Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znowu MY :decayed:

Updated 25/05/2009

Parę słów o Audióweczce:

- rocznik '99

- przyprowadzona z Belgii (jeden właściciel)

- AFN 110 KM

- przebieg ... raczej nie kręcony :D

Wypas (taki sobie):

- zielona skórka :P

- 2 poduchy (tylko :blink:)

- climatronik

- radio Blaupunkt + zmieniarka na 10 CD (zamontowana w salonie)

- 4 szybki w elektryce

- pakiet komfort

- podłokietnik

- brak przednich przeciwmgielnych ;(

- ... i reszta standardowo.

Tak było (po zakupie i dłuższy czas) Pierwsze A4 Allroad :polew:

zew1cm0.th.jpg

zew2is7.th.jpg

img0184jz9.th.jpg

zew3rm5.th.jpg

Środek - tak było i jest nadal

zew4ho8.th.jpg

img0028uz8.th.jpg

img0025dy5.th.jpg

img0020ro4.th.jpg

W międzyczasie, a raczej ostatnim czasie, Audzianka przymierzyła parę felg ...

31032009313.th.jpg

Felga zarąbista, ale ten wzór do B5 w 17' niestety nie pasuje :wallbash:

Kolejna przymiarka -> felga MRR Design GT1 Black.

8,5x19'

ET 3/5

opona 235/35/19

CIEKAWOSTKA: rozstaw śrub 5x114,3 wszedł na Audiówkowe 5x112 bez żadnych kombinacji (rozwiercane otwory, przywałące śruby itd.)

Teraz fotki (niestety ciemno już było i kiepskie miejsce, więc jakość do kitu, ale wygląd jest zaj...)

19mrrdesignona4006.jpg

19mrrdesignona4007.jpg

19mrrdesignona4010.jpg

19mrrdesignona4011.jpg

19mrrdesignona4012.jpg

Niestety powyższe odpadają ze wzgledów zdroworozsądkowo-kiepskonawierzchniowych, ale bardzo podobny wzór wyczaiłem już w 17' - tylko czy nadal będzie taki efekt ???

I ... efekt końcowy (tzn. na chwilę obecną :naughty: )

Już wymodzone:

- białe kierunki

- sprężyny Lowtec -35/-35

- amortyzatory MTS Technik -> utwardzone, skok zmniejszony o 25mm

- felgi 8x18' ET 35 Evo Racing Black

- opony Nexen/Roadstone 225/40/18

- zdjęte oznaczenia z klapy

- ramka grilla maźnięta na Satin Black

Planowane mody (kolejność chaotyczna, no może mniej więcej chronologicznie):

- wycięcie kata (tuż, tuż)

- malowanie ringów na czarno (jeszcze do przemyślenia)

- ściągnięcie ringów z tylnej klapy (również do przemyślenia)

- proste podwójne fajki w kolorze black

- chip u Rogala :kox:

- lekka ściema

- lampy poliftowe lub soczewki dzielone (z S4)

- halogeny poliftowe w zderzak (właśnie wyloookane na forum)

- kubełki na przód + obszycie skórką jak obecna

- kiera tzw. S-line (moooooże jak mi się będzie nudziło strasznie)

- ... co mi jeszcze do głowy przyjdzie, nie wiem sam -> samochodzik zostaje na dłużej, więc coś tam pewnie jeszcze wymyślę...

A teraz fotki (jak znajdę lepszy krajobraz, to pojawią się lepsze).

profil1q.th.jpg

profil2v.th.jpg

profill3.th.jpg

profil4.th.jpg

profil5.th.jpg

UPdated 01/12/2009

Jako, że ktoś odgrzał kotlecinę, to wrzucę parę świeżych fotek na szybko zrobionych, ale najpierw kilka modów:

- kat wycięty + 5KM :decayed:

- czarne dekielki OOOO

- CB na pokładzie

Niestety, człowiek się starzeje i nie daje już sobie rady z napędem FWD, dlatego przyszedł czas na Q :kox: poszukiwania rozpoczęte. Po zakończeniu bepiuntka będzie szukać nowego Pana (ale tylko dobrego, który ją będzie pieścił, smyrał i dbał o nią tak jak ja :polew: )

Koniec gadania! Fotki!!!

a46b.th.jpg

a47e.th.jpg

a411.th.jpg

a414.th.jpg

a419.th.jpg

a425.th.jpg

30.05.2010

Parę dni temu Rogal tchnął trochę życia w mojego szaraka - nareszcie odpycha się przyzwoicie na 18'

Wykresik:

a4afnmondektlenpl.jpg

Ponadto kilka pierdół zostało jeszcze zrobionych, ale fotkami pochwalę się jak zrobię to co mam zrobić i odświeżę samochodzik u lakiernika :naughty:

This is THE END :hi:

Update 03.06.2011

Był plan na kilka zmian w Audi, podjęte zostały nawet pewne kroki, ale ... plany się zmieniły i ...

-> KLIK

Audi na razie jest. Jego dalsze losy na razie nieznane :gwizdanie:

Update 30.10.2011

Samochód wprawdzie w posiadaniu Szwagra, ale pod moją kontrolą :decayed: i na moich papierach chyba nadal.

Zmian chyba dalszych nie będzie, bo samochód pewnie na sprzedaż ;( ... więc ostatnie foty.

audia4b5avant74.jpg

audia4b5avant88.jpg

audia4b5avant89.jpg

audia4b5avant93.jpg

I z moją aktualną ...

b5e46bysoolek16.jpg

Opublikowano

Auto mi sie podoba, a po zmianach bedzie malina. Zostaw ori grill a nie baw sie z tym bez znaczkow. Co wstydzisz sie marki? :D:rolleyes:

Wieksze zdjecia by sie przydaly.. :przebiegly:

Opublikowano

No fajniusia :) Nie wiem czy dobrze widze z daleka ale skora chyba w b.dobrym stanie :) a to sie liczy, no felunek na pewno do zmiany , bo te to bleeee , a reszta okejos :)

Sory za OT

YKK wez ty sciagnij tego avatara neo bo mnie normalnie rozwala , co gdzies czytam to jak zobacze tych dwoch po**jebow to nie moge oderwac zwroku hehehehe

Opublikowano
  • Autor
Co wstydzisz sie marki?

Wręcz przeciwnie, ale niech się domyślają co ich objeżdża, szczególnie jak fajki wyprostuje :dance:

Wieksze zdjecia by sie przydaly..

DONE !!!

Nie wiem czy dobrze widze z daleka ale skora chyba w b.dobrym stanie a to sie liczy

Dokładnie.

Dawałem jej max. 2-3 lata dopóki nie rozszyfrowałem faktury z salonu i katalogu ze skórami Audi.

Opublikowano

Mad_MAX :polew: :polew:

Opublikowano

na 99r to to nie wygląda...

Opublikowano
  • Autor

na 99r to to nie wygląda...

Ale będzie :tongue4:

A tak powaga to też byłem ciut zdziwiony patrząc w papiery (jest tylko data pierwszej rejestracji - 04.01.1999, ale nawet VIN pokazuje już '99 rok, więc...

Opublikowano

a data produkcji?zeby wygladalo na 99r to troszke duze koszta Cie wyniosa...

Opublikowano
  • Autor

a data produkcji?zeby wygladalo na 99r to troszke duze koszta Cie wyniosa...

Eee tam.

W Belgijskich papierach nie ma daty produkcji.

VIN jest '99.

Poza tym nie mam wcale zamiaru przerabiać go na "po lifcie" za wszelką cenę.

Jeśli już wygram w totka i najdzie mnie głupota na takie przeróbki, to już bardziej w kierunku eSki niż liftu.

Opublikowano

Ładny avancik, w miom ulubionym kolorze :a4fan:

Zmiana lamp na soczewki valeo bardzo by odmłodziła autko ;)

na 99r to to nie wygląda...

To że nie wygląda nie znaczy że nie jest,miałem taka do sprzedania, sam byłem zdziwiony że 99 i jeszcze przed liftem.

Opublikowano

Ładny avancik :a4fan: zmiana zapowiadają się ciekawie

Opublikowano

Bo w belgi to wszyscy ,,chszczą'' roczniki,kumpel audi a2 sprowadził było niby 2002r a pojechał na celny i sie okazało 00r. Twoja a4 jest 98r

Opublikowano
  • Autor

Bo w belgi to wszyscy ,,chszczą'' roczniki,kumpel audi a2 sprowadził było niby 2002r a pojechał na celny i sie okazało 00r. Twoja a4 jest 98r

No wiadomo, że jest '98, bo pierwsza rejestracja jest 04.01.1999, więc chociażby nie wiem jak się sprężali, to nie zrobiliby samochodu i nie dowieźli do dilera w 4 dni :D

Natomiast w VINie jest '99 - trochę mnie to zdziwiło.

Takie "chszczenie" niedługo będzie i u nas, w końcu wszystko musi być jak w innych krajacg UE, więc też będą nam wpisywać tylko datę pierwszej rejestracji.

Opublikowano

Bardzo ładny furak! A zmiany jakie proponujesz też na plus! Pogratulować! :thumbup:

Opublikowano
:audi::thumbup: zawias i fele bardzo dobry pomysł :cool:
Opublikowano

fajna skóra .... :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

fajna skóra .... :thumbup:

Fajna to była jak się upały nie zaczęły - dupsko się poci niemiłosiernie.

Ale w sumie to nie jeździełem na normalnej tapicerce podczas tych upałów, więc może też się tak pociła :>

Opublikowano

ładny srodeczek - piękna skórka ..ale ja bym to drewno zmienił na desce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ładny srodeczek - piękna skórka ..ale ja bym to drewno zmienił na desce :decayed:

Mi się też generalnie drewno nie podoba, ale to jakoś ujdzie - jest bardzo ciemne i nie razi mnie w oczy jak się spodziewałem, więc zostaje.

Opublikowano

Kolorek najlepszy :naughty: też mam taki :th: troszkę mi się kolorek skóry nie podoba, ni jak ma się do szarego matalika no ale to jest kwestia gustu zmiany na plus :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.