Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. ładna fela
  2. Jestem ciekaw co by ten chłopek powiedział czym sie róznią te wersje? P.S Proponuje w profilu umiescic w rubryce nadwozie: sedan,avant,kombi :polew:
  3. Ładny Avancik, fele ładną załoz i bedzie :th:
  4. Dzisiaj pojechałem sobie na giełde do Konina.Ide sobie i podeszłem do Audi A4 B6 Avant 2,5TDI,podchodzę do auta i ogląda je dwóch chłopków wiejskiej natury (kapelusz and te inne bajery) i po chwili jeden do drugiego - No bo wiesz Audi to były avant i kombi dwie wersje i sie czyms tam róznią -No wiem,wiem,wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Chyba nie musze tego komentowac (Piałem przez całą droge powrotną) :kox:
  5. Pener,o to moje regiony :polew:
  6. O zamieszczanie fotek ciekawych aut,chyba
  7. audia4s4 odpowiedział(a) na gosia temat w 1.9TDI
    To jest data rejstracji,ale co to ma do tematu
  8. -Motoryzacja -Piłka Nożna -Formuła 1 -Tenis -muza (80lata)
  9. Szacunek za tyle pracy włozone w nią.Ona nie jest ani za wysoka ani za niska jest :th:
  10. Ja jestem z Konina. Po sąsiedzku :> Sorry za OT O nawet nie zobaczyłem ze kolega z turku.Ja z Koła nastepny sąsiad :> A4ka ładna super wypas
  11. Troche stara,ale ładna :th:Zmien tylne lampki po lifcie i przednie
  12. Zabierą ori tak jest u mnie a kopie musze se sam robic
  13. Fajna A4 i dobrze ze automat,śwetna jazda z automacikiem
  14. No i co dalej twierdzisz ze A3 1.8t quattro nie da rady??
  15. Moze A4 1,8T nie da rady, ale nie mów ze A3 Turbo 180ps!!!! tez nie da rady.Bo pożycze od kumpla Turbo 180ps i mozemy sie brac
  16. Świetny AFN i super wyposazony
  17. Wrzuc srodek,autko ze wszystkich stron.Piękną fele masz
  18. Nawet ładna wyrzuc ten chromz klamek i z wnętrza i bedzie :th:
  19. Oj nie przezywajcie zmienił to zmienł,kiedys kupi Audi,niech sobie pojezdzi passacikiem i niech dobrze mu sie sprawuje
  20. Nie ma czasu przepalić
  21. audia4s4 odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4/S4 B6
    Ładna i za***ista
  22. I do pieca na opał wrzucił
  23. Mi na 17' 215/45 prawie idealnie pokazywalo niewielkie odchylenia
  24. U mnie w A3 02r działa
  25. Ja bym te zderzaki toporkiem odrąbał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.