-
Zamiiana licznika na kolor?
Witam, czeka mnie wymiana licznika. W tej chwili mam 8E0 920 900G. W kodach wyposażenia 9Q3, czyli "wyswietlacz wielofunkcyjny". Tak też to działalo, ale dodałem manetkę do obsługi komputera, czujnik spryskiwacza itd, zgodnie z opisem "Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS" i (chyba) zrobiło się 9Q2, czyli "komputer" Czy da się założyć licznik kolorowy 8E0 920 930 JX, przeznaczony dla kodu wyposażenia 9Q4, czyli " wyswietlacz wielofunkcyjny z wyświetlaczem przeglądów"? Krótko mówiąc chcę mieć kolor i obsługę komputera, jaki kupić licznik? Licznik kupiony, ale bez PINU. Odczytuje PIN programem VAG K+CAN COMMANDER, ale nie mogę zalogować się tym PIN-em ani w VCDS-lite, ani w VAG 311.2. Gdzie może być błąd?Pin który odczytuje to 60463, zazwyczaj PINY były 4-cyfrowe, może tu jest coś źle?
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
Mam podobny problem jak Robo_A4, nie można otworzyć drzwi tylnych od strony pasażera, ani pilotem, ani od środka. Macie jakiś pomysł, bo żeby cokolwiek w nich sprawdzić, to muszę je najpierw otworzyć, ale jak???
-
[ALL B6] Problem w odnalezieniu bezpiecznika
Witam, który z bezpieczników w B6 wg tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html jest od świateł postojowych, a który od drogowych?
-
[ALL B6] Wymontowanie licznika
Witam, czy po wymontowaniu i ponownym włożeniu tego samego licznika (w A4 B6)wszystko będzie działało, czy trzeba będzie coś programować vag-iem? Chcę dobrać się do buzzera, który a B6 jest w zegarach, u mnie nie działa.
-
[B6 AWX] Otwieranie bagażnika
No to muszę się przyzwyczaić do tego, chociaż trochę to niewygodne...
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Sam o tym myślałem, ale za słaby chyba jestem w te klocki, ale może skorzystam z Twojego pomysłu, jeżeli oczywiście się podzielisz rozwiązaniem...
-
[B6 AWX] Otwieranie bagażnika
Od pewnego czasu nie otwiera się bagażnik razem z drzwiami po naciśnięciu na pilocie przycisku otwierania drzwi, dopiero po naciśnięciu środkowego przycisku na pilocie. Zrobiło się to samoczynnie, nic nie było przestawiane VAG-iem, czy w inny sposób. Gdzie przyczyna? Dobierać się do zamka, czy może da się zrobić coś VAG-iem?
-
[B6 AWX] centralny zamek-"samoczynne zamykanie"
Dzięki za wyczerpującą - chociaż niezbyt wesołą dla mnie - odpowiedź Pzdr
-
[B6 AWX] centralny zamek-"samoczynne zamykanie"
Witam, sprawa wygląda tak: wysiadam z auta, zamykam drzwi pilotem. W domu ktoś się bawi pilotem i przypadkowo naciska przycisk otwierani, drzwi są otwarte. Jak zrobić, żeby same się zamknęły, jeżeli po jakimś czasie nikt nie otworzy drzwi? Wiem że w innych Audi tak jest. Czy VAG-iem, czy może to "sprawa" alarmu (nie fabrycznego), który elektryk mi założył?
-
[B6 AWX] Wymiana przełącznika świateł - problem
Zrobiłem próbę z włącznikiem z pozycją AUTO. Teraz w każdej pozycji ( OFF, AUTO, POSTOJOWE, MIJANIA) po przekręceniu zapłonu świecą światła mijania. Długie w każdej z tych pozycji mogę włączyć manetką. Nie mgę natomiast włączyć świateł postojowych po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Może ma ktoś rozwiązanie? Auto jest 8E2.
-
[B6 AWX] Wymiana przełącznika świateł - problem
Witam, ja też chciałem wymienić włącznik świateł 8E0 941 531, ale na 8E0 941 531 A ( dla pojazdów z FIS-em). Dodam że FISA nie było, aktywowałem go sam. Mam ten sam problem, na wyłączonej stacyjce, w pozycji przełącznika "0" świecą postojówki. Może coś VAG-iem można zmienić? Jeżeli nie, to przełączniki z lit. A i C na końcu nie podchodzą. Ciekawe, czy ten z lit. B na końcu i pozycją AUTO byłby dobry?
-
[B6 AWX] Podświetlenie uchwytu na napoje
nie, właśnie chcę sobie to zrobić, podobno wystarczu wstawić tam żaróweczkę. Kabelki podłącze do tych, które ciągnąłem do podświetlenia pokręteł nawiewu.
-
[B6 AWX] Podświetlenie uchwytu na napoje
Witam, wie ktoś jaką żaróweczkę zamontować do podświetlenia uchwytu na kubek? Podobno można to samemu zrobić, tylko jak już wyjmę ten uchwyt, to chciałbym mieć już tą żaróweczkę, czy jakąś diodę...
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
mniej więcej tu...Podejrzałem na nowym zbiorniku.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Miałem to samo, rozwiązanie jest proste: wiertło fi 26, w ten otwór uszczelka i czujnik. Tak zrobiłem kilka dni temu, działa, nic nie cieknie.
elwu
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta