Jump to content
IGNORED

[ALL B6] Blokada mechaniczna skrzyni biegów (bear lock), gdzie ?

paypal
 Share

Recommended Posts

Nie wiem za bardzo w którym dziale załozyc ten temat a ten wydał mi sie najlepszy.

Musze założyc do AC blokade na skrzynie, cos w stylu bear lock czy dipol itd.

Szukam jakiegos polecanego przez was warsztatu na śląsku oraz przyblizony koszt takiej operacji :)

Z góry dziekuje za wskazówki

Nie wiem za bardzo w którym dziale załozyc ten temat a ten wydał mi sie najlepszy.

Musze założyc do AC blokade na skrzynie, cos w stylu bear lock czy dipol itd.

Szukam jakiegos polecanego przez was warsztatu na śląsku oraz przyblizony koszt takiej operacji :)

Z góry dziekuje za wskazówki

a dlaczego od razu blokade do skrzyni?? z tego co pamietam do AC potrzebne sa dwa zabezpieczenia immo napewno masz zaloz alarm :th:

W dzisiejszych czasach alarm jest bezuzyteczny, pomyslałem ze jak mam wywalic 400-500zł na byle alarm to przynajmniej blokade załoze z którą bądz co bądz bedzie wiecej problemu niz z alarmem.

załóż sobie alarm obsługujący szynę CAN, chyba że u ciebie nie ma, mam taki alarm jest dedykowany pod konkretny typ samochodu z kartą identyfikacyjna bez której nie odpalisz auta

:th:

koszt tego alarmu co pisałem jest 1000zł i 15% upustu w autocasco PZU to jest to zabezpieczenie wyższego poziomu

:th:

a blokady te podobno rozwalają przez zamrożenie zamka

Kiedyś miałem CLIO z blokadą....miałem bo ukradli z blokadą.

Szkoda robić dziury, pomysl lepiej o ukrytny wyłczniku,lub o dobrym dodatkowym immobilaizerze :th: już uratował mi dwa razy samochód :th:

możesz też poczytać

http://www.a4-klub.pl/smf/all_alarm_silicon-t28985.0.html

Ten wątek czytałem.

Co do blokady, robie ją dla ubezpieczyciela a przy okazji troche złodziejowi namąci.

Oczywiscie odzielne odciecia zapłonu i inne myki bedą takze zastosowane :naughty:

Tylko się zastanów czy warto robic dziury.A po zatym zabezpieczenie powinno byc dla Ciebie a nie dla ubezpieczyciela.To moje zdanie :)

I tak zrobisz jak postanowisz.Powodzenia :th: