Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] S Line - co konkretnie


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

mam prośbę o wyłapanie szczegółow wersji S Line w B6, szukałem na forum, trochę to chaotycznie wygląda, a chcciałbym przed zakupem wiedzieć czym to się dokładnie rózni od zwykłej wersji. No i zawsze może to pomóc przy ustaleniu czy auto jest w 100% oryginalne czy było coś tam skrobane

pzdr Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru do B6 S-line było :

5 speed gear knob aluminium

6 speed gear knob aluminium

Smooth leather hand (parking) brake grip

Steering wheel MANUAL gearbox punched leather

Rear boot lid S-Line badge

Front grille S-Line badge

Rear door molding S-Line badge

18 inch S-line 9 spoke wheels 8J x 18 et43

Hub cap

17 inch S-Line 9 spoke wheels 7.5J x 17 et43

Hub cap

Ashtray cover (front)

Ashtray cover (rear)

Gear stick surround MANUAL box

brushed aluminium

Gear stick surround AUTO box

brushed aluminium

Front door insert LH FRONT

brushed aluminium

Front door insert RH FRONT

brushed aluminium

Rear door insert LH REAR

brushed aluminium

Rear door insert RH REAR

brushed aluminium

Dash trim right hand side 2WD

brushed aluminium

Dash trim right hand side Quattro

brushed aluminium

Dash trim left hand side

brushed aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy tez od tego jakiego s-line chcesz kupić czy quattro czy jedna oś czy benzyna czy diesel bo do różnych były różne pakiety s-line akurat w tym siedze bo chcialem sobie przerobic zwyklaka ale jak się zagłebiłem w temacie to aż mnie głowa rozbolała w szczególności jak chciałem się czegokolwiek radzić w polskich salonach AUDI!!! ciemnota na maxa 0 pojącia, radzę wejć na niemieckie forum lub zadzwonić do jakiegoś salonu za Odrą.....pozdrawiam :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge napisac Ci co znajduje sie w moim S-line B6 1,9 TDI 2003 r. Avant:

-klimatronik dwustrefowy,

-biksenon,

-komputer pokładowy,

-fabryczny zestwa audio z soobwoferem firmy Bose,

-pelna elektryka łacznie z podgrzewanymi i pompowanymi skorzanymi fotelami,

-podzwietlenia na nogi we wnetrzu a takze w drzwiach na zewnatrz,

-alufelgi 17 cali,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłem na necie, wydaje mi sie że z tą tapicerką chyba nie tak dokońca chodzi mi o wstawiki skórzane. Wydaje mi sie tez że listwy na desce rozdzielczej i drzwiach w s-linie były aluminiowe.

Nazwa S line łączy modele Audi wyposażone w pakiety o sportowym charakterze. Gama samochodów S line obejmuje następujące modele: A2, A3, A4 (Limuzyna i Avant), A6 (Limuzyna i Avant) oraz TT (coupe oraz roadster) ...

Nazwa "S line" łączy modele Audi wyposażone w pakiety o sportowym charakterze. Gama samochodów "S line" obejmuje następujące modele: A2, A3, A4 (Limuzyna i Avant), A6 (Limuzyna i Avant) oraz TT (coupe oraz roadster).

Koncepcja "S line" bazuje na seryjnie produkowanych modelach, którym nadano sportowy charakter m.in. poprzez następujące elementy:

- zawieszenie sportowe "S line" - obniżone o 20mm,

- fotele sportowe z elektrycznie regulowanym ustawieniem odcinka lędźwiowego dla obu foteli przednich,

- specjalną strukturę tapicerki: część zewnętrzna ze skóry, część wewnętrzna z materiału "Speed",

- system informacyjny FIS (komputer pokładowy z systemem "auto-check" i wskaźnikiem temperatury zewnętrznej),

- sportowe koło kierownicy pokryte skórą

- dźwignię zmiany biegów oraz dźwignię hamulca ręcznego w skórze.

Zewnętrznie auta w wersji "S line" wyróżniają się dzięki:

- napisom "S line" na bocznych listwach ochronnych drzwi tylnych (w Audi TT z boku między drzwiami a nadkolem, w A3 w wersji 3-drzwiowej na drzwiach bocznych),

- lusterkom zewnętrznym i klamkom w kolorze nadwozia,

- 9-ramiennym obręczom kół ze stopów metali lekkich,

- dodatkowym kolorom lakieru (perłowy czerwony "Misanorot", srebrny "Avussilber").

