Treść opublikowana przez sosna22222
-
[B6 BEX] licznik przeglądów serwisowych longlife
obojetnie czy przy przegladzie na 15 tys czy na 30 tys??
-
[B6 BEX] licznik przeglądów serwisowych longlife
Witam :> Dawno nie pisałem na forum, ale mam następujące pytanie. Tak sie sklada ze akurat dzisiaj oddalem auto do serwisu ASO Szczecin na Madalińskiego na przeglad longlife 120 000 i po wyjezdzie na liczniku przegladow sa same kreski bez wskazania za ile km bedzie nastepny przeglad. Pracownik z ASO zapewnil mnie ze to sie pojawi na 4 tysiace przed przegladem (bezsens to po jaki grzyb jest wskaznik przegladow skoro musze tego pilnowac). Powiedzialem mu ze nie prawda bo jak oddawałem auto na przeglad na 90 tysiecy to rowniez byla taka sytuacja tylko ze wtedy mowili mi ze ilosc km pojawi sie po paruset przejechanych km dopiero po ktoryms razie jak do nich wrocilem znalazl sie jakis madry i zrobil licznik przegladow ze odrazu wyswietlał ilosc km do nastepnego przegladu. Teraz moje pytanie jak jest u was ? tzn czy licznik przegladow wskazuje wam odrazu ilosc km do nastepnego przegladu cz tez macie kreski i po jakim czasie ewntualnie pojawia sie ilość km do nastepnego przegladu Pozdrawiam Tomek
-
[B5 ABC] Ocencie wykres...
Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to doczytałbyś, że mówiłem o aucie z którego jest wykres. Poza tym latałem AAH przez 5 latek i takie 2.6 nie robi wrażenia. Obrotek, faktycznie mozę być zrypany... moze ty stary lepiej zacznij czytac ze zrozumieniem wykres dotyczy silnika 2.6 abc i napewno nie uwazam ze jezdzi sie nim ciezko tak jak wczesniej napisales
-
[ALL B6] Blokada mechaniczna skrzyni biegów (bear lock), gdzie ?
a dlaczego od razu blokade do skrzyni?? z tego co pamietam do AC potrzebne sa dwa zabezpieczenia immo napewno masz zaloz alarm :th:
-
[B6] S Line - co konkretnie
spokojnie jest jezcze czas ta co ja ogladam ma caly zewnetrzny ale wewnatrz to ma listwy w drzwiach skóry cale i nie pamietam jeszcze co ale ma kociarski silnik i jest w ładnym stanie jeszcze sie zastanawiam poza tym w tym tygodniu nie mam czasu bo jade na targi do poznania :th:
-
[B5 ABC] Ocencie wykres...
wiesz ja tez mam ABC i nie jezdzi mi sie wcale ciezko moze jak bys sie przejechal to bys wiedzial
-
[B6] S Line - co konkretnie
a pakiet wewnetrzny???
-
[B6] S Line - co konkretnie
masz racje miron a nawet dodam ze poszczegolne elementy pakietu s-line zarówno zew jak i wew mozna bylo kupic oddzielnie bynajmniej widze takie niektore samochody w ogloszeniach Dokładnie tak.Ja jestem bardzo zadowolony że nie mam zewnętrznego pokietu.Osobiście nie podoba mi się /w szczegilności tylny zderzak/ Przód może być.Każdy ma inny gust. widzisz waski a mi z kolei bardzo sie podoba tylny zderzak przedni rowniez ale najlepsze sa te boczne listwy dolne. A propo dzis bylem akurat w jednej firmie i na parkingu widzialem b7 sline avant i moge tylko powiedziec ze pakiet s-line do b6 jest calkiem taki sam jak do b7 zew pakiet. Jeszcze prosba jesli ma ktos jakies linki zeby zobaczyc audi z pakietem s-line wewnetrznym poniewaz prawdopodobnie jutro jade do berlina ogladnac auto i fajnie by bylo wiedziec czego nie ma w srodku :th:
-
[B6] S Line - co konkretnie
masz racje miron a nawet dodam ze poszczegolne elementy pakietu s-line zarówno zew jak i wew mozna bylo kupic oddzielnie bynajmniej widze takie niektore samochody w ogloszeniach
-
[B6] S Line - co konkretnie
jeszcze jedno pytanie mam a jesli chodzi o felgi to wychodzily 9 ramienne ale ilu calowe ???
-
[B6] S Line - co konkretnie
waskipl moglbys porobic wiecej fotek wewnatrz swojej furki z naciskiem na elementy s line :th:
-
[B6] S Line - co konkretnie
tak stary zastanawiam sie czy go kupic ale prosze nie mow mi ze to nie ten dzial bo 2 dni temu napisalem w dziale zakup kontrolowany o tym ze chce kupic auto i spytalem sie o pakiet s-line i ktos wyrzucil moj post do kosza i stwierdzil ze temat byl juz przerabiany i podal mi linka wiec pisze teraz tutaj zresztą na tej czarnej audicy widać chyba sporo z pakietu s-line ( moze wszystko nie wiem dlatego sie pytam) wiec na pewno sie w tym dziale przyda
-
[B6] S Line - co konkretnie
Proszę spójrzcie i oceńcie tego czarnego kota wygląda na to ze jest calkowicie wyposażony w pakiet s-line ( napisane jest ze zarówno wewnątrz i na zewnątrz) czytając co tutaj napisaliscie wszystko mi pasuje tylko chyba nie za bardzo widac tylny zderzak [br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:03 _________________________________________________sorry zapomnialem dodac linka http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vxuttjdphheg
-
[B6] S Line - co konkretnie
Panowie a co z tym spojlerkiem tez ori s-line?? bo przegladajac ogloszenia czesto natrafiam na taki wlasnie :>[br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 16:05 _________________________________________________aha i jeszcze czy auto bylo obnizane tylko o 20mm czy moze wiecej?
-
[B6] S Line - co konkretnie
Witam a co ze zderzakami i progami czy tez byly zmieniane???[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 22:03 _________________________________________________rzućcie okiem na tego linka i zderzaki http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vcgeefeut1rq
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
Dzieki za odpowiedz poziek :> ale pytanie mam jeszcze jedno jakie sa jeszcze roznice w silnikach miedzy 150km lub 163 km a 190km???. ( chodzi mi o części ktos napisal wczesniej ze 190 km posiada 2 intercoolery czy jest jeszcze cos)
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
ok ale powiedzcie mi czy turbina w 190km różni sie od 150km czy 163km. Ciekawi mnie to ze wzgledu dostepnosci czesci no bo jak turbina padnie czy latwo bedzie mozna uzywke znalesc czy tylko do ASO bedzie mozna sie zwrócic
-
[B6 BEX] co to za silnik - 1.8TQ 190 kucy w serii ?
Witaj miron widze ze kupiles chyba auto z silinikiem BEX 1,8 T 190km powiedz jak sie sprawuje bo sam jestem zainteresowany kupnem auta w tym silniku jakie ma osiagi??
-
[B5 ABC] Płukanie układu klimatyzacji
jakie sa szacunkowe koszty jesli ktos wie?
-
[B5 ABC] Płukanie układu klimatyzacji
Witam tak sie sklada ze mam zatartą spręzarke wiem ze musze zrobic tzw plukanie klimatyzacji moje pytanie jest nastepujace czy jestem w stanie sam to zrobic np przedmuchac uklad powietrzem sprezonym?? prosze o pomoc
-
[B5 ABC] kolor podswietylania zegarów
Witam jeszcze raz Chcialbym sie spytac na jaki kolor sa podswietlane zegary w B6??? :th:
-
[B5 ABC] Radio się samo włącza
Witajcie Chcialbym sie zapytac czy ma ktos podobny objaw tzn gdy zamykam auto na pilota czasami zdarza sie ze radio samo sie wlacza. Wczesniej jak mialem problemy z centralnym gdy odlaczalem pompke centralnego tez zdarzalo sie ze radio sie wlaczalo co to moze byc pozdrwaim
-
Różnica miedzy s4 a rs4??
Dzieki za odpowiedz koledzy
-
Różnica miedzy s4 a rs4??
Witam tak jak w temacie róznica miedzy s4 a rs4 lub s6 a rs6?? moze ktos powiedziec ??
-
gaśnica
A moje pytanie brzmi czy jest w mojej audiczce orginalne (takie ktore przewidzial producent) miejsce w ktorym sie trzyma gasnice czy mam sam przykrecic blachowkrety i mocowanie????? :audi: