Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Za te pieniądze to chyba b3,fordem sie dobrze jezdzi
  2. Dzieci neo rządzą
  3. Tez własnie zobaczyłem u ciebie,poszukałem na youtube,ykk powinnismy cie mianowac na moda :>
  4. Ja ubezpieczyłem A3 2002rok w ergo hestii. Kiedys miałem Oc w MTU NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!
  5. Ma ktos fote lub rysunek gdzie są rozmieszczone te 10xairbagi w B5?
  6. Ja sie brałem swoja poprzednia a4 110ps z Citrodentem C5 hdi ze swiateł. Nie doł rady
  7. wymiatają
  8. http://pl.youtube.com/watch?v=SybpPAW1pLI ykk to ma w obrazku. Wylew z chłopoków mam ten w czerwonym wymiata
  9. No to moze w tym tygodniu bo ja bede na zakupach w poznaniu :audi:a3 Tdi 131ps.Moze przy jakims centrum handlowym sie spotkamy??
  10. Moim byłym AFN jak jechałem do 130 to mi spalił ponizej 4.8
  11. RS4

    audia4s4 odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ile pali?
  12. paskudne,ale bora zlym autem nie jest miałem 2 tyg temu bore kombi najbogatszą wersje super fura,alv.mogłes powiedziec ze szukasz bory.
  13. audia4s4 odpowiedział(a) na alpin temat w Lifestyle i Hydepark
    Napisz 100e zapłacisz 12zł
  14. Bo w belgi to wszyscy ,,chszczą'' roczniki,kumpel audi a2 sprowadził było niby 2002r a pojechał na celny i sie okazało 00r. Twoja a4 jest 98r
  15. słuchajcie ja bede od 4sierpnia na wczasach w darłówku moze tam coś zdziałamy?
  16. Ja 4.08 jade do darłówka
  17. Fajna ,świetny silnik, no to teraz z kasy sie wytrzepiesz na te cześci od S4.Ja na twoim miejscu najpierw bym zderzak kupił zamiast kier,kapitalnie sie wygląd poprawi,ja tez miałem zderzaczek od S4
  18. ja podobnie bo elekryka mi siadała ale nie powiem dzięk silnika ładny był , komfort jazdy tez dobry , blacha w ocynku i do tego Quattro . Mi sie grzała nie wiem czemu. Ja miałem 90tke jedna Quattro a jedna przedni naped
  19. Ja miałem Audi 90 2,3 133ps, nie polecamtego silnika
  20. U mnie podobnie jak u kolegi mroga,blisko siebie mieszkamy, tydzien temu jechałem z niemiec przez poznan to na orlenie verva była tańsza niz u mnie na rafineri ON
  21. Ale duzo aut w niemczech ma wymieniona przednia szybe a nie widac zeby było robione,jak masz auto bezwypadkowe to zmien szybe czego sie mają czepiac jak nie bite po przodzie,a przy sprzedazy powiedz prawde
  22. a ja audia4s4 bo miałem a4 bede miał a4 (lub a6) i to ostatnie było ze zderzakiem od S4 no i tak połączyłem audia4s4
  23. Raczej większych,ale lepiej wymien szybe bo przyjdzie zima woda wejdzie w szczeliny zamarznie i bedzie dalej pekać.
  24. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    wiesz mógł bys ją przerobic na A4 kupic zderzak od A4 i fele mniejsze :polew:
  25. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    uuu kolega chyba ma jedno z najlepszych audi na forum :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.