Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gaśnica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie ona jest?

Opublikowano

jeśli nie znalazłaś, a auto masz z Niemiec, to po prostu może jej nie być.

W Niemczech nie ma tego durnego obowiązku posiadania "gaśnicy"...

Opublikowano
  • Autor

autko z holandii

Opublikowano

ja mialem auto z niemcowni a gasnica byla :)pre_pl nic nie szkodzi wozic gasnicy a jesli potrafi sie nia poslugiwac to odpowiednio szybka reakcja moze uratowac samochod.

Opublikowano
dpowiednio szybka reakcja

Wlasnie odpowiednio szybka reakcja.

Bo pojemnosci gasnic samochodowych sa naprawde male i zadko starcza to na ugaszenie autka. :twisted:

Opublikowano
dpowiednio szybka reakcja

Wlasnie odpowiednio szybka reakcja.

Bo pojemnosci gasnic samochodowych sa naprawde male i zadko starcza to na ugaszenie autka. :twisted:

prawda, ale chyba nie ma jakiegos limitu wielkosci gasnicy wozonej w aucie?
Opublikowano
  • Autor

nie uzyskałam odpowiedzi! gdzie ona jest?

Opublikowano
Pikuś napisał/a:

pet3r napisał/a:

dpowiednio szybka reakcja

Wlasnie odpowiednio szybka reakcja.

Bo pojemnosci gasnic samochodowych sa naprawde male i zadko starcza to na ugaszenie autka. :twisted:

prawda, ale chyba nie ma jakiegos limitu wielkosci gasnicy wozonej w aucie?

hihihi juz sobie wyobrazam taka gasnice jak w budynkach uzytecznosci publicznej i drobna kobitke ktora stara sie to wyciagnac z bagaznika jak autko sie jej zapalila

Opublikowano
nie uzyskałam odpowiedzi! gdzie ona jest?

jesli nie ma jej w bagazniku po prawej stronie lub w kole zapasowym to pewnie w ogole jej nie ma :)

Pikuś napisał/a:

pet3r napisał/a:

dpowiednio szybka reakcja

Wlasnie odpowiednio szybka reakcja.

Bo pojemnosci gasnic samochodowych sa naprawde male i zadko starcza to na ugaszenie autka. :twisted:

prawda, ale chyba nie ma jakiegos limitu wielkosci gasnicy wozonej w aucie?

hihihi juz sobie wyobrazam taka gasnice jak w budynkach uzytecznosci publicznej i drobna kobitke ktora stara sie to wyciagnac z bagaznika jak autko sie jej zapalila

dziwne, pomyslelismy chyba o tej samej sytuacji :D ja mialem na mysli taka ogromna, dwuzbiornikowa, szara gasnice na dwoch kolkach, z dlugim, splaszczonym na koncu wezem :lol::lol:

Opublikowano

gosia, w schowkach w kole nigdzie wiecej nie ma miejsca na gasnice.

Opublikowano
  • Autor

w kole niema na pewno! ciekawe jak szybko by można było ją stamtąd wyciągnąć?

[ Dodano: 09-12-2006, 17:24 ]

przecież tam niema miejsca na gaśnice! chyba że 100gramową!

Opublikowano
nie uzyskałam odpowiedzi! gdzie ona jest?

Jak nie masz w bagażniku albo gdzieś przy siedzeniu kierowcy to nie masz :)

Opublikowano

Na pewno nie masz gaśnicy. Ja mam z lewej strony w bagażniku.

Opublikowano

jak nie wiesz gdzie jest gasnica to ja Ci powiem ... w sklepie motoryzacyjnym napewno jest :D

Opublikowano

Dobrze, że mi przypomnieliście.

Od pół roku jeżdżę bez - trzeba kupić.

A najzabawniejsze, że wcześniej mój ojciec przez 2 lata nie raczył gaśnicy nabyć.

:mrgreen:

Opublikowano

tak naprawde gasnice mozna sobie wsadzic do ...... piwnicy ... smieszne przepisy mamy ale niestety nie zanosi sie nic zeby cos sie zmienilo

Opublikowano

za 12 pln

Opublikowano

wszyscy je wozimy a zapewne 10% ludzi wie jak się nią posłużyć - potem się czyta że nie starcza na ugaszenie.

Opublikowano

adadur, to dawaj instrukcje..ja nie mialem okazji nic gasic, wiec pewnie nie umiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.