Treść opublikowana przez audia4s4
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
I tak pewnie bede mielił
-
jak to z tymi radarami? czy to działa naprawdę???
Ja raz przeleciałem na 90km/h/60km/h ze 4 miesiace temu i nic nie przychodzi
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
No sąsiad z slesina . Fele na zime super a yyk ma racje ze inni by chciei miec takie fele na lato ogólnie cała a4ka super :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wrocław jak dla mnie odpada.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Według mnie piekna jest i ja bym nic nie zmieniał śwetny wygląd :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Użytkownicy pokażcie swoje silniki
1.9TDI ASZ 131ps
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
Według mnie to te drugie by były lepsze. Ja osobiscie gumowych dywaników nie lubie
-
Samochody z videoradarami
Konin - czarne mondeo sedan V6 rej. PK 07... dalszej czesci nr.rej. nie pamietam
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
No pomysle nad podniesieniem mocy ale to po nowym roku ,tera tez mom powera :gwizdanie:
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
Dzieki koledzy. No mi sie super jezdzi, wciąga w fotelik
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
Audi A3 1.9TDI ASZ 131ps 2002rok -6 Biegów -Kierownica trójramienna -skórkowa gałka biegów -ESP -Radyjo ,,Concert'' -Sportowe fotele -Komputer W Planach felga 17' od S3 ale to po zimie
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
Łojesu...ale odlot :oklaski:
-
[AJM]->[ASZ] SWAP
no to wyszedłes z opresji,graty :th:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli nie robimy spota
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
Ale cud miod malina
-
F1 Wyniki Roberta K
No to zamknąc temat i otworzyc go przed nowym sezonem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No chłopoki co tak cicho?
-
fajna kompilacja crash testów
Nigdzie nie moge znalezc crash testu audi B3-B4
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Ja na LiD nie pojde na bank poniewaz Kwasniewski juz namieszał dosyc poprzednio. Sami nawet widzieliscie jaki trzezwy byl na ukrainie
-
fajna kompilacja crash testów
Macie moze jeszcze jakies linki do jakis ciekawych crash testow?
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
yyk albo babki
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
No rowerzysci to podnoszą cisnienie,zwłaszcza gdy jadą we dwoch obok siebie no to musicie pojezdzić na rowerze i zobaczyć jacy kierowcy to hamy ja jezdze samochodem i rowerem i jak jade rowerem denerwuje sie na samochody a jak jade samchodem denerwuje si ena rowerzystów ale duzo mniej niz kiedyś bo sam jezdze i wiem jakie ja mam odczucia autobusy ZTM których kierowcy nie patrza na nic rajdowcy w lanosach dziury w asfalcie koleiny roboty drogowe korki koparki jezdzące w godzinach szczytu po warszawie niedielni kierowcy stare dziadki jadące 30 km/h No ja tez jezdze rowerem ale chodzilo mi ze jedzie taki rowerem i zajmuje cały pas jakby czołgiem jechał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to jak robimy?