Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Music

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam ,jest ktoś w Warszawie z vagiem ??? Przyjechałem do Wawy wsiadam chce jechać a tu ani w przód ani w tył . proszę o pomoc 508170792 pozdrawiam Paweł
  2. farelka daje rade, przyczyna mogla byc jeszcze inna , znam z autobsji - zlamany plastik nad filtrem pyltkowy w b5 tak mialem i woda z szyby lala sie prosto do kabiny wlotem powietrza do podlogi.
  3. Ja tez jestem za . na razie jest opcja transmitera http://www.allegro.pl/item345320069_vw_audi_multimedia_adapter_16_9_mfd2_rns2_f_vat.html . Ale to mi sie wydaje lepsze i tansze :th: :th:.[br]Dopisany: 05 Maj 2008, 05:00 _________________________________________________no fajnie 30 $ +80$ (transport) =120 $ i juz tano nie jest . Jak juz to mozna by cos grupowo zamowic ale nie wiadomo jak policza za transport
  4. lipa jak choler... nie biez , Ja mialem Wanli 1099 225/45/17 , strasznie głosne.
  5. tez kupilem dzisiaj CDR ale jeszcze nie zdazylem uzyc, wie ktos jak to zrobic w 2003 avant . Pod filtrem sa dwie przepustnice ktore jak nawiew jest off to sa zamkniete , a na wlaczonym nawiewie nie wiem czy da rade , Czy pozostaje tylko parownik???
  6. Wszystkiego , dobrego na nowej drodze zycia, szczescia i duzo milosci :> mnie to czeka 9 sierpnia :> :>
  7. W pakiet jeszcze chyba wchodzily srebrne listwy progowe z napisem S-line.
  8. Kolego Mists , mozesz wrzucic foto twojej navi , ja mam Concerta II i sie zastanawiam na co zmienic , ile dales za swoj sprzęcior? cos musiales przerabiac do podlaczenia czy miales juz ori zamonotwane? Masz zamontowana zmieniarke dvd czy czyta z navi?
  9. U mnie tego problemu z przodu nie ma , tylko tylni prawy mi troszke paruje w miejscu gdzie jest lampka wstecznego
  10. Juz dalem rade Z lewej strony wybilem bolec od drugiej strony cienkim srubokretem, A z prawej niestety , musialem zrobic maly przewiercik by dojsc do bolca. Ale nie jest zle ,
  11. Jestem w trakcie naprawy metoda Q3KING-A . Tylko nie wiem jak wymontowac zawias z dzwiczek , tam sa takie czarne bolczyki , ale jak je wyciagnac ???? Lepki od bolczyków sa okrągle , ciagne szczypcami nie chca wyjsc . Prosze pomozcie. Pozdro
  12. Moja narzeczona ma taka Poloweczke wlasnie 1,4 tdi 2002r i jest bardzo zadowolona, prawda ze troszke klekocze ale tylko jak jest zimna ,a tak to kopa ma , dokladnie nie wiem ila ma koni ale sie ladnie zbiera, Problemów na razie nie bylo . Polecam
  13. Ja polecem przymocowac od spodu podlokietnika, bradzo porecznie i nie przeszkadza , zawsze pod reka ja tak mam i jestem bardzo zadowalony Pozdro
  14. Ja polecam autoserwis Maciejewscy s.c Ostrów Wlkp ul. Krotoszyńska 35 tel. (0-62) 736-69-86 :th:
  15. Kolego mozesz miec nieszczelnosc kolo komputera w prawym rogu na laczeniu blach, to jest rocznik 96 ja mialem ten sam problem -silikon dal rade, ale musisz w tym celu zdjac maske bo laczenie blach jest pod zawiasem maski. Powodzenia daj znac czy to bylo to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.