Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Folie do szyb


TTom3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spedyt
Tzn. jak ? Nigdy nie bylem w sytuacji zeby mi zabrali dowod..

Po zabraniu dowodu wystawią pokwitowanie na 7 dni na którym możesz jeździć bez dowodu i w tym terminie musisz zrobić przegląd, potem do urzędu kmunikacji po dowód

W praktyce czas od zabrania do odzyskania ponad 2 tyg :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobilem(w profesjonalnym zakladzie) przyciemniane szybki :) Fotka na szybkiego z telefonu...

.Fotka

Wsumie mialo wyjsc troche jasniej ale wyszlo tak jak widac....boczne przednie 20% boczne tylnie 35% i tylnia szyba 50% + do kazdej szyby jakies 20-25% tyle ile fabrycznie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdjecie troche niebardzo ale powiem ci ze wyglada to tak jak w twojej starej a4 tylko ze tylna szybe mam ciemniejsza i to robi wrazenie ciemniejszych szyb. Tzn. mniej widac co sie dzieje w srodku bo nie ma takiego przeswitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem tydzien temu i jestem bardzo zadowolony :cool:, przednich nie robilem dla switego spokoju, mam najciemnijsze z dozywotnia gwarancja, zabawa ta mnie wyniosla 360 brutto

Pozdrawiam :a4fan:

foty wrzuce pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcem sie madrzyc ale folii nie mozna miec na przednich bocznych szybach w ogole jestem w 100 % pewny bo ostatnio sie rozgldalem za prawem jak to wyglada. to 30% dopuszczalne jest ( ale fabrycznie jest juz prawie tyle to po 1. a jesli nawet mozna troszke przyciemnic to tylko piecem przednie boczne ). policjant zatrzymujac auto moze zabrac dowod bez badania przepuszczalnosci swiatla jesli zobaczy ze na przednich bocznych szybach jest folia, wystawia pokwitowanie na 7 dni i wteyd jedziemy na przeglad placimy za to za co nam zabrali czyli za szyby ( badanie kazdej rzeczy kosztuje 20 zl ) i jak auto przejdzie przeglad to wtedy mozemy odebrac dowod.

przyciemnienie piecowe wszystkich szyb oprocz czolowej do avanta w technicolorze w woj. lubuskim kosztuje ok. 1480zl.

prawdopodobnie po wakacjach zrobie piecowke wiec umieszcze fotki.

a co do folii to oczywiscie sa lepsze i gorsze, np jak widze niektore auta z niby czarna folia a ze srodka widac wszystko na fioletowo to rece mi opadaja, to taka najtansza folia z allegro.

ps. kolega ma corrado vr6 i przedwczoraj mu zabrali wlasnie dowod za folie na przednich szybach bez zadnego badania oraz za wystajace kola tylne, ponizej daje fotki tego corka... szyb nie mial mocno przyciemnionych a jednak .... jak sie trafi na wrednego kraweznika to po nas :sick3:

Fotki:

corek_andrzeja_142195.jpg corek_andrzeja_2_142196.jpg corek_andrzeja_3_142197.JPG corek_andrzeja_4_142198.jpg

ps. koszt tych 1480zl to dosc duzo dlatego ja mysle ze jesli nie starczy mi na piec wszystkich to zrobie tylne i tylne boczne folia a przednie boczne piecem i powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest 20zl dla audi posiadaczy ;) ... swoja droga sciemnienie folia szyb przednich bocznych to prosta sprawa( trzeba tylko umiec rozkrecic drzwi) i koszty robocizny zostaja u nas w kieszeni ... sztuką jest przyciemnienie tylniej szyby ...

p.s fajne corrado ale lampy tylne :thumbdown:..... juz lepsze red-white clear :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna szyba to masakra sam probowałem całe auto przyciemniać lepsza folia i ze "suszareczką" i marne efekty mimo ze w innych autkach znajomych szło mi bdb a tu.... tył masakra, boczne tez wymagają dużo wprawy i porządnej foli nie rysującej się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...