaczynac w diselach 8LO) , bo słyszałem, że to od benzyniaka numer i dlatego nie dziala mi klima bo do benzyniaków sa inaczej programowane. Czy to prawda czy jakiś kit??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.