Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spadaja obroty [B5 audi 1.8 T]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki problem

1) Jak samochód pracuje na jałowym biegu i jak trzymam go na wysokich obrotach np.6000 to po kilku sekundach spada silnik jakby tracił moc i wraca z powrotem na obroty.

2)Silnik pracuje na wolnych obrotach dodaje gazu odpuszczam i dodaje gazu to strzela w rurę .Efekt jest taki jak by chodził jak Subaru

3)Podczas jazdy :gdy przyspieszam płynie nic sie nie dzieje, ale gdy od puszcze pedał gzu i raptownie dodam to sie zadławi i po kilku sekundach przyspieszy.Tak tez sie dzieje jak jadę z

stałą prędkością to tez potrafi sie przydławic i po kilku sekundach wróci na obroty.

Co robiłem:

Wyczyściłem i zaddaptowałem przepustnice

Wymieniłem świece zapłonowe

Wymieniłem filtr paliwa i sprawdziłem ciśnienie pompy paliwa

Wyczyściłem filtr powietrza i przepustnice.

Oczywiście samochód był podłączony do komputer i brak błędów

Co myslicie na temat moich usterek w aucie?

Opublikowano

ja mam ten sam problem tylko tyle ze jak jade ze stala predkoscia i odpuszcze gazu na dluzsza chwile i ponownie wcisne to wtedy sie zadlawi :frown: i jedzie dalej o co chodzi??? byl na kompie i nic nie wykazalo :confused:

Opublikowano
  • Autor

Sorry Schiller czy to ci pachnie?

Opublikowano

Ryba2007, to taki zwrot tylko

Opublikowano
chodzilo mi o zepsuty przeplywomierz.

może być i przepływka

ale poza tym cewka zapłonowa, może kable albo sonda lambda (ale to już musiałby być agonalny stan)

Opublikowano
  • Autor

sonde lamda wymieniłem bo na komputerze pokazywała bład jak by cewka padła tez by pokazał komputer

[ Dodano: 27-04-2007, 20:00 ]

Ryba to moja ksywka za szkoły podstawowej i tak zostało do teraz

Opublikowano
jak by cewka padła tez by pokazał komputer

niekoniecznie. Wypalona cewka po prostu wysyła coraz słabszy sygnał, ECU nie musi tego odczytać jako błądz.

Opublikowano
  • Autor

a gdzie sie moze znajdowac przepływka a jest inny sposób sprawdzenia cewek niz komputer serwisowy?Oczywiscie oprucz kupienia wszystkich nowych?

Opublikowano

Przepływomierz jest w obudowie filtra powietrza. Cewki sprawdzisz oscyloskopem.

Opublikowano
  • Autor

przepływka to to samo co przepływomierz?a jesli nie to gdzie znajduje sie przeplywka?

Opublikowano

Ryba2007 ja wlasnie dzis wymienilem kable i jest gitara na szczesci autko juz sie nie dlawi tylko idzie jakos mi sie tak wydaje zywiej :lol::audi::a4fan:

Opublikowano
przepływka to to samo co przepływomierz?a jesli nie to gdzie znajduje sie przeplywka?

tak to to samo.

Opublikowano

sprawdz te kable ja mialem przebicie i dlatego tak sie dzialo

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam.Miałem rozwalony przepływomierz. :biggrin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.