Opcjonalnie możliwe jest także zamówienie dźwigni zmiany biegów pokrytej aluminium (dla wszystkich modeli). W Audi A4 i A6 pakiet "S line" może dodatkowo zawierać wielofunkcyjne koło kierownicy i elektryczną regulację foteli przednich (również z pamięcią). W Audi TT "S line" dostępne są również reflektory ksenonowe z osłonami w kolorze tytanu.

Nowa wersja wyposażenia "S line" nadaje modelom Audi jeszcze bardziej sportowy wygląd, a dzięki udoskonaleniom we wnętrzu -także bardziej indywidualny charakter. Uzupełnieniem dynamicznego wyglądu klasycznych modeli Audi w wersji "S line" jest obniżone podwozie ze specjalnie dobranym zawieszeniem i bardziej sztywnym resorowaniem, co zapewnia jeszcze lepszy kontakt pojazdu z podłożem. Odlewane ze stopów metali lekkich obręcze kół (9-szprychowe) podkreślają także optycznie sportowy charakter wersji "S line".

Sportowe, dokładnie dopasowane do sylwetki fotele gwarantują doskonałe trzymanie podczas pokonywania zakrętów. Są one wykończone skórą i tkaniną "Speed" (w kolorze czarnym) oraz wyposażone w regulowane elektrycznie ustawianie odcinka lędźwiowego (dla obu foteli przednich). Wrażenie siły i dynamiki potęguje sportowa trójramienna kierownica pokryta perforowaną skórą. Dźwignia zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego również pokryte są skórą.

Pakiety "S line" dostępne są dla następujących wersji silnikowych:

Audi A4 (Limuzyna i Avant):

- 1,8T(163KM/120kW)

- 2,0(130KM/96kW)

- 2,4(170KM/125kW)

- 3,0(220KM/162kW)

- 1,9TDI(130KM/96kW)

- 2,5 TDI( 163 KM/120 kW)

- 2,5TDI(180KM/132kW)

(ze skrzyniami biegów: manualną 5 i 6-biegową, tiptronic i multitronic; napędem na przednie koła i quattro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a co ze zderzakami i progami czy tez byly zmieniane???[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 22:03 _________________________________________________rzućcie okiem na tego linka i zderzaki :mysli:

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vcgeefeut1rq

to jest własnie s-line pakiet zewnętrzny :evil: przynajmniej tak wyglądaja zderzaki z wersji s-line zderzak przedni i tylni

ps. ale odgrzales starego kotleta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest własnie s-line pakiet zewnętrzny

Do pakietu s-line brakuje chyba jeszcze listew bocznych na drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pakietu s-line brakuje chyba jeszcze listew bocznych na drzwiach

no racja :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sosna22222

rzućcie okiem na tego linka i zderzaki mysli

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vcgeefeut1rq

przód to ori S-line a tył to zderzak produkcji MS-Design

a tak wygląda ori tył S-line :

http://www.allegro.pl/item332167562_audi_a4_s_line_s4_zderzak_tylny_2001_2004.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja mam dokładnie to co Cuber napisał :gwizdanie:

z wyjatkiem zderzaków/jeszcze/ :polew:

listwy boczne tez mama/chodzi o napisy S-line/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja mam dokładnie to co Cuber napisał :gwizdanie:

z wyjatkiem zderzaków/jeszcze/ :polew:

listwy boczne tez mama/chodzi o napisy S-line/

Chozi o listwy dolne drzwi podobne do S4 :th:

http://www.fourtitude.com/news/publish/Features/article_1587.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłem na necie, wydaje mi sie że z tą tapicerką chyba nie tak dokońca chodzi mi o wstawiki skórzane. Wydaje mi sie tez że listwy na desce rozdzielczej i drzwiach w s-linie były aluminiowe.

Nazwa S line łączy modele Audi wyposażone w pakiety o sportowym charakterze. Gama samochodów S line obejmuje następujące modele: A2, A3, A4 (Limuzyna i Avant), A6 (Limuzyna i Avant) oraz TT (coupe oraz roadster) ...

Nazwa "S line" łączy modele Audi wyposażone w pakiety o sportowym charakterze. Gama samochodów "S line" obejmuje następujące modele: A2, A3, A4 (Limuzyna i Avant), A6 (Limuzyna i Avant) oraz TT (coupe oraz roadster).

