Treść opublikowana przez sosna22222
-
[B5 ABC] Klopoty z podswietleniem predkosciomierza i nawiewow
hej a sprawdzales bezpieczniki? :th:
-
[B5 ABC] Przepłukanie klimy
hej a na moje pytanie moze ktos odpowiedziec? [br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 08:43 _________________________________________________a i jeszcze jedno pytanko poczym stwierdzic ze trzeba przeplukac klime??? czy robi sie to zawsze po wymianie sprezarki czy nie zawsze
-
[B5 ABC] Przepłukanie klimy
Witam kolegow Mam pytanie na czym polega przeplukanie ukladu klimatyzacji i jaką maszyną sie to robi? czy tą samą ktorą sie napelnia czy jest do tego jakas specjalna. Pozdrawiam :audi: :audi: :audi: :oklaski:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2007, 20:50 _________________________________________________ Tam mialo byc B5 ABC nie wiem ale chyba juz za duzo tych bosmanow wypilem heheh masz przycisk "modyfikuj"..... pre_pl
-
dzwonienie na tyle
hehe coz ja tez nie sprawdzalem ale w tym tygodniu jade do mechanika na wymiane przegubu wiec poprosze zeby zobaczyl co sie tam dzieje :>
-
[B5 ABC] Ilośc oleju w silniku
Chce wymienić olej w silniku i nie wiem ile wchodzi do mojego prosze o podpowiedz :audi:
-
ilość oleju w silniku 1.6 ADP
Witam podłaczam się pod temat ile wchodzi oleju do mojego silnika gdyz chce wymienic olej i nie wiem ile kupic kolego czytałes temat, tu się nie ma co podłanczać z takim silnikem jak twój :bicz3:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 08:17 _________________________________________________no w sumie racja
-
bicie na kierownicy
Fele są proste chociaz jesli chodzi o dziury to wiesz jak jest na polskich drogach co chwile sie w jakąs wpada musze pojechac na przeglad zawiechy :oklaski:
-
dzwonienie na tyle
Nie jeszcze nie sprawdzalem bo nie mam czasu sie za to zabrac
-
Ktore ladniejsze
drugie bym wybral
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
pokazuje blad klimy musisz pod kompa sie podlaczyc a dlaczego wymieniales caly panel? wystarczylo zarowki tylko wymienic i przeczyscic :audi:
-
bicie na kierownicy
Witam Zauwazylem niedawno ze przy delikatnym skreceniu kierownicy w lewa strone wyczuwam pojedyncze bicie nie wiem czy to cos powaznego prosze o jeakies podpowiedzi Pozdrawiam
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
a kupowales te zaroweczki w serwisie vw/audi bo ja zaq nie zaplacilem 7 zika za sztuke?
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Siema dzieki za fajny opis równiez poprawilem zimne luty przy wtyczce i teraz działa bezproblemowo. Natomiast jak pojechalem do aso w szczecinie po żaróweczki do ekraników to chlopak obslugujacy powiedzial mi ze dziwne ze mam zaroweczki 0,9w bo byly montowane 1,1w dziwne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
dzwonienie na tyle
ok dzieki za odpowiedz sprobuje w przyszlym tygodniu i napisze jaki efekt
-
Po włączeniu klimatyzacji gaśnie auto sprężarka?
gasnie mi zarowno na wolnych jak i w czasie jazdy czasem w czasie jazdy wyłaczy sie tylko klima a czasem zgasnie samochod. Dzisiaj jak jechalem to wogole mi sie klima wlaczyc nie chciala na jalowym rowniez [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 21:10 _________________________________________________na chwile obecna auto juz nie gasnie ale klima po wlaczeniu dziala przez 3 sekundy i sie odlacza a pozniej juz nie chce sie wlaczyc. Sprezarka kreci sie przez ta chwile
-
Jaka sprężarka klimatyzacji ???
Dzieki za wiedze by mi bylo przykro jak bym wydal 700 stow i by mi czesc nie pasowala teraz wiem ze musze zobaczyc numery. A jesli chodzi o sprezarki to polecacie jakiegos dostawce?
-
Jaka sprężarka klimatyzacji ???
ok to bede po jednym emotku albo gora dwoch dozowal i tak mi wszystkie pokasowali
-
Jaka sprężarka klimatyzacji ???
jesli nie otrzymam odpowiedzi to tak bede musial zrobic liczylem ze ktos mi podpowie i za jednym zamachem mechanik mi zdemontuje stara i zalozy nowa proszę, przestań wrzucań tyle emotów[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 18:44 _________________________________________________a co z tymi emotami nie tak?
-
dzwonienie na tyle
dzieki za podpowiedz sprobuje najpierw z WD 40 a jak nie pomoze to pojade do mechanika. Jakie elementy dokladnie mam spsikac??
-
dzwonienie na tyle
Witam wszystkich Mam taki problem mianowicie podczas jazdy po wyboistej drodze slychac dzwonienie przy tylnych kolach ale gdy tylko nacisne hamulec to dzwonienie znika. Ktos juz cos podobnego przerabial??? Pozdrawiam usunąłem te emoty
-
Jaka sprężarka klimatyzacji ???
Witam wszystkich Mam zepsutą sprężarke klimatyzacji i chcialbym kupic nową ( tzn uzywke albo po regeneracji). Jest pare ofert na allegro tylko ze ja nie wiem dokladnie jaka sprezarka bedzie pasowala do mojego modelu. Dlatego prosze o pomoc tzn czym mam sie kierowac wybierajac sprezarke zeby mi pasowala Pozdrwaiam
-
Po włączeniu klimatyzacji gaśnie auto sprężarka?
jak właczam klime to sprężarka sie załacza i widac ze sie obraca poza tym czuc ze chlodzi a pozniej sie wylacza albo gasnie samochod
-
Po włączeniu klimatyzacji gaśnie auto sprężarka?
Witam wszystkich Mam taki problem ktory juz poruszałem w dziale silniki benzynowe. Mianowicie auto gaśnie po właczeniu klimatyzacji. Dzisiaj bylem u mechanika i stwierdzil ze kompresor jest walniety i trzeba go wymienic jesli chodzi o diagnoze vag to nie wyskakują żadne błedy co o ty sadzicie/??/? Pozdrawiam