Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sosna22222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sosna22222

  1. Moglbys mi dokladnie powiedziec w ktorym miejscu jest przepustnicai stycznik biegu jalowego? i w jaki sposob moge go sprawdzic?[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 19:13 _________________________________________________
  2. Witam wszystkich podlaczam sie pod temat tylko u mnie jest troche inaczej u mnie klakson czasami dziala a czasami nie czy ktos moze wie co zrobic czy jak sie do tego zabrac Pozdrawiam
  3. Witam wszystkich Od wczoraj mam następujący problem audiczka gaśnie gdy włączam klimatyzację. Gdy odpalam i klima jest wlączona to za chwilę gasnie. Jak chwilę pojezdzę i włacze klime to tez pare chwil i gasnie. Bez klimatyzacji chodzi elegancko. Jesli mial ktos podobny problem czy zna temat to prosze o porade Pozdrowki temat zmieniony
  4. Hej W koncu mi dziala centralny zamek ktory mnie draznil od paru miesiecy. Przyczyną okazal sie kabel (drucik) ktory idzie do bagaznika :cool: :cool: :cool: :audi: :audi:
  5. Radio mam orginalne audi a kodowanie sterownikow od pompki niestety nie znam
  6. Witam Chciałbym się spytac co sadzicie o tyakiej sprawie przy rozłaczniu czy wlaczaniu przewodow do pompki centralnego zamka wlacza mi sie radio czy to normalne czy swiadczy np o zwarciu?? Proszę o pomoc Pozdrowki :biggrin: :biggrin: :biggrin:
  7. U mnie wychodzi z blachy wykrzywiony w stronę klapki wlewu paliwa jak znajde chwile to zrobie zdjecie
  8. Tak masz racje ma gwint i mozna go wykrecic ale teraz moje pytanie a propo bolca czy on ma byc troche zakrzywiony bo idelanie prosto nie wychodzi :eek:
  9. bo jest gumowy to nie jest srubka
  10. sluchaj tylko odbojnik jest gumowy i nie zabardzo mozna go wykręcic
  11. Witam Od dlugiego czasu mam problem z centralnym zamkiem( zamek sie po prostu zamyka) Mam takie pytanie czy mozliwe jestr ze ma na to wplyw nie zamykająca sie klapka wlewu paliwa ? (tzn bolec ktory powinien zaryglowac klapke nie moze jej zamknac gdyz klapka jest lekko zapadnieta) Sam mechanizm, który steruje bolcem jest ok ponieważ gdy klapka jest otwarta to przekrecajac kluczyk bolec sie wysuwa i chowa. Czy ktos ma podobny przypadek? rosze o pomoc Pozdro wki
  12. U mnie nawet po zbieżności ściągało okazało się, że powietrze schodziło na wentylku
  13. no tak rzeczywiscie impuls z alarmu idzie na pompke Rozumiem :smile:
  14. Tak rozumiem ze alarm bedzie dzialal bez problemu tylkochyba nie bedzie otwieral drzwi kierowcy skoro wtyczka nie bedzie podlaczona??
  15. Dzis odkrecilem tapicerke od drzwi kierowcy ale za cholere nie moglem dobrze zlapac wtyczki i odlaczyc jej musze chyba sciagnac blache. Ale nawet jak odepne zamek od strony kierowcy to na alarm nie bedzie sie on otwieral prawda? :eek:
  16. Dzięki stary w razie co zadzwonie podczas sprawdzenia
  17. Witaj Iceman a jesli byl wymieniany parownik i nie jest oryginalny to czy równiesz klima powinna byc nabita na 650 gram? we wtorek ide sprawdzic ile mam gazu w klimie i niewiem czy dobijać jak bedzie mniej niz 650 gram?? pOZDAWIAM
  18. U mnie wystarczyło wymienić żaróweczkę na desce rozdzielczej
  19. Obie pompki sa suche. Byly po naprawie i obie dzialaly z 20 min a pozniej tradycyjnie zamek sie zamknal podczas jazdy. Auto mozliwe ze mialo dzwon od strony kierowcy tzn lewej bo lakier jest wyraznie zmatowiony. Czy jak odlacze zamek od kierowcy to otworze zamek kluczykiem od strony pasazera? Bo autoalarm mam odlaczony bo na poczatku myslalem ze to jego sprawka. dzis po pracy sprobuuje poodlaczac zamki.
  20. Nie zmieniaj tematu
  21. U mnie czasem sie zamyka czasem otwiera, ale jednak zdecydowanie więcej jest tej pierwszej czynnosci :confused:
  22. Dark wiem ze moze zabrzmi to debilnie ale jak odlaczysz przewod od zamka to bedzie mozna zamykac pilotem? Bo ja akurat mam 2 pompki po naprawie i chyba musze miec cos z zamkiem bo obie na poczatku ( okolo 20 min)elegancko chodzily a teraz znow to sie zamykaja to otwieraja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.