Treść opublikowana przez Staszek
-
Przepływomierz do a4 2,5TDI
Czy wie ktoś skąd mam wziąć przepływomierz do a4 2,5TDI B5 ???
-
[B5 1.9TDI Avant] MOJA PIERWSZA :)
Fajna!!!
-
Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?
Moim zdaniem powinieneś kupić 2,5TDI ze względu na kulturę pracy, odgłos v6-stki i bezawaryjność. To nie prawda że 2,5 TDi są mniej wytrzymałe od 1,9!!! [ Dodano: 27-04-2007, 17:24 ] Norbi nie wiem o co ci chodzi ty chyba mowisz o tiptronicu bo napewno nie o manualce.
-
[B5 2,5TDI]Do ilu koni można go podkręcić ?
Dzięki!
-
[B5 2,5TDI]Czy wiecie coś o dodatkowych konikach od fabryki?
Raczej nie uciekło bo przyśpiesza lepiej niż powinien, a jechałem 235kmh !
-
[B5 2,5TDI]Do ilu koni można go podkręcić ?
Do ilu koni można podkręcić A4 B5 2,5TDI, 153km, 6-biegów ?
-
[B5 2,5TDI]Czy wiecie coś o dodatkowych konikach od fabryki?
Mam audi A4 2,5TDi z 98r. i chciałem się dowiedzieć czy zdarzały się gratisy od fabryki ?
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Ja jeżdżę na castrolu 5W40 i nie narzekam.
-
A4 Assistance
Niezły pomysł ja już wysłałem !!! [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 17-03-2007, 10:34 ] kolega jeszcze nie zapoznal sie z regulaminem a juz wyslal dane do Asistance mimo iz dostal juz upomnienie.nastepnym razem bedzie kosz i ostrzezenie