Koncepcja "S line" bazuje na seryjnie produkowanych modelach, którym nadano sportowy charakter m.in. poprzez następujące elementy:

- zawieszenie sportowe "S line" - obniżone o 20mm,

- fotele sportowe z elektrycznie regulowanym ustawieniem odcinka lędźwiowego dla obu foteli przednich,

- specjalną strukturę tapicerki: część zewnętrzna ze skóry, część wewnętrzna z materiału "Speed",

- system informacyjny FIS (komputer pokładowy z systemem "auto-check" i wskaźnikiem temperatury zewnętrznej),

- sportowe koło kierownicy pokryte skórą

- dźwignię zmiany biegów oraz dźwignię hamulca ręcznego w skórze.

Zewnętrznie auta w wersji "S line" wyróżniają się dzięki:

- napisom "S line" na bocznych listwach ochronnych drzwi tylnych (w Audi TT z boku między drzwiami a nadkolem, w A3 w wersji 3-drzwiowej na drzwiach bocznych),

- lusterkom zewnętrznym i klamkom w kolorze nadwozia,

- 9-ramiennym obręczom kół ze stopów metali lekkich,

- dodatkowym kolorom lakieru (perłowy czerwony "Misanorot", srebrny "Avussilber").

Opcjonalnie możliwe jest także zamówienie dźwigni zmiany biegów pokrytej aluminium (dla wszystkich modeli). W Audi A4 i A6 pakiet "S line" może dodatkowo zawierać wielofunkcyjne koło kierownicy i elektryczną regulację foteli przednich (również z pamięcią). W Audi TT "S line" dostępne są również reflektory ksenonowe z osłonami w kolorze tytanu.

Nowa wersja wyposażenia "S line" nadaje modelom Audi jeszcze bardziej sportowy wygląd, a dzięki udoskonaleniom we wnętrzu -także bardziej indywidualny charakter. Uzupełnieniem dynamicznego wyglądu klasycznych modeli Audi w wersji "S line" jest obniżone podwozie ze specjalnie dobranym zawieszeniem i bardziej sztywnym resorowaniem, co zapewnia jeszcze lepszy kontakt pojazdu z podłożem. Odlewane ze stopów metali lekkich obręcze kół (9-szprychowe) podkreślają także optycznie sportowy charakter wersji "S line".

Sportowe, dokładnie dopasowane do sylwetki fotele gwarantują doskonałe trzymanie podczas pokonywania zakrętów. Są one wykończone skórą i tkaniną "Speed" (w kolorze czarnym) oraz wyposażone w regulowane elektrycznie ustawianie odcinka lędźwiowego (dla obu foteli przednich). Wrażenie siły i dynamiki potęguje sportowa trójramienna kierownica pokryta perforowaną skórą. Dźwignia zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego również pokryte są skórą.

Pakiety "S line" dostępne są dla następujących wersji silnikowych:

Audi A4 (Limuzyna i Avant):

- 1,8T(163KM/120kW)

- 2,0(130KM/96kW)

- 2,4(170KM/125kW)

- 3,0(220KM/162kW)

- 1,9TDI(130KM/96kW)

- 2,5 TDI( 163 KM/120 kW)

- 2,5TDI(180KM/132kW)

(ze skrzyniami biegów: manualną 5 i 6-biegową, tiptronic i multitronic; napędem na przednie koła i quattro)

O to. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co z tym spojlerkiem tez ori s-line?? bo przegladajac ogloszenia czesto natrafiam na taki wlasnie :>[br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 16:05 _________________________________________________aha i jeszcze czy auto bylo obnizane tylko o 20mm czy moze wiecej? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber juz pisał o tym na pierwszej stronie... zawias -20 mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę spójrzcie i oceńcie tego czarnego kota wygląda na to ze jest calkowicie wyposażony w pakiet s-line ( napisane jest ze zarówno wewnątrz i na zewnątrz)

czytając co tutaj napisaliscie wszystko mi pasuje tylko chyba nie za bardzo widac tylny zderzak :kwasny: [br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:03 _________________________________________________sorry zapomnialem dodac linka :polew:

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vxuttjdphheg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz go kupic..? Jesli tak to nie ten dzial.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak stary zastanawiam sie czy go kupic ale prosze nie mow mi ze to nie ten dzial bo 2 dni temu napisalem w dziale zakup kontrolowany o tym ze chce kupic auto i spytalem sie o pakiet s-line i ktos wyrzucil moj post do kosza i stwierdzil ze temat byl juz przerabiany i podal mi linka wiec pisze teraz tutaj zresztą na tej czarnej audicy widać chyba sporo z pakietu s-line ( moze wszystko nie wiem dlatego sie pytam) wiec na pewno sie w tym dziale przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...