Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zakup auta (ford)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc tak, koleżanka chce kupić autko i myśli o takich

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3104985

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3096582

co o nich myślicie i co radzicie.

dzięki za wszystkie opinie :)

Opublikowano

Escorty mają to do siebie , że rdzewieją , jak zresztą większość Fordów nawet tych nowych.

Ten drugi to po jakichś przejściach , bo jakiś partacz go malował :>

Opublikowano

za te pieniadze, to chyba mozna juz myslec o czyms lepszym

Opublikowano
  • Autor

za te pieniadze, to chyba mozna juz myslec o czyms lepszym

co masz na myśli?

koleżanka się napaliła na forda i będzie chyba problem

Opublikowano

Powiedz jej co jest wart ford ;) i zaproponuj Golfa III...

Opublikowano

Raz się natnie to następnym razem kupi :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Raz się natnie to następnym razem kupi :a4fan:

mówiłem jej żeby kupiła audi ale mówi że jej nie stać

Opublikowano

:thumbdown:

ja bym niebrał ...... wstzrymał bym się i doskładał jeszcze trochę

a jak juz tak bardzo jest napalona to ( :dance: with ME baby :) )... :thumbup::dance::thumbup: ....... wybrałbym coś innego np golfa jak Yelo proponuje

Opublikowano

Miałem escortaz 96r. i wymieniłem w nim progi, rdzewiała tylna klapa, okolice spryskiwacza, wlewu paliwa, nadkola. To była tragedia. Nigdy wiecej. Teraz jest :a4fan: FOREVER

Opublikowano

Za te pieniądze to proponowałbym Mondeo.

Jest ogrom egzemplarzy z klimą, pełną elektryką, poduchy i te sprawy.

Do gazu II gen, najlepiej się nadaje 1.8 (mimo plastikowego kolektora).

Miałem takiego przed Audi i przez prawie 3 lata nie robiłem nic przy nim, dosłownie nic (nie liczę zawieszenia, bo to wiadomo siada na naszych drogach).

Gaz tak samo był bezobsługowy.

I wbrew wcale mi tak nie rdzewiał - po dwóch latach w Polsce pojawiły się lekkie bąble na tylnych nadkolach, ale to już zależy od konkretnego egzemplarza.

Golf wcale nie jest taki wspaniały jak mówią. Owszem, I gen (miałem Jettę) i II są praktycznie nie do zajeżdżenia, ale III już nie jest lepsza od innych marek.

Poza tym Golfami jeżdzi dużo młodych gniewnych, co niestety może utrudnić znalezienie dobrego egzemplarza.

Opublikowano

mówiłem jej żeby kupiła audi ale mówi że jej nie stać

He he też tak mówiłem jak sprzedałem Escorta, ale trzeba było się sprężyć i jest :a4fan:

Opublikowano

W środku escort jest gorszy od plasikowych odlewów w kiblach TOI TOI.

Golfika 3 i jest kox :)

Opublikowano

Albo Audi B4 ?

Opublikowano

Albo Audi B4 ?

Tak , powodzenia życzę w kupowaniu B4 za taką kase :thumbup:

Opublikowano

No jakieś z początku produkcji, benzynowe by kupił.......

Jak nie to nawet B3......

Nie mówie o B4 full-wypas TDi za 14-15 KPLN :)

Opublikowano

Jak kolezanka nie ma kaski to niech kupi se Golfa 3 , bedzie bardziej zadowolona.

Ktoś kiedyś powiedział: " żadnych aut na literę F, czyli Ford, Fiat i Francuskie"

Cos w tym jest :decayed:

Opublikowano

Za te pieniądze to chyba b3,fordem sie dobrze jezdzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i kupiła tego srebrnego forda. zobaczymy jak się jej będzie sprawował.

Opublikowano

no i kupiła tego srebrnego forda. zobaczymy jak się jej będzie sprawował.

Pogratulować proszę od całego Klubu :>

Opublikowano
  • Autor

no i kupiła tego srebrnego forda. zobaczymy jak się jej będzie sprawował.

Pogratulować proszę od całego Klubu :>

tak zrobie, przy najbliższej okazji ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.