Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI Avant] MOJA PIERWSZA :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To moje pierwsze Audi w życiu, i jestem szczęsliwy. Przedtem były Fordy - :bicz:

Autko będzie powoli modyfikowane, na początek planuje założyć fele 17" z audi TT

Zastanawiam sie nad tylnymi lampami Lexus, ale nie widziałem nigdy jak to wygląda na takim kolorze auta.

Sugestie mile widziane :)

A41.jpg

A42.jpg

A43.jpg

Pozdro

NUTI

:a4fan:

Opublikowano

Dobry wybór. Założe się,że już nie zmienisz na inną markę :lol: Co do furki. Ładniutka,fajny kolorek.Zmień kierunki boczne na białe

Opublikowano

ładnie , proponuje do przodu zalozyc soczewi Valeo z 99-00 r :wink:

Opublikowano

bardzo ładna, szczególnie kolor (bo sam taki mam :biggrin: ), ale nie zakładaj Lexusów bo one (wg. mojego gustu) po prostu do Audi nie pasują.

Opublikowano
bardzo ładna, szczególnie kolor (bo sam taki mam :biggrin: )
ja też :cool:

nuti dzisiaj jest spot na OBI o 17 jak bedziesz miał chwilke wolnego to podjedz,filmik obejrzysz :wink: i zapoznasz sie z ekipa :twisted:

Opublikowano

17-stki zabiora kilka sekund z przyspieszenia Twojemu dieselkowi, na liscie zmian przydalby sie jakis chips czy cokolwiek innego podnoszacego moc :) i lexusy bym odpuscil, lepiej jakies ladne diody lub swiatelka po lifcie. i jak 17" - to nizszy zawias! oczywiscie to tylko moje sugestie :)

poza tym gratuluje zmiany, wybrales dobra marke! :)

Opublikowano

Fajna niunia no i TDI+Avant to najlepsze polaczenie :a4fan: Pomaluj sobie dokladki pod kolor nadwozia i lampy zespolone i bedzie luxx :a4fan:

Opublikowano

Kolego zapraszamy dzisiaj na spocik! :a4fan::a4fan:

Opublikowano

Ładny avancik, felgi, kierunki i będzie fajnie :a4fan:

Opublikowano

ooo siostrzyczka mojej srebrnej strzałeczki :biggrin: Odpuść sobie lexusy... Jeśli chcesz coś zmieniać to zmień lampki przednie na te po lifcie. Ja w swojej założyłem białe kieruneczki na błotniki. Ogólnie mamy podobne autka i też klekoty tylko mój troszkę mocniejszy :wink: I alu inne (pokaż foteczki środka). Ale ogólnie autko bardzo ładne, a przede wszystkim bardzo dobry rocznik :biggrin: Pozdrawiam! P.S. Niżej masz link do mojej :rotfl::a4fan:

Opublikowano

ładny Avancik zapraszamy na spot do Czy-wy, mamy narażie jednego Avanta mile widziany kolejny ;)

Opublikowano

no moze byc ale sciagnij jak najszybciej to cos w kolorze zielonym z haka bleeeeeeeeeeeeeeeeee

Opublikowano

Gratuluje wyboru ;D

ladny kolor taki sam jak mój :D

pomaluj progi i nakladki zderzaka pod kolor

i racja troszke hak psuje wyglad

Opublikowano

hak wypad i ten zielony kondon na nim tez ;)

Opublikowano

Pare zmianek i bezie ok

Opublikowano

Fajna!!!

Opublikowano

uwielbiam ten kolor, ten silnik i to nadwozie

gratuluję srebrnej strzały :a4fan: :a4fan: :a4fan:

hak może nie ma wyglądu, ale jest to praktyczna rzecz :cheesy:

Opublikowano

Fajan 4ka zmień lampy przednie a co do felg to z TT nie bedą pasowały ( inny rozstaw srub )..... :)

:a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.