Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Folie do szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje sie ktos w firmach folii do przyciemniania szyb ? Interesuja mnie nazwy z gornej polki ...i jeszcze jedno pytanko...Czy im lepsza folia tym widocznosc ze srodka jest lepsza w porownaniu z jakas tania folia ?

Opublikowano

Jeśli chodzi o widoczność to na pewno jest różnica, bo jak widziałem u kumpla czarną folię z allegro to można spokojnie wyrzucić środkowe lusterko... :rotfl:

I jak się zabierasz do tego pierwszy raz to też nie wiem czy to dobry pomysł... efekt może być nie ciekawy.

Opublikowano
  • Autor

Nie nie...sam tego nie bede robic ;) Tylko zamierzam oddac do firmy ktora sie tym zajmuje ale chce sie zorientowac w firmach tych foli zeby mi nie wcisneli jakiegos shitu.

Opublikowano

i jeszcze jedna rada, jak chcesz juz to robic sam to jedz to jakiegos servisu gdzie to robia i zapytaj z jakiej firmy kozystaja i czy daja gwarancje na to, to juz bedziesz wiedzial co kupic. bo jak kupisz gu.. to za rok ci wyblaknie (tak stalo sie u mojego kumpla) i bedziesz mial problem. bo odklejajac takie foli praktycznie nia masz szans nie zerwac ogrewania tylniej szyby.

Opublikowano

Aha no chyba, że tak... :wink: Też myślałem o przyciemnieniu i chętnie zobaczę jak już zrobisz :wink:

Opublikowano

Ja mialem Sungard czy jakos tak w A4 i byla bardzo dobra, duzo zalezy rowniez od ludzi zakladajacych tą folie, bo mogą niezle z...epsuc :wink:

Opublikowano

wojtas-audi, ile za to zapłaciłeś?

Opublikowano

320 zł po znajomosci , moge wrzucic fotki jak chcecie , wygladalo super - oczywiscie wszystkie szyby oprocz czolowej, wszystkie byly wyciagane itd :wink:

Opublikowano

No musze odswiezyc znajomosci jak bede A6 przyciemnial i pogadac o jakichs znizkach dla klubu :twisted:

Oto fotki :

70462387rq1.th.jpg74103074ij3.th.jpg

93816963ex9.th.jpg49666952fx2.th.jpg80424433vo5.th.jpg

Opublikowano
to przy okazji dowiedz sie jaka by byla cena na avanta :wink: .

Tylko niewiem kiedy to bedzie, mysle ze czerwiec-lipiec, narazie pierwsze co to chips :wink:

Opublikowano
  • Autor

wojtas-audi wlasnie cos takiego mnie interesuje jak ty miales ...tylko ze ja mam avanta i krzycza mi 600zl ;/ a pamietasz ile % miales je sciemnione ? I jaka widocznosc byla od srodka ?

Opublikowano
Ja mialem Sungard

Sporo zakładów ma tą folię w ofercie, moje poprzednie auto przyjechało z niemiec z folią Foliatec

Opublikowano

Folia miala chyba 35 %

Opublikowano

No widzę, że ta folia naprawdę daje rade... :wink:

Opublikowano

w zeszłym tygodniu też przyciemniłem moją niunie

nie robiłem tego sam folaiami z allegro bo to wielkie gówno jest

wstawiłem auto do firmy która zajmuje się tym od lat

zapłaciłem 450zł za 5 szyb (tylne drzwi i szyby bagażnika)

7 lat gwarancji

Opublikowano

zdeniu, a fotki masz? :wink:

Opublikowano

pstrykne i wstawie

jak nie zapomne :rotfl:

Opublikowano
  • Autor

zdeniu i jakiej firmy wstawili ci folie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.