Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 - 1,6] Dziwne nieregularne gasniecia silnika


LUCAS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Niestety nie znalazlem na forum odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie... Jesli takowa jest a slabo szukalem to sorka. Panowie...problem w tym, ze czsami gasnie mi silnik przy niskich obrotach kiedy auto jest juz rozgrzane... Nie jest to regularne lub poprzedzone jakims konkretnym dzialaniem... Czasem jezdze dwa dni bez problemu a czasami potrafi 3-4 razy dziennie zaczac sie dlawic kiedy stoje na swiatlach po czym po dodaniu lekko gazu zgasnac... Problemu z odpaleniem po zgasnieciu nie ma zadnego. Zaden ze mnie mechanik wiec licze, ze Wy cos tu poradzicie.

Z gory wielkie dzieki,

pozdrawiam,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz to mogą byc naprawde rozne rzeczy... Mozesz spróbowac Poleciec do mechanika i zrobic VAG test ale nieiwem czy cos wykaze... Ja tez zawielkim mechanikiem nie jestem ale co nie co tam wiem... Musisz poczekac az zajma sie twoim tematem specjalisci..

Pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest zamulone? więcej pali?

Przydałoby się sprawdzić Vagiem

Przyczym może być trochę dlatego trzeba więcej informacji.

no wlasnie nie jest ani zamulone ani nie pali wiecej... wszystko w normie... po prostu ni stad ni z owad zaczyna sie dusic i gasnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tankujesz???

w polsce zawsze na shellu ale obecnie jestem w danii i tankuje tu na jednej z lepszych stacji ulepszona 95 (nazwa 95 nitro 3000). W ogole tu paliwo to troche porazka... normalna to 92 oktany, max to 95... a na niektorych shellach mozna v-power 97 oktanow spotkac.

problem zaczal sie w danii... ale dopiero jakies 3-4 tygodnie temu a jestem tu od 3 miesiecy.

[ Dodano: 07-05-2007, 23:11 ]

Panowie a moze to pompa paliwa pada? Jakosc paliwa to chyba nie tedy droga, bo Dania to nie Polska i tu raczej paliwa nie chrzcza. jezdze tu na 95 lub V-power 97 i autko calkiem dobrze sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...