Treść opublikowana przez sosna22222
-
[B5 ABC] Auto gaśnie po włączeniu klimatyzacji
Moglbys mi dokladnie powiedziec w ktorym miejscu jest przepustnicai stycznik biegu jalowego? i w jaki sposob moge go sprawdzic?[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 19:13 _________________________________________________
-
[B5 1Z] Nie działa klakson
Witam wszystkich podlaczam sie pod temat tylko u mnie jest troche inaczej u mnie klakson czasami dziala a czasami nie czy ktos moze wie co zrobic czy jak sie do tego zabrac Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Auto gaśnie po włączeniu klimatyzacji
Witam wszystkich Od wczoraj mam następujący problem audiczka gaśnie gdy włączam klimatyzację. Gdy odpalam i klima jest wlączona to za chwilę gasnie. Jak chwilę pojezdzę i włacze klime to tez pare chwil i gasnie. Bez klimatyzacji chodzi elegancko. Jesli mial ktos podobny problem czy zna temat to prosze o porade Pozdrowki temat zmieniony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
Hej W koncu mi dziala centralny zamek ktory mnie draznil od paru miesiecy. Przyczyną okazal sie kabel (drucik) ktory idzie do bagaznika :cool: :cool: :cool: :audi: :audi:
-
centralny zamek a radio
Radio mam orginalne audi a kodowanie sterownikow od pompki niestety nie znam
-
centralny zamek a radio
Witam Chciałbym się spytac co sadzicie o tyakiej sprawie przy rozłaczniu czy wlaczaniu przewodow do pompki centralnego zamka wlacza mi sie radio czy to normalne czy swiadczy np o zwarciu?? Proszę o pomoc Pozdrowki :biggrin: :biggrin: :biggrin:
-
klapka wlewu paliwa a centralny zamek
U mnie wychodzi z blachy wykrzywiony w stronę klapki wlewu paliwa jak znajde chwile to zrobie zdjecie
-
klapka wlewu paliwa a centralny zamek
ok dzięki
-
klapka wlewu paliwa a centralny zamek
Tak masz racje ma gwint i mozna go wykrecic ale teraz moje pytanie a propo bolca czy on ma byc troche zakrzywiony bo idelanie prosto nie wychodzi :eek:
-
klapka wlewu paliwa a centralny zamek
bo jest gumowy to nie jest srubka
-
klapka wlewu paliwa a centralny zamek
sluchaj tylko odbojnik jest gumowy i nie zabardzo mozna go wykręcic
-
klapka wlewu paliwa a centralny zamek
Witam Od dlugiego czasu mam problem z centralnym zamkiem( zamek sie po prostu zamyka) Mam takie pytanie czy mozliwe jestr ze ma na to wplyw nie zamykająca sie klapka wlewu paliwa ? (tzn bolec ktory powinien zaryglowac klapke nie moze jej zamknac gdyz klapka jest lekko zapadnieta) Sam mechanizm, który steruje bolcem jest ok ponieważ gdy klapka jest otwarta to przekrecajac kluczyk bolec sie wysuwa i chowa. Czy ktos ma podobny przypadek? rosze o pomoc Pozdro wki
-
B5 2000r ściąganie w lewo
U mnie nawet po zbieżności ściągało okazało się, że powietrze schodziło na wentylku
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
no tak rzeczywiscie impuls z alarmu idzie na pompke Rozumiem :smile:
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
Tak rozumiem ze alarm bedzie dzialal bez problemu tylkochyba nie bedzie otwieral drzwi kierowcy skoro wtyczka nie bedzie podlaczona??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
Dzis odkrecilem tapicerke od drzwi kierowcy ale za cholere nie moglem dobrze zlapac wtyczki i odlaczyc jej musze chyba sciagnac blache. Ale nawet jak odepne zamek od strony kierowcy to na alarm nie bedzie sie on otwieral prawda? :eek:
-
[ALL] Ilość czynnika i oleju w układach klimatyzacji -wartości
Dzięki stary w razie co zadzwonie podczas sprawdzenia
-
[ALL] Ilość czynnika i oleju w układach klimatyzacji -wartości
Witaj Iceman a jesli byl wymieniany parownik i nie jest oryginalny to czy równiesz klima powinna byc nabita na 650 gram? we wtorek ide sprawdzic ile mam gazu w klimie i niewiem czy dobijać jak bedzie mniej niz 650 gram?? pOZDAWIAM
-
[A4 B5] problem z poduszką kierowcy lub VAG
U mnie wystarczyło wymienić żaróweczkę na desce rozdzielczej
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
Obie pompki sa suche. Byly po naprawie i obie dzialaly z 20 min a pozniej tradycyjnie zamek sie zamknal podczas jazdy. Auto mozliwe ze mialo dzwon od strony kierowcy tzn lewej bo lakier jest wyraznie zmatowiony. Czy jak odlacze zamek od kierowcy to otworze zamek kluczykiem od strony pasazera? Bo autoalarm mam odlaczony bo na poczatku myslalem ze to jego sprawka. dzis po pracy sprobuuje poodlaczac zamki.
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
Nie zmieniaj tematu
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
U mnie czasem sie zamyka czasem otwiera, ale jednak zdecydowanie więcej jest tej pierwszej czynnosci :confused:
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
Dark wiem ze moze zabrzmi to debilnie ale jak odlaczysz przewod od zamka to bedzie mozna zamykac pilotem? Bo ja akurat mam 2 pompki po naprawie i chyba musze miec cos z zamkiem bo obie na poczatku ( okolo 20 min)elegancko chodzily a teraz znow to sie zamykaja to otwieraja