-
Wymiana brzęczyka włączonych świateł - Audi A4 B5
Dzisiaj zajmiemy się wymianą brzęczyka, sygnalizującego włączone światła po otwarciu drzwi kierowcy. A więc zaczynamy. 1. Wymontowujemy licznik - zdejmujemy osłonę (zdj. 1), odkręcamy dwie śruby (zdj.2) po wysuwamy licznik i odłączamy dwie wtyczki (trzy w opcji z termometrem) Ja nowy głośniczek wyjąłem z licznika z Audi A6 2. Rozbieramy licznik - odkręcamy dwie śrubki (zdj. 1), odchylamy 6 zatrzasków (zdj.2) i zdejmujemy przednią obudowę (szybę) - zdejmujemy tylną obudowę odhaczając dwa zatrzaski po obu stronach 3. Dobieramy się do głośniczka - zdejmujemy osłonę głośniczka (trzeba zdecydowanie podejść do tematu bo jest przyklejona ale i z wyczuciem aby nie połamać) - następnie musimy stary głośnik wylutować - dalej pozostaje już tylko wlutowanie dobrego (działającego). Tu nie pasuje on idealnie ze względów na wymiary ale da się złożyć. I już z górki. Składamy licznik, montujemy w aucie i cieszymy się z dźwięku. W moim przypadku jest to bardzo przyjemny, delikatny ton (głośnik z A6). Nie wiem jak brzęczał oryginalny bo nie działał jak kupiłem auto. Autor manuala dokłada starań, aby publikowane w tym poradniku treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści. Kopiowanie, cytowanie, przerabianie/edycja tekstu oraz dalsza dystrybucja są zabronione. Wykorzystywanie go w innych miejscach, bez podania źródła (link do manuala), będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich i praw do własności intelektualnej. Copyright © Audi A4 Klub Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
-
[B5 ADR] Gaśnie na zimnym silniku, falują obroty
szukałem dobrze tylko nie ma rozwiązania czyszczenie i adaptacja nic nie dała dlatego więc powstał wątek z pytaniem PS.mam nadzieję że kolejne posty będą zawierały jakieś info związane z tematem a nie zbędny spam
-
[B5 ADR] Gaśnie na zimnym silniku, falują obroty
dzięki za zainteresowanie, choć to za mało gdyby szukajka mi pomogła nie zakładałbym nowego wątku
-
[B5 ADR] Gaśnie na zimnym silniku, falują obroty
jak w temacie dopóki silnik jest zimny bez przytrzymania gazu gaśnie po rozgrzaniu wszystko powraca do normy poniżej odczytane błędy których nie da się skasować
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No dziewczyny , najlepszego w nowym 2010
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Tylny napęd jest jak sex, po co jeździć na ręcznym jak można dać w pi.s.de
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
bo aut nie kupuje sie na szrotach ani złomach
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
spawacz5 i jak tam, zamieniłeś ta ruinę na porządne auto :?:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
żyj dalej w tym przekonaniu, widać nie jeździłeś dobrym autem a tak poważnie to wyznaje nigdyś popularne hasło "bo ważni są ludzie", tak więc nie ma znaczenia czym śmigamy tylko kim jesteśmy chłopcze
-
[ALL B6] Wymontowanie licznika
Panowie sprawa tyczy się licznika również w B6 po zamontowaniu licznika na wyświetlaczy pojawił się napis SAFE i auto po odpaleniu od razu gaśnie w czym rzecz
-
[ALL B6] Brak oświetlenia na nogi
ja w temacie , brak oświetlenia na nogi pasażera, (żarówka wymieniona) za to vag pokazał błędy których nie można wykasować jak to ugryźć :?:
-
[ALL B6] Błąd w sterowniku klimatyzacji
dziękować
-
[ALL B6] Błąd w sterowniku klimatyzacji
Panie i Panowie, czy adaptacja rozwiąże powyższy problem :?:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
witaj kolego
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
narazie przerwa od
zdeniu
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta